Connect with Us

All posts tagged "dhurate"

Showbizz 16:48 - 6 Mars, 2020

Emocione dhe fjalë të bukura/ Arbana Osmani zbulon dhuratën e të birit për festën e 8 Marsit

Festa e 8 Marsit këtë herë erdhi më herët për moderatoren Arbana Osmani. Pak më parë ajo ka ndarë në Instastory kartolinën që i biri i...

Showbizz 12:33 - 2 Mars, 2020

Për një “N” që ti e vë/ Butrint Imeri i bën dhuratën surprizuese Taynës

Ajo është një nga reperet më të pëlqyera dhe të suksesshme të momentit. Bëhet fjalë për Taynën e cila së fundi ka marrë një dhuratë tejet...

Showbizz 18:34 - 11 Shkurt, 2020

“Jam vajza më me fat”/ Keisi merr dhuratën luksoze për ditëlindje

Ditën e sotme ish bashkëshortja e Stresit, Keisi ka festuar ditëlindjen dhe familjarët e kanë mbushur plot dhurata surprizë për 24 vjetorin e saj. Nëpërmjet disa...

Showbizz 16:02 - 24 Dhjetor, 2019

VIDEO-Dhurata e Kris Jenner për Stromin përlot Kylien/ Miliarderja zbulon surprizën gjigante për Krishtlindje

Kylie Jenner gjithnjë sigurohet që të ketë organizuar festat më të bukura nga të gjithë. Miliarderja ka zbuluar dekorin e shtëpisë dhe gjithçka tjetër në lidhje...

Showbizz 14:00 - 12 Dhjetor, 2019

Beyonce i bën dhuratën 40 milionë dollarëshe burrit të saj/ Nuk do ta besoni se për çfarë bëhet fjalë

Këngëtarja me famë botërore Beyonce, ka gjetur mënyrën më të bukur për të surprizuar bashkëshortin e saj, Jay Z, kur u bënë prindër për herë të...

Showbizz 18:03 - 8 Dhjetor, 2019

FOTO-Tayna i bën vetes dhuratën luksoze/ Kap shifrat mbi 70 mijë euro

Tayna është një nga reperet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është një nga personazhet  që po korr shumë sukeses në muzikë dhe një nga...

Showbizz 10:40 - 18 Nentor, 2019

FOTO-“Nuk paska dhuratë më të shtrenjtë”/ Rezarta Shkurta surprizohet në mënyrën e veçantë për ditëlindje

Këngëtarja dhe biznesmenia Rezarta Shkurta, feston sot ditëlindjen dhe urimet e surprizat për të kanë nisur që në mesnatë. Stafi i “Hera Company” ishin të parët...

Showbizz 11:20 - 11 Nentor, 2019

“Ka qenë një dhuratë e jetës”/Jennifer Aniston cilësohet ikona e mbrëmjes, ja fjalimi prekës i saj

Eventi i rëndësishëm i  “People’s Choice Award”, pati shumë surpriza mbrëmjen e djeshme ku aktorja e famshme Jennifer Aniston, u cilësua si një ‘ikonë’. Çmimi iu...

Showbizz 15:57 - 29 Tetor, 2019

“Brad Pit-i” i Turqisë feston ditëlindjen/ Bashkëshortja e tij i bën dhuratën me çmimin marramendës

Kivanc Tatlitug është vlerësuar si një nga aktorët dhe meshkujt më të bukur në Turqi. Prej vitesh ai është i martuar me stilisten e tij, Basak...

Showbizz 21:45 - 15 Tetor, 2019

FOTO-Xhevahir Zeneli merr dhuratën speciale/ Aktori zbulon surprizën

Xhevahir Zeneli është një nga aktorët më të dashur të humorit. Rolet e tij në komedi janë të pafunde dhe i ka dhuruar shumë të qeshura...

Showbizz 16:56 - 11 Tetor, 2019

Pas skandalit për vjedhje dhe mashtrim/ Loredana nuk ndalet së reklamuari dhuratat luksoze që i bën vetes

Të githë e mbajmë mend skandalin ku çifti zviceran hodhi akuza ndaj reperes shqiptare Loredana. Ata e akuzuan për zhvatje pasurie dhe mashtrim. Ka kaluar pak...

Showbizz 11:20 - 10 Tetor, 2019

FOTO- Dhurata më luksoze nga kunati i saj/ Ledion Liço surprizon Lori Hoxhën

Dihet tashmë, që Ledion Liço dhe kunata e tij, Lori Hoxha e cila është trashëgimtarja e “Top Channel”, kanë një marrëdhënie të shkëlqyer me njëri-tjetrin. Madje...

Kryesore Show Biz 20:09 - 7 Shtator, 2019

Një ëndërr e realizuar nga Krenar Çoçaj/ Ja dhurata që menaxheri i bëri Luana Vjollcës për ditëlindje

Më 2 shtator moderatorja Luana Vjollca festoi 28 vjetorin e ditëlindjes së saj. Për të ishte organizuar një festë e madhe në Jalë, ku mes miqve...

Kryesore Show Biz 15:12 - 31 Gusht, 2019

Luana Vjollca surprizohet dy ditë para ditëlindjes/ Merr dhuratën e veçantë

Moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar Luana Vjollca, me 2 shtator feston ditëlindjen. Edhe pse ditëlindjen e ka pas dy ditësh, të afërmit e saj...

Kryesore Show Biz 22:05 - 23 Gusht, 2019

Gjendet vetëm në një vend në botë/ Dhurata e veçantë e Dua Lipës, kuptimi i këtij guri do t’ju mahnisë

24 vjetori i lindjes së Dua Lipës ditën e djeshme ka qënë tepër i veçantë ku nuk kanë munguar dhuratat dhe urimet e shumta. Ai që...