Connect with Us

All posts tagged "detaj"

Showbizz 13:02 - 7 Mars, 2020

U përfolën për një lidhje dashurie/ Detaji që i nxjerr zbuluar Anna Likën dhe futbollistin shqiptar

Anna Lika dhe futbollisti shqiptar Amir Rrahmani janë përfolur shumë në mediat online për një lidhje dashurie mes tyre. Edhe pse çifti nuk e ka pranuar...

Showbizz 16:21 - 3 Dhjetor, 2019

“Çfarë ke tek fytyra?”/ Ndjekësit kapin detajin e çuditshëm në foton e Arbenita Ismajlit

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan shumë foto nga jeta e...

Showbizz 15:17 - 20 Tetor, 2019

E dashura e Olsi Bylykut publikon foton me Xhensila Myrtezajn/ Fansat kapin detajin

Aktori i humorit Olsi Bylyku prej kohësh është  në një romancë dashurie me partneren e tij, Egli Tako. Tashmë ajo është prënsë tij në çdo dalje...

Showbizz 18:08 - 19 Tetor, 2019

Një emër tradicional dhe jo për një vajzë të bukur/ Modelja zbulon emrin që kishin menduar prindërit për të

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të ekranit. Bukuroshja bjonde ka qenë e ftuar në emisionin e Rudinës ku ka treguar më shumë detaje...

Kryesore Show Biz 17:46 - 1 Shtator, 2019

Nuk e pranojnë se janë në një romancë dashurie/ Komentuesit kapin detajin “pikant” në foton e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt

Prej disa kohësh në mediat online përflitet se mes moderatores Bora Zemani dhe aktorit të humorit Donald Veshaj ka një lidhje dashurie. Mirëpo asnjëri nga të...

Kryesore Show Biz 12:10 - 26 Shkurt, 2019

“E kam marrë seriozisht!” Çiljeta nis palestrën por ky detaj i lë fansat të habitur

Çiljeta Xhilaga ka nisur palestrën fiks 4 muaj para se të nisë sezoni veror. Këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto nga palestra ku shfaqet duke ngritur...

Kryesore Show Biz 11:40 - 19 Shkurt, 2019

Elvana Gjata mund të jetë ndarë nga i fejuari dhe ky detaj na bëri të dyshojmë!

Çdo detaj i paraqitjes së një personazhi të njohur për publikun ka rëndësi dhe kështu ishte dhe rikthimi i Elvana Gjatës pas kaq shumë kohësh në...

Fashion 21:15 - 1 Shkurt, 2019

Detaji luksoz që i bën edhe palltot e lira të duken të shtrenjta

Sapo është zbuluar një detaj “sekret” i cili bën mrekullira! Po flasim për jakën me gëzof! Është një dashuri! Për më tepër që me të veshur...

Kryesore Show Biz 11:40 - 8 Janar, 2019

E thumboi? Ja detaji që Noizy i rikujtoi Getoarit, por e fshiu menjëherë

Rivaliteti dhe sherri mes grupeve të famshme të hip hop-it në Shqipëri “Babastars vs OTR” prej vitesh është diskutuar në mediat rozë. Teksa “Babastars” janë drejt...

Kryesore Show Biz 12:25 - 22 Dhjetor, 2018

Ide brilante! Elhaida Dani ka vendosur detajin më origjinal në pemën e saj të Krishtlindjeve

Me ardhjen e festave të fundvitit, të famshmit shqiptar nuk kanë ngurruar të shfaqin në rrjetet sociale sesi e kanë zbukuruan pemën e Krishtlindjeve. Tani do...

Fashion 16:25 - 10 Dhjetor, 2018

Detaji që ndajnë çantat e këtij sezoni është thjesht fantastik

Këtë sezon, dizenjot më në modë të çantave kanë të gjitha një detaj të përbashkët. Mbyllja me kapak është ajo që i diferencon dhe i bën...

Fashion 14:30 - 30 Dhjetor, 2016

Detaji që bashkon të gjitha femrat

Dikur këto “këmbëza” që janë në pjesën e poshtme të pantallonave i kemi parë te streçet e holla, ndërsa sot mund t’i shohim te pantallonat e...

Femra 19:30 - 27 Dhjetor, 2016

Mos harroni detajin…

Nqs keni probleme me ecjen dhe ekuilibrin tuaj kur eci me taka të larta, ja ku vjen zgjidhja: Vishni corape. Këto lloj corapesh më këpucë do...

Fashion 10:30 - 22 Dhjetor, 2016

Mos harroni këtë detaj!

Nëse po mendoni sesi të dukeni origjinale dhe me stil ju sjellim tani një ide të vecantë. Corapet e ndryshme me ngjyra të gjata deri tek...

Fashion 16:30 - 20 Dhjetor, 2016

Detaji që nuk duhet tju mungojë gjatë darkës

  Nëse shpesh e keni pyetur veten se cfarë ju mungon në tryezën tuaj atëherë padyshim që keni harruar qirinjtë. Përvec gjithckaje që keni kuruar në...