Connect with Us

All posts tagged "dj"

Showbizz 11:17 - 21 Mars, 2020

I ati mjek në pension rikthehet në detyrë/ Dj i njohur u bën thirrje shqiptarëve: Po luftojnë për ne

Dj Vick Kraja ka treguar se babai i tij i cili është mjek i dalë në pension i është bashkuar thirrjes për të ardhur në ndihmë...

Showbizz 11:31 - 18 Shkurt, 2020

E nxehtë si Ashley James/ Fotot më fanstastike të saj me bikini

E bërë e njohur për aftësitë e saj në muzikë, por së fundmi edhe në prezantim, bukuroshja seksi Ashley James nuk nguron të tregojë format e...

Showbizz 18:57 - 25 Janar, 2020

“Ishte periudha më e vështirë”/ Vin Veli tregon momentin më të tmerrshëm të jetës së tij

Dj Vin Veli është komentuar shumë që prej ndarjes nga moderatorja Bora Zemani. Ai ka vijuar me karrierën e tij dhe ka qëndruar larg mediave prej...

Showbizz 22:10 - 19 Nentor, 2019

Ish e dashura e Justin Bieber zbulon dietën që përdor për të ruajtur linjat perfekte: “Më është bërë një mënyrë jetese”

Dj e famshme Chantel Jeffries është një nga vajzat e cila është vlerësuar për linjat seksi të trupit. Ish e dashura e këngëtarit Justin Bieber ka...

Showbizz 11:24 - 18 Tetor, 2019

FOTO-DJ më seksi në botë/ Fotot bombastike të Ashley James po lënë pa fjalë fansat e saj

E bërë e njohur për aftësitë e saj në muzikë, por së fundmi edhe në prezantim, bukuroshja seksi Ashley James nuk nguron të tregojë format e...

Kuriozitete 14:40 - 27 Shtator, 2019

“Braktis” bashkëshortin dhe lidhet me DJ që kishte në dasëm/ Historia e pazakontë e 26 vjeçares

Historia e pazakontë e Megan Willis, ka bërë tashmë xhiron e rrjetit. 26-vjeçarja është ndarë nga burri i saj, pas 2 vitesh martesë sepse nisi të...

Showbizz 22:30 - 24 Shtator, 2019

27 vite më e re/ DJ i famshëm ndërkombëtar martohet në fshehtësi me modelen seksi

Mbrëmjen e së shtunës, Dj i njohur Tiesto është martuar dhe dasma ka qenë super private. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dj nëpërmjet një...

Kryesore Show Biz 21:30 - 7 Shtator, 2019

Modelja italiane “tërbon” fansat/ Fotot më të “nxehta” të DJ së famshme

Franceska Brambilla është një nga modelet më të njohura në Itali. Përveç faktit që është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, Franceska punon dhe si DJ...

Kryesore Show Biz 11:40 - 31 Gusht, 2019

Çfarë ndodhi?/ DJ Vin Veli në pranga, zbulohen pamjet e arrestimit të tij

Mbrëmjen e djeshme ,një ngjarje e pazakonte ka ndodhur në mesnatë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, ku Dj-i i njohur Vin Veli është vënë në...

Kryesore Show Biz 10:40 - 10 Gusht, 2019

“Vetëm kur të martohem”/ Dj i njohur shqiptar rrëfen çfarë ndodhi 2 vite pas ndarjes me Bora Zemanin

Dj shqiptar Vin Veli dhe moderatorja Bora Zemani u ndane në vitin 2017 dhe nuk e zbuluan shkakun e ndarjes megjithatë tani secili prej tyre vazhdon...

Kryesore Show Biz 13:10 - 6 Gusht, 2019

“Nje natë e çmendur”/ Dj i njohur ndërkombëtar “mahnitet” nga Prishtina, ja çfarë thotë për Dua Lipën

3 netët fantastike të Festivalit Sunny Hill  në Parkun e Gërmisë në Prishtinë do të mbahen mend gjatë nga shqiptarët. Artistë të njohur shqiptarë e të...

Kryesore Show Biz 12:10 - 5 Gusht, 2019

“Vitin tjetër jam aty”/ “Sunny Hill” mahnit DJ me famë botërore, konfirmon pjesmarrjen

Prej dy ditësh në Kosovë u zhvillua festivali “Sunny Hill”, i organizuar nga Dua Lipa dhe babai i saj, Dukagjini, i cili ka bërë namin jo...

Life Style 18:15 - 5 Maj, 2019

Sfidoi bashkëshortin/ Historia e mësueses së anglishtes që u shndërrua në DJ

E ftuar sot në “Ka një mesazh për ty”, ishte Erida, kampione e Shqipërisë në ping pong dhe mësuese anglishte. Erida është e martuar me një...

Kryesore Show Biz 12:25 - 11 Mars, 2019

Tani është zyrtare! Era Istrefi e lidhur me DJ-in e famshëm botëror

Era Istrefi është në një lidhje romantike me DJ-in e famshëm, Diplo. Sipas “Panorama Plus” miqtë e afërt të çiftit kanë konfirmuar se mes këngëtares dhe...

Kryesore Show Biz 10:40 - 11 Mars, 2019

Dj i njohur shqiptar: “Babai më rrihte sepse…”

Dj Vicky ka rrëfyer se babai i tij i cili është një mjek i njohur nuk ka dashur që ai të bëhet një Dj e as...