Connect with Us

All posts tagged "deklarate"

Showbizz 16:04 - 3 Mars, 2020

“Laj borxhet e atyre që ke mi fasadë”/ Ish mikesha shpërthen ndaj Jonida Maliqit

“Nuk do të shpenzoja kurrë para për çanta që janë më të vogla se dora ime”. Kjo deklaratë e Jonida Maliqit ka ndezur një debat me...

Showbizz 18:48 - 8 Shkurt, 2020

Eni Koçi hap zemrën/ I shpreh dashurinë e madhe Genc Prelvukajt

Këngëtarja e njohur shqiptare Eni Koçi dhe këngëtari Genc Prelvukaj prej vitesh janë në një lidhje dashurie që thuhet se shumë shpejt do ta kurorëzohet në...

Showbizz 12:00 - 8 Shkurt, 2020

Deklarata e Alketa Vejsiut prek Hygerta Sakon/ Paskam qenë burrë katër herë

Moderatorja Alketa Vejsiu shkëlqeu me preantimin e saj në festivalin e Sanremo dhe kjo u pa dhe u aprovua nga të gjithë por deklarata e saj...

Showbizz 15:59 - 7 Shkurt, 2020

I martuar prej 27 vitesh/ Moderatori shokon me rrëfimin e tij: Jam gay

Moderatori i njohur anglez Phillip Schofield ka shokuar audiencën me rrëfimin e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Phillip ka treguar se edhe pse ka 27...

Showbizz 17:50 - 4 Shkurt, 2020

Nuk ishte i mirë në shtrat/ Erjona Sulejmani godet sërish: Ka shumë futbollistë gay

Modelja e njohur, Erjona Sulejmani ka tërhequr vëmendjen shumë herë me deklaratat e saj të forta. Që pas ndarjes nga futbollisti shqiptar Blerim Xhemaili, ku u...

Showbizz 12:44 - 27 Janar, 2020

“Mos bëni gabime se rritet numri i dashnoreve”/ Këngëtari shqiptar trondit me deklaratën e fundit

Robert Berisha është një nga këngëtarët që me deklaratat e tij ka arritur të kthehet në qendrën e vëmendjes së mediave rozë. Pak ditë më parë...

Showbizz 11:40 - 25 Nentor, 2019

“T’i gjejmë një burrë asaj”/ Pas deklaratës ofenduese, moderatorja shqiptare “sherr” me Julian Dedën, ja çfarë i kërkon

Pak ditë më parë, një debat mes aktorit Julian Deda dhe gazetares Mira Kazhani u kthye në një sherr me ofendime mes tyre. “Kësaj gazetaruces populiste,...

Showbizz 21:43 - 23 Nentor, 2019

“Është i bukur, vetëm me qenë qorre”/ Leila Kraja gjuan hapur Robert Berishën në mes të emisionit

Moderatorja e njohur e sportit Leila Kraja, kohë më parë bëri një deklaratë të papritur në emisonin “Shiko kush Luan” për këngëtarin Robert Berisha, i cili...

Showbizz 14:53 - 20 Nentor, 2019

“U ushqeva vetëm me një mollë”/ Sportisti bëri deklaratën përlotëse, Rozana Radi i kushton disa vargje prekëse

Boksieri i njohur Klevis Çelaj, ka bërë një deklaratë prekëse në emisionin e Mirela Malorit, në Tv Klan ku tregoi për situatën e tij të vështirë...

Showbizz 11:05 - 16 Nentor, 2019

“Më mirë të bësh s***, pastaj pi kafe”/ Habit astrologia shqiptare, ja çfarë thotë për këtë shenjë horoskopi

Ajo njihet tashmë si astrologia më e saktë në televizionet shqiptare. E ftuar së fundmi në programin “T7” në Kosovë, Meri Shehu  foli për shenjat e...

Showbizz 14:53 - 12 Nentor, 2019

“Mbajnë nga 3 dashnorë e nuk ndihen”/ U tha se është ndarë, reagon moderatorja shqiptare

Pak kohë  më  parë , moderatorja shqiptare Dajana Shabani bëri publike lidhjen me boksierin, Kamer Maloku. Dajana Shabani ka qenë thuajse çdo ditë në qendër të...

Showbizz 19:44 - 5 Nentor, 2019

Pas deklaratës së bujshme rreth seksit/ Dorina Mema tregon për jetën luksoze në Dubai

Instruktorja seksi e paletsrës Dorina Mema disa ditë më parë gjatë një emisioni është shprehur se seksi është më i shpifuri, ndërsa gjëja më e rëndësishme...

Showbizz 10:33 - 31 Tetor, 2019

Iris Luarasi i lë “fajin” shtangistit për deklaratën që bëri bujë në media:”Nuk më la të mbaroja fjalinë”

Disa ditë më parë, Iris Luarasi dha një deklaratë të fortë kur tha publikisht emrat e 4 ish studentëve të saj, që tani janë personazhe të...

Showbizz 10:58 - 28 Tetor, 2019

VIDEO-“Nuk vesh gjë fare”/ Ingrid Gjoni bën deklaratën e papritur në emision

Prej kohësh këngëtarja shqiptare Ingrid Gjoni, ka qenë jo tepër aktive në muzikë dhe në skenën shqiptare. Pak ditë më parë ajo ka publikuar këngën e...

Showbizz 09:55 - 16 Tetor, 2019

“De Niro i kinemasë shqiptare”/ Pas kësaj deklarate, Alketa Vejsiu futet në botën e aktrimit?

Pak ditë më parë, moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu bëri bashkë emrat më të njohur të ‘showbiz-it’ shqiptar, në sfilatën e saj “Class”. Por një ndër të...