Connect with Us

All posts tagged "dashur"

Showbizz 12:20 - 23 Nentor, 2019

Foto-“Askush nuk do të të ngacmojë”/ I dashuri xheloz bën atë që nuk do jua merrte mendja për partneren e tij

Parnterët xhelozë në një lidhje mund të jenë të durueshëm deri në një pikë dhe mund të shkaktojë edhe debate, por jo në këtë rast. Një...

Showbizz 09:53 - 16 Nentor, 2019

Të mos bëhej xheloz dhe të kishte trup të bukur/ Publikohet video duke u puthur, Genta Ismajli gjen dashurinë e jetës

Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli edhe pse nuk është tepër aktive në skenën shqiptare, është ende shumë e pëlqyer nga fansat e saj. Ajo nuk është përfolur...

Life Style 20:15 - 10 Nentor, 2019

E pabesueshme/ Ja ndryshimet që truri juaj pëson kur bini në dashuri

Në momentin kur bie në dashuri, mund të jetë magjike. Vërtetë. Por nuk duhet të mendoni se dashuria është thjesht diçka që mund të ngjizet në...

Showbizz 13:53 - 5 Nentor, 2019

Ndarja me të dashurin ishte një “sukses” i vërtetë/ 21 vjeçarja tregon format seksi dhe ndryshimin drastik

Ndarja me të dashurin Levi Meaden,prej tre vitesh bëri që Ariel Winter të fitonte disa kilogramë të tepërt. Që kur i ka dhënë fund lidhjes me...

Showbizz 11:11 - 19 Tetor, 2019

Demi Rose nuk pyet për ndarjen nga i dashuri/ Fotot e saj “bombë” tërbojnë njerëzit në Las Vegas

Edhe pse ka pak ditë që ajo është ndarë nga DJ i njohur Chris Martines, modelja seksi Demi Rose nuk ndalet me fotot seksi. Ajo është...

Showbizz 15:10 - 10 Tetor, 2019

Video-“Nëse do të kisha një të dashur me shumë lekë”/ Xhensila Pere nuk përmbahet, zbulon sekretet

Ish banorja e “Big Brother Albania”, Xhensila Pere, është një nga vajzat më aktive dhe të përfolura të showbiz-it shqiptar. Së fundmi, ajo ka qënë e ftuar...

Kryesore Show Biz 11:40 - 17 Shtator, 2019

Plas skandali/ Pasi u kap mat me ish të dashurën e djalit, reperi i njohur do të bëhet baba?

Pak kohë më parë në mediat e huaja bëri bujë lajmi se reperi i njohur, Diddy është në një marrëdhënie me ish të dashurën e të...

Kryesore Show Biz 13:10 - 4 Shtator, 2019

“Mos dil në publik me të dashurën ose…”/ Aktorja e njohur tregon vështirësitë e famës në kinematografi

Prej disa kohësh, aktorja e njohur ndërkombëtare Kristen Stewart e ka pranuar hapur seksualitetin e saj në lidhje me femrat. Por 29 vjeçarja ka rrëfyer se...

Kryesore Show Biz 14:40 - 19 Gusht, 2019

Aktorja e njohur nuk ndalet/ Shfaqet topless duke pozuar për të dashurin e saj

Edhe pse shumë herë fotot e saj janë bllokuar nga rrjetet sociale, Bella Thorne nuk ndalet dhe nuk trembet kur bëhet fjalë për postimin e gjërave...

Kryesore Show Biz 10:40 - 15 Korrik, 2019

“Mos u ngatërro me një të dashur të çmendur”/ E dashura e reperit shqiptar “kërcënon” vajzat

Mediat rozë janë të mbushura tashmë me çiftin më të ri të showbizzit Fero dhe Arbenita Ismajli. Tashmë ata shihen kudo bashkë dhe në rrjete sociale...

Kryesore Show Biz 12:53 - 8 Korrik, 2019

“Të dua”/ Reperi shqiptar feston ditëlindjen, e dashura i poston fotot intime

Ditën e sotme reperi shqiptar Fero feston ditëlindjen dhe ka marrë shumë urime nga fansat dhe të afërmit e tij. Por urimi më i bukur ishte...

Kryesore Show Biz 12:10 - 27 Qershor, 2019

“I dashuri më thotë se…”/ Aktorja shqiptare fotografohet pa makeup dhe i habiti të gjithë

Ajo njihet si vajza simpatike me format seksi të cilat si fillim i “ekspozoi” në televizionin “Zjarr TV” dhe më pas si aktore në programin humoristik...

Kryesore Show Biz 21:53 - 13 Qershor, 2019

“Gjithmonë të kam dashur”/ Pas 75 vitesh, ish ushtari takon dashurinë e tij të parë në jetë

Ata nuk e dinin se pas 75 vitesh , në vitin 2019 do të takoheshin përsëri .24 vjeçari Kara Troy Robbins, pjesë e ushtrisë amerikanë në Francën...

Kryesore Show Biz 13:53 - 11 Qershor, 2019

“Sa shpejt të rritet mjekra kur ndahesh nga e dashura”/Ish i dashuri i Dua Lipës në gjëndje të “mjerueshme”

Pas ndarjes që bëri bujë duket se Isaac Carew po e përballon shumë ndryshe ndarjen për herë të dytë, 18 muaj pasi rikthye me kengetaren shqiptare...

Kryesore Show Biz 13:25 - 9 Qershor, 2019

Foto +18/Ish e dashura e Neymar “nxeh” Instagramin, ekspozon format bombastike

Para pak ditësh futbollisti i njohur i PSG-së Neymar , u akuzua nga një modele për përdhunim në një dhomë hoteli. Por ish e dashura e...