Connect with Us

All posts tagged "dedikim"

Showbizz 17:48 - 11 Tetor, 2019

“Të paktën të pata ty”/ Stresi prek me fjalët dedikuar nënës së tij

Reperi i njohur Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave përsa i përket jetës së tij private. Prej kohësh reperi përflitet për ndarjen nga...

Showbizz 18:43 - 8 Tetor, 2019

“Aty ku është dashuria është jeta”/ Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj më romantikë se kurrë më parë

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe të komentuara në shtypin rozë. Dy këngëtarët nuk ngurrojnë të tregojnë dashurinë e...

Showbizz 21:23 - 6 Tetor, 2019

“Zemra ime prej nëne është plot”/ Mamaja e Justin Bieber prek me fjalët për të birin

Në datën 30 Shtator këngëtari me famë botërore Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin i thanë po njëri-tjetrit në një ceremoni shumë magjike në Carolinën e...

Showbizz 13:32 - 6 Tetor, 2019

“Pa ty nuk kam jetë”/ Skerdi emocionon me dedikimin romantik për partneren

Këngëtari Skerdi Ago dhe partnerja e tij, gazetarja Vesa Rama kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre vetëm pak kohë më parë. Ata janë në pritje të fëmijës...

Showbizz 12:08 - 4 Tetor, 2019

VIDEO- “Të doja shumë por…”/ Dedikimi prekës i Flori Mumajesit, çfarë po ndodh me këngëtarin

Prej disa muajsh ,këngëtari dhe kantautori shqiptar Flor Mumajesi, i ka munguar skenës shqiptare me hitet e tij të cilat dëgjohen me miliona herë. Por edhe...

Showbizz 15:18 - 25 Shtator, 2019

“Në djall trofetë, më ktheni Dr.Florin”/ I pushtuar nga dhimbja, këngëtari bën dedikimin prekës për artistin e ndjerë

Tashmë kanë kaluar shumë vite që nga humbja e këngëtarit Dr Flori por për të afërmit e tij dhimbaj është edhe më e madhe. Shpesh herë...

Kryesore Show Biz 11:40 - 23 Shtator, 2019

Nga shoqërimi në altar tek dedikimi i ëmbël/ Afrona Dika publikon momentet e veçanta të dasmës

Mbrëmja e djeshme ishte tepër e veçantë për këngëtarin e njohur shqiptar Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika, te cilet kurorëzuan me martesë dashurinë...

Kryesore Show Biz 19:57 - 22 Shtator, 2019

“Po rritemi bashkë”/ Dedikimet romantike të çiftit të famshëm për përvjetorin e martesës

Reperi Offset dhe reperja Cardi B kanë festuar sot përvjetorin e martesës. Në këtë datë të shënuar për çiftin më të komentuar në mediat e huaja,...

Kryesore Show Biz 18:42 - 17 Shtator, 2019

Pas festës luksoze për 35 vjetorin e lindjes/ Emina Çunmulaj falënderon bashkëshortin me fjalë të ëmbla

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj para pak ditësh, festoi 35 vjetorin e saj. Gjithçjka ishte perfekte pasi festa ishte e organizuar nga bashkëshorti i saj, i cili...

Kryesore Show Biz 11:16 - 15 Shtator, 2019

“Unë kam diamantin më të çmuar”/ Ermal Mamaqi më romantik se kurrë

Moderatori dhe aktor Ermal Mamaqi është një nga personazhet që e karakterizon humori, ndaj dhe rastet ku ai është romantik apo serioz janë shumë të rralla....

Kryesore Show Biz 14:50 - 10 Shtator, 2019

“Kancer dixhital”/ Bleona Qereti “sulmon” komentuesit negativë në projektin e saj të radhës

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti njihet për karakterin e saj të fortë dhe të thënit gjërat troç. Kësaj here Bleona ka vendosur që t’iu dedikojë një këngë...

Kryesore Show Biz 18:21 - 8 Shtator, 2019

“Vendi më i sigurt janë krahët e tu”/ Elita Rudi i bën dedikimin special Gjikos

Çifti më i dashur i showbizit Eliat Rudi dhe Gjiko janë duke shijuar disa ditë pushime si familje bashkë me djalin e tyre Zërin. Elita dhe...

Kryesore Show Biz 11:10 - 4 Shtator, 2019

“Të gjej akoma ty brenda meje”/ Ajola Xoxa bën dedikimin prekës për babain e saj të ndjerë

Pak muaj më parë, bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, Ajola Xoxa humbi babain e saj. Arben Xoxa u nda nga jeta në moshën 67-vjeçare,...

Kryesore Show Biz 11:10 - 24 Gusht, 2019

“Sikur pak njerëz të ishin si ty”/ Këngëtarja shqiptare i bën dedikimin special Flor Mumajesit

Ditën e djeshme këngëtari shqiptar Flori Mumajesi, festoi 37-vjetorin e lindjes së tij por edhe pse prej kohësh nuk ka qenë aktiv në rrjete sociale, fansat nuk...

Kryesore Show Biz 16:13 - 21 Gusht, 2019

“Grimca më e fuqishme e dashurisë”/ Këngëtarja bën dedikimin e ëmbël pas lindjes së vajzës

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu vetëm pak javë më parë u bë nënë e një vajze. Ditën e sotme Rona ka publikuar një foto ku tregon...