Connect with Us

All posts tagged "Demi Rose"

Showbizz 10:19 - 25 Prill, 2020

Supermodelja më seksi e rrjetit/ Demi Rose nuk përmbahet në fotot e fundit

Supermodelja seksi britanike Demi Rose vijon të provokojë ndjekësit në rrjetet sociale. Demi ka dhuruar shumë poza të nxehta teksa ndodhet në shtëpinë e saj e...

Showbizz 09:49 - 17 Prill, 2020

WOW- Fotot e fundit të Demi Rose shkojnë përtej imagjinatës

Supermodleja Demi Rose nuk ndalet së provokuari me pozat e saj seksi. Britanikja iu ka dhuruar  13.8 milionë ndjekësve të saj poza tejet seksi ku shfaq...

Showbizz 12:40 - 7 Prill, 2020

FOTOT-Karantina seksi e supermodeles/ Demi Rose “heq dorë” nga të brendshmet

Supermodelja seksi britanike Demi Rose vijon të provokojë ndjekësit në rrjetet sociale. Demi ka dhuruar shumë poza të nxehta teksa ndodhet në shtëpinë e saj e...

Showbizz 14:25 - 3 Prill, 2020

FOTOT-Seksi si Demi Rose/ Supermodelja britanike rikthehet pas në kohë

Demi Rose është një nga influencueset më të njohura në rrjetet sociale. Me më shumë se 13 milionë ndjekës. Demi ështëmë e komnetuara dhe e pëlqyera...

Showbizz 09:43 - 28 Mars, 2020

FOTOT-“Vafsh në djall Corona”/ Demi Rose feston 25 vjetorin në mënyrën më të zjarrtë

Supermodelja seksi britanike Demi Rose, ditën e sotme festoon 25 vjetorin e saj dhe ka vendosur të bëjë një dedikim shumë të vecantë për veten. Demi...

Showbizz 11:38 - 24 Mars, 2020

FOTO-“Kënaqësia para problemeve”/ Demi Rose pozon topless për të gjithë meshkujt në izolim

Supermodelja britanike i ka lënë pak vend imagjinatës teksa ka pozuar topless për 13 milionë ndjekësit e saj. Bukuroshja brune edhe një herë i ka vënë...

Showbizz 09:37 - 16 Mars, 2020

Boom Boom-Kush nuk do të donte të izolohej me Demi Rose pas fotos së fundit në Instagram

Demi Rose është një nga supermodelet më seksi të Instagramit. Ashtu si shumë personazhe të tjerë edhe Demi është vetizoluar për të shmangur përhapjen e Coronavirusit...

Showbizz 10:52 - 14 Mars, 2020

WOW- Fotot e fundit të Demi Rose shkojnë përtej imagjinatës

Supermodleja Demi Rose nuk ndalet së provokuari me pozat e saj seksi. Britanikja iu ka dhuruar  12.8 milionë ndjekësve të saj poza tejet seksi ku shfaq...

Showbizz 18:13 - 11 Mars, 2020

BOOM-Fotot më të fundit të supermodeles britanike/ Demi dhuron poza të nxehta për 13 milionë ndjekësit e saj

Demi Rose është një nga supermodelet më provokuese të Instagramit. Çdo foto e saj e publikuar së fundi nxit imagjinatën e meshkujve. Ajo është bërë e...

Showbizz 18:44 - 9 Mars, 2020

“Shpirt i egër”/ Demi Rose kalon çdo imagjinatë, fotoja e fundit s’ka nevojë për fjalë

Demi Rose është një nga supermodelet më provokuese të Instagramit. Çdo foto e saj e publikuar së fundi nxit imagjinatën e meshkujve. Ajo është bërë e...

Showbizz 17:56 - 29 Shkurt, 2020

WOW-Si kurrë më parë/ Demi Rose shpërthen rrjetin me format e saj, pozon me bikini minimaliste në biçikletë

Tashmë jemi mësuar që Demi Rose të shpërthejë Internetin me fotot e saj provokuese. Së fundi ajo ka publikuar disa foto që janë pëlqyer dhe komentuar...

Showbizz 15:49 - 24 Shkurt, 2020

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka...

Showbizz 17:01 - 16 Shkurt, 2020

“Mos iu ndani Instagramit tim”/ Demi Rose tundon 13 milionë ndjekësit me fotot “zjarr”

Supermodelja Demi Rose nuk përmbahet më. Ajo i ka tërbuar të gjithë ndjekësit e saj në rrrjetet sociale me fotot e fundit. E veshur vetëm me...

Showbizz 17:44 - 12 Shkurt, 2020

FOTOT-Tepër e nxehtë/ Demi Rose iu bën ndjekësve dhuratën për Shën Valentin

Ajo është një nga supermodelet më të ndjekura dhe të komentuara të Instagramit. Demi tashmë ka arritur numrin e 13 milionë ndjekësve në Instagram me të...

Showbizz 12:48 - 6 Shkurt, 2020

FOTOT-BOOM/ Demi Rose shpërthen rrjetin

Supermodleja Demi Rose nuk ndalet së provokuari me pozat e saj seksi. Britanikja iu ka dhuruar  12.8 milionë ndjekësve të saj poza tejet seksi ku shfaq...