Connect with Us

All posts tagged "dasme"

Kryesore Show Biz 21:10 - 21 Shtator, 2019

Momente emocionuese/ Dalin pamjet nga dasma luksoze e Bleros dhe Afronës

Këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e sotme. Ata kanë zgjedhur bregdetin dhe perëndimin e diellit për...

Kryesore Show Biz 19:52 - 20 Shtator, 2019

“Gjysma e saj është Elvana Gjata”/ Shoqja e ngushtë “xheloze” për Jonida Vokshin, donte t’i prishte dasmën

Vetëm pak ditë më parë aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me aktorin Besnik Krapi. Dasma e Jonidës u vlerësua si...

Kryesore Show Biz 10:57 - 19 Shtator, 2019

Stilisti i njohur përgatitet për dasmën e tij/ Ja cilët janë të ftuarit

Vetëm pak kohë më parë, stilisti shqiptar Niko Komani tregoi se ishte i dashuruar dhe se martesa ishte në planet e tij të afërta. Sot ai...

Kryesore Show Biz 18:28 - 15 Shtator, 2019

Çifti më i ri në showbizit u gjend në dasmën e Jonida Vokshit?/ Zbuloni për kë bëhet fjalë

Ditën e djeshme në dasmën e Jonida Vokshit me aktorin Besnik Krapi ka patur shumë momente argëtuese dhe emocionuese. Si në asnjë dasmë tjetër në dasmën...

Kryesore Show Biz 10:44 - 15 Shtator, 2019

Të gjitha detajet e dasmës së Jonida Vokshit/ Nga kërcimi i dy mikeshave të ngushta tek kapja e buqetës

Ditën e djeshme aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë me aktorin Besnik Krapi. Në një ceremoni private me familjarë e...

Kryesore Show Biz 10:28 - 14 Shtator, 2019

Afrona Dika dhe Blero zgjedhin më të mirin/ Zbulohet këngëtari që do të këndojë në dasmën e tyre

Prej kohësh po flitet në mediat rozë për dasmën e modeles Afrona Dika dhe këngëtarit Blero Muharremi. Edhe pse pak ditë kanë mbetur nga dita e...

Kryesore Show Biz 17:24 - 13 Shtator, 2019

“I kam dhënë shpirtin”/ Stefi Prifti tregon më shumë detaje rreth këngës me vajzën e tij të vogël

Këngëtari i njohur Stefi Prifti pas dasmës së vajzës ka qenë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5.” Ai ka treguar me detaje të gjitha emocionet...

Kryesore Show Biz 14:18 - 13 Shtator, 2019

“Me një mungesë të madhe”/ Stefi Prifti prek me fjalët, publikon fotot e dasmës së vajzës

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, Stefi Prifti ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram disa nga momentet më pikante të dasmës së vajzës...

Kryesore Show Biz 17:29 - 11 Shtator, 2019

Momenti më emocionues për një prind/ Stefi Prifti përcjell vajzën në altar

Dasma e Maria Priftit ka bërë bujë në të gjitha mediat rozë. Momentet më emocionuese dhe të bukura, këngëtari Stefi Prifti dhe miq të tjerë të...

Kryesore Show Biz 17:11 - 10 Shtator, 2019

Emocione dhe lot/ Dalin pamje të reja nga dasma e vajzës së Stefi Priftit

Maria Prifti, vajza e këngëtarit Stefi Prifti, i ka dhënë fund beqarisë ditën e djeshme. Miqtë më të ngushtë dhe familjarë kanë qenë të pranishëm në...

Kryesore Show Biz 11:35 - 9 Shtator, 2019

Vajza e Stefi Priftit i jep fund beqarisë/ Dalin pamjet nga dasma tradicionale

Vajza e këngëtarit të njohur Stefi Prifti, Maria i ka dhënë fund beqarisë në një nga ambientet më luksoze në Tiranë. Vetëm disa ditë më parë...

Kryesore Show Biz 17:34 - 7 Shtator, 2019

“Nuk është e lehtë”/ Stefi Prifti marton vajzën, iu kërkon ndjesë miqve

Këngëtari i serenatave Stefi Prifti ka ndarë me të gjithë miqtë dhe fansat e tij gëzimin që po marton vajzën, Maria Prifti. Ai ka zbuluar disa...

Kryesore Show Biz 20:07 - 27 Gusht, 2019

Blero dhe Afrona bëjnë shpenzimin marramendës para dasmës/ Blejnë shtëpinë luksoze që kushton “një mal me para”

Këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika do të martohen muajin e ardhshëm. Çifti nuk ka dhënë shumë detaje rreth dasmës pasi kanë preferuar që gjithçka...

Kryesore Show Biz 19:06 - 24 Gusht, 2019

Video/ Olta Boka dhe i fejuari i saj e “djegin” në dasmën e këngëtarit

Pas shumë lajmeve që qarkulluan në rrjetet sociale, më në fund Olta Boka është shfaqur publikisht me të fejuarin e saj, djalin e ish deputetit të...

Kryesore Show Biz 11:06 - 15 Gusht, 2019

Dasma luksoze po afron/ Blero dhe Afrona publikojnë ftesat e veçanta

Çifti i njohur i showbizit, Blero Muahrremi dhe Afrona Dika do të kurorëzojnë dashurinë më 21 shtator të këtij viti. Çifti ka filluar të shpërndajë ftesat...