Connect with Us

All posts tagged "dhurata"

Showbizz 18:14 - 26 Dhjetor, 2019

“Dashuria ime, ti je fantastik”/ Partneri biznesmen llaston Genta Ismajlin për Krishtlindje

Këngëtarja e njohur shqiptare Genta Ismajli po shijon periudhën më të bukur të jetës së saj krah partnerit të saj biznesmen. Hysen e llaston Gentën duke...

Showbizz 11:23 - 22 Dhjetor, 2019

Me makina të shtrenjta dhe lule/ Genta Ismajli: “Jeta është e bukur”

Këngëtarja e njohur shqiptare Genta Ismajli duket se po jeton periudhën më të bukur të jetës së saj. Para pak ditësh, këngëtarja prezantoi të dashurin e...

Life Style 15:40 - 25 Nentor, 2019

Dhurata më e mirë që mund t’i bëni vetes/ Ja parfumet më të mira në botë për periudhën e Krishtlindjes

Kush nuk i adhuron parfumet? Një aromë e mirë është diçka që kënaq këdo, prandaj kur bëhet fjalë për parfumin ia vlen të investojmë. Meqë jemi...

Kuriozitete 15:53 - 16 Nentor, 2019

Cila është dhurata juaj speciale? Ja shenjat sekrete në dorën tuaj që i tregojnë ato

1- Kryqi i fshehtë ose i fshehur Eshtë padyshim shenja më e fuqishme e dorës. Eshtë një X i vogël i vendosur midis vijave të zemrës...

Showbizz 17:36 - 11 Tetor, 2019

Granit Xhaka e pret kështu vogëlushen e tij/ Leonita publikon pamjet

Disa ditë më parë futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita u bënë prindër për herë të parë të një vajze. Çifti vendosi...

Kryesore Show Biz 18:58 - 5 Korrik, 2019

Biznesmenia shqiptare surprizon punonjëset/ Iu blen dhurata të markave të njohura

Biznesmenia shqiptare Egreis Gjergjani ka vendosur të surprizojë dy punonjëset e saj duke iu blerë dhurata të shtrenjta. Ergeis ka dy dyqane në SHBA, një për...

Kuriozitete 14:25 - 24 Qershor, 2019

“Mendova se do më mbushnin me dhurata”/ 24 vjeçarja tregon “zhgënjimin” nga takimet me të moshuarit

Edhe pse ishte 19 vjec, Jessica Hyer mendoi se mund t’i paguante faturat e shkollës duke kryer marrëdhënie intime me burra më të moshuar se ajo...

Kryesore Show Biz 19:18 - 31 Maj, 2019

Dhurata me shifra “të çmendura”/ Missi merr surprizën e madhe për ditëlindje

Ditën e djeshme në mbrëmje missi Trejsi Sejdini ka festuar ditëlindjen dhe ka marrë dhurata shumë të shtrenjta. Në këtë ditë shumë të veçantë për të...

Kryesore Show Biz 14:40 - 7 Prill, 2019

“Mos na sillni dhurata, bëni bamirësi”/Meghan Markle bën deklaratën prekëse

Meghan e Harry kanë hapur një llogari të tyren në “Instagram”, që vetëm në pak ditë ndiqet nga mbi 4 milionë persona. Në prag të lindjes...

Kryesore Show Biz 17:40 - 4 Prill, 2019

Byzylyku 63 mijë $/Këngëtarja shqiptare tregon dhuratat luksoze për ditëlindje

Adelina Tahiri feston ditëlindjen e saj të 27-të këtë të enjte.Ajo ka uruar veten që në orët e para të mëngjesit në Instagram, duke bërë publike...

ide dhuratash per shen valentin
Kuriozitete 23:00 - 7 Shkurt, 2019

Nuk dini se ç’ti dhuroni partnerit?/ Ju sjellim katër ide dhuratash për Shën Valentin

Libër? Një libër është zgjidhja më e mirë, nëse nuk ke asnjë ide për dhuratën që do t’i bësh partnerit për Shën Valentin. Mund ti dhurosh...

Kryesore Show Biz 13:25 - 23 Janar, 2019

Ju prezantojmë me çiftin më të ri të showbiz-it: Zbulohet i dashuri i Dhurata Dorës

Pavarësisht se janë mësuar disa nga lidhjet e saj me kalimin e kohës, Dhurata Dora nuk ka pranuar të flasë thuajse për asnjë prej tyre. Këngëtarja...

Life Style 20:30 - 6 Janar, 2019

Habit studimi! Kush të bën më të lumtur marrja apo dhënia e dhuratave?

Dy psikologë amerikanë kanë treguar se dhënia e dhuratave na bën më të lumtur se marrja e tyre. Gëzimi për të dhuruar diçka zgjat më shumë...

Life Style 21:30 - 29 Dhjetor, 2018

Janë bërë të mërzitshme: 5 dhuratat që NUK duhet të bëni këtë fundvit

Rëndësi ka mendimi për të bërë një dhuratë! Kjo është e vërtetë, por rëndësi ka edhe se çfarë është “fshehur” brenda pakos. Sipas disa studimeve, më...

Life Style 12:10 - 15 Dhjetor, 2018

Nuk dini çfarë dhuratash të bëni për festa? Jua thotë horoskopi për çdo shenjë

Me siguri je në një nga 3 grupet kur bie fjala për dhuratat e festave: Të vjen plasja kur i pyet njerëzit çfarë duan dhe nuk...