Connect with Us

All posts tagged "dojna mema"

Showbizz 18:50 - 14 Dhjetor, 2019

4 ditë më parë humbi babain/ Dojna Mema bën dedikimin prekës për të atin e ndjerë

4 ditë më parë moderatorja e dashur e ekranit Dojna Mema ka humbur njeriun më të shtrenjtë për të , babain. E përpos kësaj humbje të...

Showbizz 12:30 - 12 Dhjetor, 2019

Iu ka shpëtuar plumbave gjatë luftës, po mbesa e tij Dojna Mema do të ishte një partizane e denjë? Ja ç’thotë gjyshi i moderatores

Ndonëse njihnim vetëm gjyshen e moderatores së njohur Dojna Mema nga Instagrami, edhe gjyshi i saj është shumë i njohur, por në fushën e tij. Me...

Showbizz 12:01 - 9 Dhjetor, 2019

Dojna Mema humb njeriun më të shtrenjtë: “E pive jetën me një kupë”

Ditën e djeshme moderatorja e njohur e ekranit ka treguar se ka humbur njeriun më të shtrenjtë për të. Babai i moderatores ka ndërruar jetë dhe...

Kryesore Show Biz 22:23 - 21 Maj, 2019

“Do isha futur në anestezi si gjithë dynjaja” / Moderatorja flet për operacionet plastike

Moderatorja Dojna Mema është një nga personazhet e ekranit që njihet për origjinalitetin e saj. Duke qenë se operacionet plastike janë një trend tashmë për shumë...

Kryesore Show Biz 20:56 - 14 Maj, 2019

“A duhet t’i thërrasim vjehrrës mami?”/ Moderatorja e thotë troç

Dojna Mema është një nga vajzat më të pëlqyera të ekranit. Atë jemi mësuar ta shohim në emisionin “Pop Culture” dhe si prezantuese e “The Voice...

Kryesore Show Biz 10:53 - 19 Tetor, 2018

As Arbana, as Ledioni, as Luana, ja kush do e prezantojë Big Brother VIP

“Big Brother” është padyshim  një ndër produksionet më të ndjekura dhe më të komentuar në Top Channel, dhe jo vetëm. Aq i përfolur sa është formati...

Kryesore Show Biz 00:00 - 6 Shkurt, 2018

Mbani frymën!/ Arjon Muça tregon sa paguhet për një postim në Instagram

Arjon Muça ka zbuluar se cila është shuma më e madhe që ai ka marrë për një postim në Instagram. I ftuar në Pop Culture, përballë...

Kuriozitete 21:45 - 11 Janar, 2018

Prezantueses i dalin gjokset sheshit, kënaqet në majë të makinës me dy meshkuj

Momente të paharrueshme duket se ka kaluar moderatorja Dojna Mema, e cila ka pregatitur puntatën e radhës me kolegun e saj, Kelvin Kadilli si dhe me...