Connect with Us

All posts tagged "dashurie"

Kuriozitete 14:28 - 9 Mars, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Takime dashurie dhe punë të reja

Dashi Sot fillon një javë e re në të cilën do të jeni në gjendje të shkëlqyeshme: mbi të gjitha në dashuri, yjet do jenë pranë...

Showbizz 18:54 - 10 Shkurt, 2020

Histori emosionuese dashurie/ Gruaja e aktorit të humorit tregon si e propozoi për martesë në skenë para 50 vjetësh

Pasditen e sotme në emisionin e Rudinës ka qenë e ftuar gruaja e aktorit të njohur të humorit Skënder Sallaku, Vitore Sallaku. Ajo ka treguar për...

Showbizz 11:44 - 16 Dhjetor, 2019

Në një lidhje dashurie me reperin gjerman?/ Loredana bën veprimin e papritur

Ditën e djeshme në rrjet qarkulluan disa foto ku shihej që reperja shqiptare Loredana Zefi ishte në shoqërinë e reperit të njohur gjerman, Bonez MC. Menjëherë...

Showbizz 21:52 - 10 Tetor, 2019

“Dashuria e jetës time”/ Olsi Bylyku dhe partnerja e tij shfaqen më të dashuruar se kurrë

Aktori i humorit Olsi Bylyku, prej kohësh është në një lidhje dashurie me Egli Takon. Çifti nuk ngurron në asnjë moment t’i shprehin dashurinë njëri-tjetrit duke...

tre histori dashurie
Life Style 22:40 - 2 Prill, 2019

Nga fluturat në stomak tek sakrificat/ Tre historitë e dashurisë që i jetojnë të gjithë

Dashuria e parë Eksperienca e parë është si të ngasësh biçikletën për herë të parë. Nuk di se ku do të çojë, por gjithsesi entuziazmi dhe...

hormoni i dashurise oksitocina
Kuriozitete 20:40 - 27 Shkurt, 2019

Oksitocina/Hormoni i dashurisë që na e bën lëmsh jetën

Është e vështirë që në një ambient shkencor të flitet për dashurinë pa përmendur hormonin që e shkakton atë. Mbi Oksitocinën është folur shumë të paktën...

pse lulezon dashuria ne pranvere
Femra 22:00 - 1 Janar, 2019

Partneri ju kafshon? Mos u shqetësoni, po shpreh dashurinë

Ndodh që kur je me partnerin dhe je duke e puthur nuk mund t’i rezistosh dot tundimit për ta kafshuar dhe e bën. Pse e bëjmë?...

Kuriozitete 23:05 - 30 Dhjetor, 2018

Këto histori do t’ju tregojnë një pamje tjetër të dashurisë

Ai nuk u kthye më, u kthye veç uniforma e tij Për herë të parë e pashë atë nga dritarja e dhomës sime. Ishtë shumë i...

Showbizz 11:00 - 3 Janar, 2017

Kush është dashuria e Era Istrefit?

Sikur asnjëherë më parë rrëfehet këngëtarja e cila po thyen çdo kufi duke shijuar edhe famën ndërkombëtare, Era Istrefi. Ajo përveç se tregon detaje nga jeta...

Life Style 12:00 - 23 Janar, 2015

Variacioni rinovon zjarrin e dashurisë!

I vetmi afrodiziak i vërtetë dhe i pagabueshëm është dashuria. Asgjë nuk mund të ndalojë pasionin e dy njerëzve të dashuruar. Në këtë rast nuk ka...

Showbizz 14:41 - 2 Prill, 2014

Brad dhe Angelina, tatuazh të njëjtë në simbol të dashurisë

Brad Pitt dhe Angelina Jolie, siduket kanë vendosur ta gdhendin të trup dashurinë e tyre 10 vjeçare, me një tatuazh të njëjtë.Këtë lajm e ka bërë...