Connect with Us

All posts tagged "dashuri"

Life Style 10:10 - 21 Gusht, 2019

Horoskopi ditor 21 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Kjo ditë është mjaft e favorshme sa i takon sferës sentimentale dhe asaj profesionale. Ndërkohë nuk do të jetë në të njëjtën linjë sa i...

Kryesore Show Biz 14:10 - 20 Gusht, 2019

“Bëhet e vështirë të vendosësh për dashurinë”/ Moderatori shqiptar i zhgënjyer nga njerëzit, ja çfarë thotë

Edhe pse shumë herë ka qënë i rezervuar për jetën e tij private, moderatori  i emisionit “Me Bledin”, Bledi Strakosha është shprehur për herë të parë...

Life Style 10:41 - 20 Gusht, 2019

Horoskopi ditor 20 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Dashuria do të jetë në qendër të mendimeve tuaja në këtë periudhë, duke bërë që të jeni një person që i bëni vend vetes duke...

Life Style 10:10 - 19 Gusht, 2019

Horoskopi ditor 19 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Dite mjaft e trazuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Beni kujdes mos provokoni xhelozinë e partnerit sepse gjerat do iu ndërlikohen edhe me tepër....

Kuriozitete 13:40 - 18 Gusht, 2019

“Dashuria e nënës është e para”/ 10 rastet që tregojnë “dhembshurinë” e kafshëve në botën e egër

Në të gjithë botën, dashuria e nënës për fëmijët është pika e dobët e tyre dhe nuk do ta ndërronin me asgjë tjetër. Kjo ndodh edhe...

Life Style 10:10 - 14 Gusht, 2019

Horoskopi ditor 14 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Gjatë kësaj dite pritet të merrni diçka më shumë, duke pasur parasysh ndikimin e favorshëm të shumë planetëve në shenjën tuaj. Këshillohet që të shmangni...

Kryesore Show Biz 10:40 - 11 Gusht, 2019

“Kam rrëfyer problemet e dashurisë”/ Këngëtari shqiptar rrëfen historinë pas këngëve prekëse

Hitet e këngëtarit shqiptar Ylli Limani si “Najher”, “A ja ka vlejt”, “Harrom”, “Nuk po kalojka” etj, do të mbahen mend gjatë në memorien e fansave....

Kuriozitete 10:10 - 10 Gusht, 2019

Horoskopi ditor 10 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni surprizat e kësaj dite për ju

Dashi Horoskopi i kësaj dite parashikon mundësi për të ndjerë emocione të ndryshme. Fillimi i gushtit ka qenë mjaft pozitiv, por tashmë do të ndiheni të...

Life Style 10:43 - 8 Gusht, 2019

Horoskopi ditor 8 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Parashikohet një periudhë rikuperimi në sferën sentimentale apo lidhur me situata të ndryshme personale. Nga ana tjetër duhet të vendosni rregull me veten, në mënyrë...

Kuriozitete 10:40 - 6 Gusht, 2019

Horoskopi ditor 6 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni surprizat e kësaj dite për ju

Dashi Hëna do të ketë ndikim të kundërt në shenjën tuaj, gjë që mund t’iu krijojë jo pak shqetësime. Nga ana tjetër ndjenjat do të jenë...

nuk do krijojne lidhje serioze
Life Style 22:30 - 5 Gusht, 2019

Nuk po gjeni dot dashurinë? Ja çfarë ju “sugjeron” horoskopi

Si mund t’i hapeni dikujt që e dashuroni prej kohësh por nuk ja thoni dot ? Më poshtë do të gjeni disa këshilla sipas shenjës tuaj...

muaj i zjarrte horoskop
Kuriozitete 21:40 - 5 Gusht, 2019

Dashuria sipas horoskopit/ Njihuni me shenjat që bëjnë “xing” me njëra tjetren

Dashi dhe Gaforrja Të lindurit nën shenjën e Dashit janë të paqëndrueshëm dhe energjikë, ndaj Dashi nuk përshatet mirë me shenjat konservatore dhe të ndjeshme, si...

Kryesore Show Biz 19:55 - 4 Gusht, 2019

Nga Jonida Maliqi tek Çiljeta Xhilaga/ Vipat që gjetën dashurinë “e vërtetë” pas ndarjeve të bujshme

Jeta e tyre është gjithnjë në vëmendjen e shtypit rozë. Të shumtë janë ata që kanë filluar një jetë të re pas ndarjeve të bujshme e...

Kryesore Show Biz 12:40 - 2 Gusht, 2019

“Faleminderit për gjithë dashurinë”/ Aktorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Aktorja shqiptare Eliza Dushku përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se është bërë nënë për herë të parë dhe martesën e saj e...

Life Style 10:10 - 22 Korrik, 2019

Horoskopi ditor 22 korrik 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni surprizat e kësaj dite për ju

Dashi Mos hezitoni aspak t’i tregoni shefit shqetësimet në mjedisin e punës ose të kërkoni një vend të ri pune nëse nuk përshtateni me ambientin. Përpiquni...