Connect with Us

All posts tagged "ditor"

Life Style 10:10 - 21 Gusht, 2019

Horoskopi ditor 21 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Kjo ditë është mjaft e favorshme sa i takon sferës sentimentale dhe asaj profesionale. Ndërkohë nuk do të jetë në të njëjtën linjë sa i...

Life Style 10:41 - 20 Gusht, 2019

Horoskopi ditor 20 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Dashuria do të jetë në qendër të mendimeve tuaja në këtë periudhë, duke bërë që të jeni një person që i bëni vend vetes duke...

Life Style 10:10 - 19 Gusht, 2019

Horoskopi ditor 19 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Dite mjaft e trazuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Beni kujdes mos provokoni xhelozinë e partnerit sepse gjerat do iu ndërlikohen edhe me tepër....

Life Style 10:10 - 17 Gusht, 2019

Horoskopi ditor 17 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Pas pasigurive të ditëve të fillimit, më në fund do të ndiheni më të sigurtë, pasi yjet do të jenë në anën tuaj. Përfitoni nga...

Life Style 10:10 - 14 Gusht, 2019

Horoskopi ditor 14 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Gjatë kësaj dite pritet të merrni diçka më shumë, duke pasur parasysh ndikimin e favorshëm të shumë planetëve në shenjën tuaj. Këshillohet që të shmangni...

Kuriozitete 10:10 - 10 Gusht, 2019

Horoskopi ditor 10 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni surprizat e kësaj dite për ju

Dashi Horoskopi i kësaj dite parashikon mundësi për të ndjerë emocione të ndryshme. Fillimi i gushtit ka qenë mjaft pozitiv, por tashmë do të ndiheni të...

Life Style 10:43 - 8 Gusht, 2019

Horoskopi ditor 8 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Parashikohet një periudhë rikuperimi në sferën sentimentale apo lidhur me situata të ndryshme personale. Nga ana tjetër duhet të vendosni rregull me veten, në mënyrë...

Kuriozitete 10:40 - 6 Gusht, 2019

Horoskopi ditor 6 gusht 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni surprizat e kësaj dite për ju

Dashi Hëna do të ketë ndikim të kundërt në shenjën tuaj, gjë që mund t’iu krijojë jo pak shqetësime. Nga ana tjetër ndjenjat do të jenë...

Life Style 10:10 - 19 Korrik, 2019

Horoskopi ditor 19 korrik 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni surprizat e kësaj dite për ju

Dashi Mund të planifikoni projekte të cilat mund ti vini në jetë në ditët në vijim, kur Hëna të jetë në favorin tuaj. Në dashuri do...

Life Style 10:10 - 8 Korrik, 2019

Horoskopi ditor 8 korrik 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj dite për 12 shenjat e zodiakut sipas Paolo Fox

Dashi Parashikohet një ditë disi e mbytur për ju, ku pozitiviteti dhe negativiteti do të jenë në luftë me njëra tjetrën.  Përpiquni të gjykoni me mendje...

Life Style 09:54 - 6 Korrik, 2019

Horoskopi 6 korrik 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni surprizat e kësaj dite sipas Paolo Fox

DASHI Nëse në periudhën e fundit ju jeni grindur me partnerin për shkak të xhelozisë, ndoshta duhet të përfitoni nga ditët e së shtunës dhe të...

horoskop- shenjat me spontane
Life Style 08:35 - 30 Qershor, 2019

Horoskopi 30 qershor 2019/ Zbuloni si do të jetë puna dhe dashuria sipas shenjës së zodiakut

Dashi Dashuria: Disa lajme të mira në dashuri për Dashët, të cilat mund ti japin harmoni kësaj periudhe monotone. Gjithashtu ju do të përjetoni emocione të...

Life Style 10:10 - 22 Qershor, 2019

Horoskopi ditor/ Financat dhe dashuria, zbuloni çfarë do të ndodhë sot sipas Paolo Fox

Dashi Përfitoni nga kjo fundjavë për tu relaksuar! Keni nevojë pas stresit dhe tensioneve të ditëve të kaluara. Në raport me periudhën e lënë pas, situata...

Life Style 10:10 - 21 Qershor, 2019

Horoskopi ditor/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju sipas Paolo Fox

Dashi Ju pret një ditë e komplikuar dhe e mbushur me polemika. Bëni kujdes në dashuri, veçanërisht nëse jeni të përfshirë në dy histori njëkohësisht, pasi...

Life Style 10:39 - 4 Qershor, 2019

Horoskopi ditor 4 qershor 2019/Paolo Fox tregon se çfarë do ndodhë me 12 shenjat e zodiakut

Dashi Këshilla për të lindurit e kësaj shenje është që të marrin më shumë kohë për vete. Bëhet fjalë për një fazë kontradiktore. Duhet të tregoheni...