Connect with Us

All posts tagged "demi"

Showbizz 13:27 - 16 Nentor, 2019

Foto- Demi Rose nuk di të ndalet/ Nudo në mes të kanionit, modelja i çmend të gjithë me pozat seksi

Modelja seksi Demi Rose pothuajse cdo ditë publikon foto “përvëluese” për fansat e saj të cilët nuk kursejnë komentet pozitive. “Një artist dhe muza e tij”,...

Showbizz 13:20 - 12 Nentor, 2019

FOTO- Demi Rose nuk di të ndalet/ Jep mesazhin e rëndësishëm, por ja çfarë i tërheq vëmendjen fansave

Modelja seksi Demi Rose, tashmë njihet për fotot e saj tepër ekstravangante ku shfaq format bombastike me të cilat ka lënë pa “gjumë” fansat e saj....

Showbizz 11:53 - 10 Nentor, 2019

Vajzat që “çmendën” rrjetin/ Nga Demi Rose tek Candice, ja fotot më përvëluese të kësaj jave

Rrjetet sociale janë bërë tepër të domosdoshme kohët e fundit dhe të famshmit nuk ngurojnë që të jenë në qendër të vëmendjes së tyre. Kjo javë...

Showbizz 13:53 - 2 Nentor, 2019

Demi Rose një kukull tepër seksi/ Publikon fotot provokuese dhe i lë të gjithë pa fjalë

Modelja seksi Demi Rose ka zgjedhur edhe një look të fundit për Halloween i cili ka përfunduar tashmë , si vetja e saj version kukull. Ish-e...

Showbizz 13:05 - 28 Tetor, 2019

FOTO-Tepër seksi edhe për Halloween/ Demi Rose ekspozon format bombastike në rrugë

Edhe pse festa e Halloween duhet edhe dy ditë të arrijë, të famshmit nuk kanë nguruar të nxjerrin format e tyre më të mira me veshje...

Showbizz 11:27 - 26 Tetor, 2019

FOTO-Po aq seksi sa tani/ Demi Rose publikon foton “bombë” dhe tregon ndryshimin ndër vite

Pas shumë fotove dhe videove pothuajse nudo, modelja seksi Demi Rose duket se nuk ka ndryshuar dhe format e saj bombastike i ka pasur gjithnjë. Ajo...

Showbizz 21:26 - 21 Tetor, 2019

FOTO +18-Demi Rose tërbon kalimtarët/ Pozon topless në mes të rrugës

Edhe pse të gjithë janë mësuar me pozat e saj, Demi Rose përsëri nuk ndalet me fotot seksi dhe provokuese. E ndodhur në Las Vegas,  Demi...

Showbizz 11:11 - 19 Tetor, 2019

Demi Rose nuk pyet për ndarjen nga i dashuri/ Fotot e saj “bombë” tërbojnë njerëzit në Las Vegas

Edhe pse ka pak ditë që ajo është ndarë nga DJ i njohur Chris Martines, modelja seksi Demi Rose nuk ndalet me fotot seksi. Ajo është...

Showbizz 13:42 - 15 Tetor, 2019

FOTO-Demi Rose tërbon Kaliforninë/ Fotot e saj bombastike nxehin rrjetin

Edhe pse të gjithë janë mësuar me pozat e saj, Demi Rose përsëri nuk ndalet me fotot seksi dhe provokuese. E ndodhur në Kaliforni, Demi Rose...

Showbizz 12:25 - 27 Shtator, 2019

“Nudo dhe e mbuluar me petale trëndafilash”/ Demi Rose nuk ndalet me fotot provokuese dhe seksi

Fotot seksi të modeles Demi Rose, nuk po habisin më asnjë dhe të tilla priten shpesh nga ajo. Së fundmi ajo ka postuar në Instagram, një...

Kryesore Show Biz 14:40 - 6 Shtator, 2019

“Jam lodhur duke e rregulluar trupin tim”/ Këngëtarja e njohur poston foton seksi me një mesazh domethënës

Këngëtarja e njohur ndërkombëtare Demi Lovato, pas një shkëputjeje nga rrjetet sociale dhe nga muzika, është rikthyer me disa foto në Instagram nga pushimet në Bora...

Kryesore Show Biz 22:05 - 5 Gusht, 2019

Foto- Demi Rose “çmend” Instagramin/ Tregon format seksi me bikini në Bali

Modelja seksi Demi Rose nuk humb kohë duke pozuar pothuajse çdo ditë dhe duke postuar foto provokuese ne Instagramin e saj. Ajo ka shfaqur format e...

Kryesore Show Biz 13:53 - 8 Korrik, 2019

Foto- Demi Rose nuk ndalet/ “Nxeh” Kaliforninë me format bombastike

Me bikini dhe një bluze “minimaliste”, Demi Rose nuk ndalet me fotot seksi. Pas Ibizës, destinacioni i radhës për ish-të dashurën e reperit Tyga është Los...

Kryesore Show Biz 12:10 - 1 Korrik, 2019

Foto- Demi Rose “nxeh” Ibiza-n/ Tregon format e saj bombastike në mënyrë sensuale

Demi Rose njihet për format e saj bombastike me të cilat “konkurron” fort Kim Kardashian. Së fundmi ajo i ka bërë reklamë markës “Oh Polly” në...

Kryesore Show Biz 11:10 - 28 Qershor, 2019

Foto-Demi Rose nuk përmbahet/ Tregon format bombastike në ishullin luksoz

Ajo është bërë e famshme tashmë për format e saj seksi dhe çdo moment nuk ngurron t’i shfaqë ato në rrjetet sociale. Demi Rose së fundmi...