Connect with Us

All posts tagged "deputet"

Showbizz 11:20 - 23 Nentor, 2019

Foto-Nga Miss në deputete pa përvojë/ Zbulohet lidhja intime e 22 vjeçares me “diktatorin e fundit në Europë”

Maria Vasileviç, 22-vjeç, u bë e njohur pak kohë më parë pasi fitoi çmimin “Miss Bjellorusia”  por më pas është parë disa herë në publik pranë...

Showbizz 21:31 - 12 Tetor, 2019

Deputeti i bën ofertën tunduese Luana Vjollcës/ Ja çfarë posti ka menduar për moderatoren

I ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, deputeti Milaim Zeka ka vazhduar sërish me lajkat ndaj moderatores. Në hyrje të emisionit ai është shprehur: “Meqënëse Edi...

Showbizz 10:28 - 10 Tetor, 2019

“Unë i dua të gjithë”/ Skandali me ish deputetin, Rudina Dembacaj flet publikisht në emision

Prej disa muajsh, në mediat rozë ka bërë bujë lajmi se moderatorja Rudina Dembacaj dhe bashkëshorti i saj, Aleksi i kanë dhënë fund martesës. Por Rudina...

Showbizz 13:29 - 4 Tetor, 2019

Skandali me ish deputetin/ Reagon për herë të parë Rudina Dembacaj:”Dua ta puth në ballë”

Prej më shumë se një javë, historia e ndarjes së aktores dhe moderatores shqiptare Rudina Dembacaj nga bashkëshorti për arsye tradhtie me njëish deputet të Kuvendit...

Kryesore Show Biz 11:25 - 22 Qershor, 2019

Videoja që u bë virale/ Deputeti përplas në mur aktivisten dhe e nxjerr jashtë

Mbrëmjen e djeshme një video nga një darkë zyrtare që po zhvillohej në Londër bëri xhiron e rrjetit. Aty shfaqet aktivistja Janet Barker e cila është...

Kryesore Show Biz 16:21 - 9 Maj, 2019

Acarohet me reklamat e ‘Big Market’/Rudina Xhunga sulmon deputetin e PS

Fletushkat me reklama nga kompani të ndryshme të hedhura para derës tonë i bezdisin të gjithë apo jo? Për këtë rast ka reaguar para pak orësh...

Kryesore Show Biz 13:38 - 20 Prill, 2019

“Për Notre Dame nga paga ime”/Deputeti shqiptar jep 1 mijë euro për katedralen

Disa ditë më parë Kosova vendosi të dhurojë shumën simbolike prej 20 mijë eurosh për të ndihmuar në rindërtimin e Katedrales Notre Dame. Por edhe  deputeti...

Kryesore Show Biz 10:25 - 14 Dhjetor, 2018

Djali i deputetit shqiptar bëhet dhëndër dhe fotot e para-dasmës janë një dashuri e vërtetë!

Në fund të muajit tetor u zbulua se fëmijët e dy personazheve të njohur shqiptarë do t’i jepnin fund beqarisë. Djali i deputetit socialist Bashkim Fino,...

Kryesore Show Biz 10:06 - 9 Dhjetor, 2018

Moderatorja shqiptare tregon emrin: Ky deputet i PD ka flirtuar me mua

Mbrëmjen e djeshme prezantuesja e njohur e TCH Ori Nebiaj ka treguar emrin e politikanit që ka flirtuar me të. E ftuar në emisionin “Shiko Kush...

Kryesore Show Biz 10:45 - 2 Dhjetor, 2018

Foto+18/Deputeti zgjodhi gruan në vend të saj, ish-dashura shqiptare e bën të pendohet

Iva Aliko është një prej vajzave më të komentuara të mediave rozë. Kjo për shkak të fotove të nxehta që ajo poston herë pas here për...

Kryesore Show Biz 10:25 - 28 Nentor, 2018

Deputeti socialist përdori autizmin për fyerje politike/Flet Liri Berisha

Bashkëshortja e ish-kryeministrit Sali Berisha, Liri Berisha ishte e ftuar pasditen e djeshme në emisionin “Ftesë në 5”, ku rrëfeu për pasionin e saj të gatimit...

Kryesore Show Biz 12:25 - 25 Nentor, 2018

Don Phenom qenka nipi i deputetit të njohur shqiptar dhe askush nuk e dinte

Që pas këngëve “Twerkirate” dhe “Columbiana” Don Phenom është kthyer në një nga emrat më të përfolur të repit në Shqipëri. Veçse një reper i suksesshëm...

Kryesore Show Biz 09:41 - 16 Dhjetor, 2017

Foto/Ilda Bejleri në lidhje me deputetin e PD-së?

Moderatorja sportive Ilda Bejleri është përfolur vazhdimisht për jetën e saj private. Dyshimet kryesore kanë qenë se ajo mos është lidhur me ndonjë nga djemtë e...

Showbizz 21:56 - 8 Tetor, 2017

Këngëtarja shqiptare: Duhet t’i jap borxh deputetit

Xhesika Ndoja është një nga  këngëtaret më të përfolura të muzikës shqiptare . Pas publikimi të këngës  së saj të parë ajo u  bë kryefjala e...