Connect with Us

All posts tagged "ditelindje"

Showbizz 19:36 - 12 Nentor, 2019

“Hiri i perëndisë”/ Grace feston 8 vjetorin e lindjes, Aurela Gaçe bën dedikimin e veçantë për të bijën

Këngëtarja Aurela Gaçe e ka treguar gjithnjë se ka një lidhje shumë të ngushtë me dy vajzat e saj. Sot për këngëtaren është një ditë shumë...

Showbizz 21:46 - 10 Nentor, 2019

Mbesa më me fat në botë/ Motrat e famshme Karadshian-Jenner e surprizojnë në mënyrën më të bukur

Vogëlushja Dreamy ka festuar ditëlindjen e saj dhe ka mbushur plot 3 vjeç. Hallat e saj, motrat e famshme Kardashian-Jenner kanë vendosur ta surprizojnë vogëlushen në...

Showbizz 12:20 - 6 Nentor, 2019

VIDEO-Një 64 vjeçare si Kriss Jenner/ Miliarderja feston ditëlindjen në mënyrën më të pazakontë

Ditën e djeshme, miliarderja dhe ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians”, Kriss Jenner ka festuar 64-vjetorin e lindjes së saj. Ditëlindja e ka...

Showbizz 19:41 - 3 Nentor, 2019

Kendall Jenner feston ditëlindjen/ Khloe Kardashian i bën urimin special: “Qëkur ke lindur i ke zbukuruar ditët e mia”

Ato janë vajzat më të përfolura dhe të famshme në botë. Bëhet fjalë për motrat Kardashian-Jenner të cilat duken se janë më të bashkuara se kurrë...

Showbizz 19:11 - 3 Nentor, 2019

“Unë nuk festoj pa ty”/ Pasi i organizoi festën e ditëlindjes, Erion Isai bën dedikimin romantik për bashkëshorten

Aktori i njohur i humorit Erion Isai feston sot ditëlindjen. Bashkëshrotja e tij Ajlin e ka surprizuar Erionin duke i organizuar një festë surprizë. Nëpërmjet një...

Showbizz 19:46 - 2 Nentor, 2019

FOTO- “Sot e përmbyllëm”/ Rudina Magjistari zbulon pak detaje nga ditëlindja e vajzës së saj

Moderatorja Rudina Magjistari ka zbuluar pak nga pamjet e ditëlindjes së vajzës së saj Mia. Vogëlushja tashmë është 4 vjeç dhe moderatorja u kujdes që ta...

Showbizz 11:05 - 2 Nentor, 2019

FOTO-“Do mbetesh më i vogli”/ Bruno feston ditëlindjen, Flor Mumajesi i bën dedikimin e veçantë

Këngëtari shqiptar Bruno, është shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar për hitet e tij të njëpasnjëshme, të cilat kanë miliona klikime në Youtube. Ditën e sotme,...

Showbizz 15:57 - 29 Tetor, 2019

“Brad Pit-i” i Turqisë feston ditëlindjen/ Bashkëshortja e tij i bën dhuratën me çmimin marramendës

Kivanc Tatlitug është vlerësuar si një nga aktorët dhe meshkujt më të bukur në Turqi. Prej vitesh ai është i martuar me stilisten e tij, Basak...

Showbizz 13:45 - 28 Tetor, 2019

VIDEO-“Ditëlindje plot bekime”/ Fatma Methasani zbulon gjininë e fëmijës në mënyrën më të pazakontë

Moderatorja më e ëmbël e ekranit shqiptar, Fatma Methasani feston sot ditëlindjen e saj dhe mbush plot 25 vjeç dhe ka treguar se kjo ditëlindje është...

Showbizz 15:14 - 23 Tetor, 2019

“Faleminderit që na mësove dashurinë më të madhe në botë”/ Rezarta Shkurta bën dedikimin e ëmbël për vajzën

Për këngëtaren dhe fotografen Rezarta Shkurta sot është një ditë e veçantë pasi vajza e saj Hera feston ditën e lindjes. Hera mbush plot 6 vjeç...

Showbizz 11:32 - 23 Tetor, 2019

FOTO-Soni Malaj nuk njeh moshë/ Këngëtarja feston ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush ajo

Edhe pse nuk është shumë aktive në skenën shqiptare , këngëtarja Soni Malaj është ende shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar. Por sot Soni Malaj feston...

Showbizz 10:22 - 19 Tetor, 2019

FOTO-Enca feston ditëlindjen/ Këngëtarja tregon “pengun” më të madh

Këngëtarja më e ndjekur në Shqipëri e cila arrin rreth 2 milionë ndjekës në Instagram, Enca Haxhia feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 24 vjeç dhe këtë...

Showbizz 14:03 - 17 Tetor, 2019

Ori Nebiaj surprizon kolegun për ditëlindje në mes të emisionit/ Moderatori nuk mban dot lotët

Dita e sotme ka qenë shumë e veçantë për moderatorin Isli Islami, i cili feston 33 vjetorin e tij të lindjes. Përveç këtij fakti, ajo që...

Showbizz 21:41 - 16 Tetor, 2019

Endri Prifti uron Aurela Gaçen për ditëlindje/ Publikon pamjet nga festa e këngëtares

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen. Këngëtarja ka mbledhur në një darkë shumë intime miqtë dhe familjarët e saj më të...

Showbizz 14:06 - 16 Tetor, 2019

FOTO-Më e tonifikuar se kurrë/ Aurela Gaçe feston ditëlindjen në mënyrën më të pazakontë

Ajo njihet për zërin e saj unik ndër vite dhe është këngëtarja më e dashur nga publiku shqiptar. Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen dhe ka uruar...