Connect with Us

All posts tagged "Demi Rose"

Showbizz 17:01 - 16 Shkurt, 2020

“Mos iu ndani Instagramit tim”/ Demi Rose tundon 13 milionë ndjekësit me fotot “zjarr”

Supermodelja Demi Rose nuk përmbahet më. Ajo i ka tërbuar të gjithë ndjekësit e saj në rrrjetet sociale me fotot e fundit. E veshur vetëm me...

Showbizz 17:44 - 12 Shkurt, 2020

FOTOT-Tepër e nxehtë/ Demi Rose iu bën ndjekësve dhuratën për Shën Valentin

Ajo është një nga supermodelet më të ndjekura dhe të komentuara të Instagramit. Demi tashmë ka arritur numrin e 13 milionë ndjekësve në Instagram me të...

Showbizz 12:48 - 6 Shkurt, 2020

FOTOT-BOOM/ Demi Rose shpërthen rrjetin

Supermodleja Demi Rose nuk ndalet së provokuari me pozat e saj seksi. Britanikja iu ka dhuruar  12.8 milionë ndjekësve të saj poza tejet seksi ku shfaq...

Showbizz 16:45 - 1 Shkurt, 2020

Poza të nxehta me bikini/ Super “bomba” Demi Rose tërbon rrjetin

Demi Rose është një nga supermodelet më seksi të Instagramit. Ajo shpesh herë provokon me format e saj bombatsike. Si çdo herë tjetër Demi ka ndezur...

Showbizz 12:24 - 29 Janar, 2020

Supermodeja më seksi e të gjitha kohërave/ 50 fotot e fundit të Demi Rose që tërbuan meshkujt

Modelja e famshme Demi Rose vijon të provokojë me format dhe pozat e saj seksi. Supermodelja duket se po i shijon në maksimum pushimet. Së fundi...

Showbizz 16:22 - 24 Janar, 2020

E kuqe e zjarrtë/ Demi Rose nuk ndalon së provokuari

Bukuroshja e Instagramit Demi Rose vijon të provokojë ndjekësit e saj me pozat seksi. Demi duket se po i shijon shumë pushimet dhe deri më tani...

Showbizz 17:24 - 22 Janar, 2020

FOTOT-Demi Rose nuk ndalet/ Provokon ndjekësit me pozat gjysmë e zhveshur

Demi Rose e njohur ndryshe si Mbretëresha e Instagramit nuk di të ndalet së provokuari.  Supermodelja i ka thyer të kufijtë e imagjinatës duke pozuar gjysmë...

Showbizz 13:46 - 19 Janar, 2020

Demi Rose “tërbon” pushuesit/ Dhuron poza të nxehta me bikini për 12 milionë ndjekësit

Supermodelja Demi Rose duket se nuk po ndahet dot nga pushimet. Pas udhëtimit të saj në Tajlandë, tashmë Demi ndodhet në Calfornia ku po shijon në...

Showbizz 18:55 - 18 Janar, 2020

FOTOT-Demi Rose ngre temperaturat/ Shfaqet tepër provokuese në rrjet

Supermodelja Demi Rose i ka vënë sërish flakën Instagramit me fotot e fundit. Bukuroshja britanike i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa ka treguar format...

Showbizz 16:17 - 18 Janar, 2020

5 super bishat që “çmendën” ndjekësit në Instagram/ Fotot më të nxehta të javës

Si çdo herë tjetër edhe këtë javë Instagrami është pushtuar nga fotot e vajzave seksi. Bukuroshet e rrjeteve sociale kanë çmendur ndjekësit me format e tyre...

Showbizz 13:19 - 11 Janar, 2020

Nga “Mbretëresha e Instagramit” tek modelja ruse që çmendi Cristiano Ronaldon/ Fotot që tërbuan rrjetin këtë javë

Supermodelet e famshme janë treguar shumë të pamëshirshmë edhe këtë javë. ajo që kryeson listën është Demi Rose, e cila së fundi ka arritur 12 milionë...

Showbizz 18:14 - 10 Janar, 2020

FOTO-Demi Rose i kalon të gjithë kufijtë e imagjinatës/ “Tërbon” 12 milionë ndjekësit duke pozuar krejtësisht nudo

Nëse bëhet fjalë për fotot më të nxehta në Instagram atëherë padyshim që fronin e mban supermodelja Demi Rose. Së fundi ajo ka arritur numrin e...

Showbizz 14:00 - 5 Janar, 2020

“Shpërthyen” Instagramin me format e tyre/ Fotot më të nxehta të javës të supermodeleve të famshme

Java që sapo lamë pas ka qenë tejet e mbushur me fotot seksi nga vajzat më të njohura të showbizit. Supermodelet më të ndjekura në rrjetet...

Shëndeti 15:24 - 3 Janar, 2020

Demi Rose provokon ndjekësit me foto seksi: “A mund të fokusoheni tek unë”

Demi Rose është një nga supermodelet e cila ka arritur një famë të jashtëzakonshme falë linjave të saj trupore. Para disa ditësh ajo falenderoi të gjithë...

Showbizz 16:31 - 31 Dhjetor, 2019

Demi Rose ekspozon format e saj “bombë”/ Fotot e fundit të supermodeles do t’iu lënë pa mend

Modelja e famshme Demi Rose vijon të provokojë me format dhe pozat e saj seksi. Supermodelja duket se po i shijon në maksimum pushimet. Së fundi...