Connect with Us

All posts tagged "djale"

Showbizz 12:11 - 15 Prill, 2020

Aktorja bën gafën e madhe/ I vendos djalit emrin “Gjenital”

Aktorja e famshme Amy Schumer pa kuptuar ka bërë gabimin e madh në lidhje me emrin e djalit të saj. Amy Schumer ka zbuluar se ajo...

Showbizz 16:56 - 28 Janar, 2020

Fatma dhe Alfio bëhen prindër për herë të parë/ Shefi i kuzhinës zbulon emrin e vogëlushit

Moderatorja Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë bërë prindër për herë të parë. Fatma ka sjellë në jetë djalin të cilin kanë vendosur ta quajnë Noah....

Showbizz 11:41 - 6 Janar, 2020

“Sot u mbusha me lot gëzimi”/ Skerdi bëhet baba dhe publikon portretin e ëmbël të djalit

Këngëtari shqiptar Skerdi ka ndarë lajmin e bukur se dy ditë më parë është bërë baba për herë të parë. Partnerja e tij ka sjellë në...

Showbizz 18:18 - 19 Nentor, 2019

Aktorja e famshme turke bëhet nënë për herë të parë/ Publikon foton e parë pas lindjes

Aktorja shumë e njohur turke Hazal Kaya u bë nënë për herë të parë ditën e djeshme. Hazalm 29-vjeç ka sjellë në jetë fëmijën e saj...

Showbizz 15:20 - 9 Nentor, 2019

Së shpejti baba për herë të tretë/ Kastro Zizo zbulon gjininë e fëmijës

Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo do të bëhet baba për herë të tretë. Këtë lajm ai e bëri të ditur një javë më parë, teksa konkurroi...

Showbizz 21:46 - 6 Nentor, 2019

Maya prezanton për herë të parë portretin e djalit të saj/ Ja si duket vogëlushi 11 muaj pas lindjes

Këngëtarja e muzikës popullore Maya ka treguar për herë të parë portretin e të birit, Jonas. Këngëtarja ka qenë e ftuar në emisionin “Ftesë ne 5”...

Showbizz 21:20 - 4 Nentor, 2019

“Ishte djali i parë që takoja”/ Bashkëshortja e Elvis Naçit rrëfen emocionet e takimit të parë

Imami i njohur shqiptar Elvis Naçi, është bërë tepër i njohur tashmë për publikun shqiptar për fjalimet e tij por edhe për ndihmat që jep për...

Showbizz 10:22 - 4 Nentor, 2019

“Nuk kujdeset për djalin e tij”/ Merr rolin kryesor në “Ertugrul”, aktori turk probleme me martesën

Çifti më i famshëm turk duket se ka probleme në marrëdhënien e tyre. Seriali që pëlqehet në masë nga shqiptarët, “Ertugrul” po vazhdon xhirimet dhe rolin...

Showbizz 15:20 - 3 Nentor, 2019

I lidhur me tre femra njëkohësisht/ Djali i David Beckham surprizon prindërit e tij me veprimet e fshehta

Djali i pashëm i futbollistit të njohur ndërkombëtar, David Beckham, Brooklyn Beckham raportohet se ka pasur lidhje intime me tre femra njekohesisht. Që në moshën 20...

Showbizz 20:27 - 30 Tetor, 2019

“Ka ndryshuar çdo dimension të jetës time”/ Arbana Osmani flet për herë të parë për marrëdhënien me të birin

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të komentuara në shtyppin rozë. Përveç jetës private moderatorja është përfolur në media dhe për marrëdhënien tejet të ngushtë...

Showbizz 17:10 - 29 Tetor, 2019

Pasi zbuluan se janë në pritje të një djali/ Alfio i dedikon fjalët më të ëmbla fëmijës që do të vijë së shpejti në jetë

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë një nga çiftet më të ëmbël dhe të dashur për publikun shqiptar. Së shpejti ata do të bëhen prindër dhe...

Kuriozitete 12:53 - 10 Tetor, 2019

VIDEO- Djali kërkon ta përqafojë gjatë raportimit live/Ja reagimi i gazetares së njohur

Drejtuesit e lajmeve të cilët janë live,  shpesh përjetojnë momente të papritura gjatë raportimit. Kjo i ka ndodhur edhe një gazetareje të NBC, e cila është...

Showbizz 14:37 - 3 Tetor, 2019

Aktorja turke Hazal Kaya ndan me fansat lajmin e lumtur/ Zbulon gjininë e bebit

Aktorja e njohur turke Hazal Kaja u bë e njohur në Shqipëri për rolin e saj si nihal tek serial ii famshëm “Dashuri e Ndaluar”. Aktorja...

Kryesore Show Biz 14:10 - 18 Shtator, 2019

“Po të ftoja ata, do iu ngelte hatri këtyre të tjerëve”/ Ditëlindja e djalit, aktori shqiptar tregon mungesën e kolegëve të “Duplex”

Një javë më parë, aktori shqiptar i humorit Visjan Ukcenaj festoi ditëlindjen e parë të djalit të tij Divin ku kishte ftuar shumë personazhe të njohur...

Kryesore Show Biz 14:56 - 25 Gusht, 2019

Më e ëmbël se asnjëherë më parë/ Floriana Garo zbulon gjininë e bebit

Moderatorja e ëmbël e ekranit, Floriana Garo, prej muajsh është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Bukuroshja ka zbuluar se është në pritje të...