Connect with Us

All posts tagged "dashuria"

Life Style 18:59 - 19 Janar, 2020

Shëndeti, dashuria, puna/ Zbuloni çfarë ka parashikuar horoskopi për ju këtë javë

Dashi Nuk ka elementë shqetësuese, por as yjet që portretizojnë pasione të mëdha ose zgjidhje dashurie. E enjtja është një ditë për të mbajtur nën kontroll...

Showbizz 13:55 - 10 Dhjetor, 2019

Ish deputeti puth bashkëshorten në mes të skenës: Jemi dashuruar me shikim të parë, kam qenë 60 kg më pak atëherë

Ish deputeti Eduart Ndocaj dhe bashkëshortja Valentina kanë zbuluar mbrëmjen e kaluar në “Dance with me” se janë dashuruar me shikim të parë. Ajo tregoi se...

Life Style 12:18 - 4 Dhjetor, 2019

Puna dhe Dashuria/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Dashi Së shpejti do të keni mundësinë të bëni përparime në sektorin tuaj të karrierës. Do të keni një rritje në punën tuaj të tanishme. Demi...

Life Style 17:58 - 16 Nentor, 2019

Dashuria dhe Financat/ Zbuloni çfarë surprizash ju presin këtë fundjavë sipas horoskopit

Dashi (21 Mars – 19 Prill) Dashi, kjo është fundjava e fundit e Marsit në Peshore. Marrëdhëniet tuaja, veçanërisht ato në të cilat jeni përfshirë romantikisht...

Life Style 08:55 - 23 Tetor, 2019

Dashuria dhe Financat/ Horoskopi për ditën e sotme sipas astrologes së famshme Susan Miller

Dashi Dielli është në sektorin e financave të njerëzve të tjerë, kështu që mbani sytë hapur për të ardhura nga burimet e jashtme, siç janë grantet,...

Life Style 21:06 - 19 Tetor, 2019

Jeta në çift/ Pse është e vështirë që një marrëdhënie të zgjasë për të gjithë jetën?

Nga historitë personale të njerëzve që na rrethojnë dëgjojmë shpesh herë për ndarjet. një nga asryet më të shumta  është tradhtia dhe një faktor tjetër është...

Life Style 15:20 - 5 Shtator, 2019

Cilat janë shenjat që do të përjetojnë ndjenjën e dashurisë/ Zbuloni “fatlumët” sipas horoskopit

Dashi Ju pret një ditë e mirë sa i takon dashurisë. Kjo do të thotë se nëse keni një histori të cilën e keni përzemër, çdo...

Life Style 15:54 - 26 Gusht, 2019

Financat, dashuria, puna/ Horoskopi javor, 26 gusht deri me 1 shtator

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Dashi Dashuria: Në përgjithësi do të keni një formë të mirë fizike edhe nëse në disa...

Kryesore Show Biz 19:07 - 21 Gusht, 2019

Dashuri në distancë/ Afron Dika tregon sakrificën më të madhe që ka bërë për Bleron

Modelja Afrona Dika dhe këngëtari Blero Muharremi janë dy personazhe shumë të përfolur në shtypin rozë. Çifti së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në...

Life Style 10:22 - 9 Gusht, 2019

Puna, financat, dashuria/ Njihuni me parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Dashi Dashuria: Shikoni realitetin e fakteve dhe nëse nuk jeni mirë, ndryshoni drejtim. Dashuritë vijnë dhe shkojnë, insistimi do të ishte i gabuar, le të flasë...

Kryesore Show Biz 19:39 - 31 Maj, 2019

“Dashuria për mendimin tim është…”/ Ronela Hajati e pranon hapur

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të komentuara dhe të pëlqyera nga publiku. E  përfolur prej kohësh për një lidhje dashurie me këngëtarin Young Zerka...

Kuriozitete 15:45 - 8 Maj, 2019

Horoskopi 8 Maj/ Dashuria dhe puna, çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme?

DASHI Duhet të tregoheni më dinak sot, mos u mashtroni nga disa situata që duken të favorshme, të cilat në vetvete fshehin në brendësi ndonjë kurth....

shenja qe s' marrin ere nga dashuria
Kuriozitete 13:48 - 7 Mars, 2019

Kur dashuria vdes / Pasojat e dhimbjes në trup dhe në tru

Papritur ndihemi të ndryshuar në thellësinë e qenies sonë. Bëhemi të zymtë, ankthiozë, depresivë, apo gërnjarë dhe të bezdisshëm. E gjejmë veten duke u përballur me...

dashuria
Femra 13:20 - 7 Shkurt, 2019

Dashuria e vërtetë do të vijë vetëm pas gabimit të jetës suaj

Ne duhet të kuptojmë se çfarë duam nga dashuria, duhet ta duam veten të kuptojmë nevojat tona dhe të jemi në gjendje të kuptojmë se kë...

cift
Femra 23:05 - 1 Shkurt, 2019

Kur mbaron dashuria/ Shenjat e fshehura që duhet të shohim me vëmendje

Nuk dëshiron ta dëgjosh Nëse kohët e fundit ke tendencën për të marrë për keq çdo fjalë që thotë partneri dhe nuk ke dëshirë ta dëgjosh...