Connect with Us

All posts tagged "divorc"

Showbizz 12:15 - 2 Mars, 2020

Dajana Shabani tregon për herë të parë arysen e divorcit: Nuk ia fala dot

Moderatorja Dajana Shabani është komentuar shumë në mediat rozë për ndarjen e saj nga ish bashkëshorti si dhe për lidhjen me boksierin Kamer Malokun. Së fundi...

Showbizz 12:48 - 29 Shkurt, 2020

“Pas divorcit mendoja se nuk vleja si nënë dhe si grua”/ Aktorja shqiptare rrëfen periudhën më të errët të jetës

Ish-missi dhe aktorja Arjola Demiri ka arritur të ketë shumë sukses në karrierës e saj.  Ajo u bë pjesë e filmit të fundit të Ermal Mamaqit,...

Showbizz 17:10 - 23 Shkurt, 2020

Alketa Vejsiu tregon për herë të parë për prindërit e divorcuar: “Isha 6 vjeç kur ata u ndanë”

Moderatorja Alketa Vejsiu ka qenë mbrëmjen e kaluar e ftuar në emisionin e famshëm të Silvia Toffani. Si asnjëherë më parë Alketa ka treguar detaje nga...

Showbizz 18:57 - 7 Shkurt, 2020

FOTOT-Mozzik dhe Loredana të divorcuar?/ Ja detaji që i nxorri zbuluar

Reperi Mozzik dhe Loredana Zefi janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar. Ka patur shumë aludime se çifti është divorcuar por detaji i...

Kuriozitete 16:30 - 5 Janar, 2020

“Dita e divorcit” po vjen/ Ja përse ka kaq shumë ndarje në këtë datë

Data 6 Janar është quajtur “Dita e divorcit”. Sipas disa kërkimeve nga Google dhe avokatët, të hënën e parë të vitit ka shumë kërkesa për divorc....

Life Style 12:10 - 7 Dhjetor, 2019

A është divorci zgjidhja e duhur për një martesë të palumtur?

Nëse kërkimet psikologjike na kanë mësuar ndonjë gjë, ky është fakti se është e pamundur të parashikojmë me saktësi, se si do të ndihemi pas një...

Showbizz 12:29 - 14 Nentor, 2019

“Nuk i bëjmë gjërat me inat”/ Robert Berisha tregon se jeton ende me Norën dhe Renee: “Mund të ketë një rikthim”

Robert Berisha dhe Nora Istrefi vazhdojnë të jeën ende kryeqendra e mediave të shkruara. Ndarja e tyre u komentua shumë gjatë madje u aludua se ishin...

Showbizz 12:19 - 21 Tetor, 2019

“Nuk është nevoja të jeni lesbike”/ Pas divorcit, Miley Cyrus thumbon keqazi Liam Hemsworth

Ndarja e këngëtares Miley Cyrus dhe ish bashkëshortit të saj pak javë më parë, bëri xhiron e mediave dhe i la pa fjalë fansat e tyre....

Kryesore Show Biz 12:10 - 28 Gusht, 2019

Divorci i bujshëm/ Zbulohet arsyeja e vërtetë e ndarjes së Nora Istrefit dhe Robert Berishës

Dy ditë më parë bëri xhiron e rrjetit lajmi se Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kishin dhënë fund martesës së tyre. Ky i fundit publikoi...

Kryesore Show Biz 12:34 - 13 Gusht, 2019

“I uroj shëndet dhe lumturi”/ Liam Hemsworth reagon pas ndrajes nga Miley Cyrus

Këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus i dha fund martesës së saj me Liam Hemsworth vetëm 7 muaj pas kurorëzimit. Ajo ka nisur një lidhje të...

Kryesore Show Biz 11:40 - 21 Korrik, 2019

U tha se u divorcuan/ Inva Mula “shuan” dyshimet me këtë foto romantike

Pak ditë më parë divorci mes sopranos së njohur Inva Mula dhe biznesmenit Ethem Ramadani, u bë qendra e vëmendjes së mediave rozë. Ajo reagoi në...

Kryesore Show Biz 16:14 - 5 Korrik, 2019

“Kur të ulet në gjunjë, me unazë 3 karat”/ Dajana Shabani flet për martesën e dytë

Moderatorja Dajana Shabani është një ndër më të komentuarat në showbizin shqiptar. Prej kohësh ajo është divorcuar nga bashkëshorti dhe ka nisur nëj romancë të re...

Kryesore Show Biz 14:10 - 9 Qershor, 2019

Pas divorcit të bujshëm/ Ish bashkëshortja e Robert De Niro-s kërkon gjysmën e pasurisë së tij

Grace Hightower dhe aktori i njohur Robert De Niro pas shumë ndarjesh dhe bashkimesh, pas 20 vitesh janë divorcuar. Ata kanë së bashku dy fëmijë, Elliot,...

Kryesore Show Biz 10:40 - 9 Qershor, 2019

“Ai nuk rri dot vetëm”/Pasi u divorcua, aktori i famshëm martohet përsëri

Ata u panë bashkë në qershor të vitit 2018 por sipas “People” Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegger janë martuar. Pratt, 39 vjeç dhe Schwarzenegger, 29 vjeç,...

Kryesore Show Biz 13:53 - 6 Maj, 2019

“Jam lodhur shumë por…”/Këngëtarja e njohur rrëfen jetën e saj pas ndarjes nga bashkëshorti

Adele e cila njihet si këngëtarja e hitit “Someone like you” dhe shumë këngëve të tjera të cilat do të mbahen mend gjatë , disa ditë...