Connect with Us

All posts tagged "dojna"

Kryesore Show Biz 11:56 - 22 Mars, 2019

“Ata që nuk më besuan nuk punojnë më në Top Channel”/Dojna Mema rrëfen ‘sekretet’

Dojna Mema dallohet për elokuencën dhe pastërtinë që ka në të folur. Së fundmi moderatorja në një intervistë për revistën ‘Class’ ka rrëfyer emrat e atyre...

Kryesore Show Biz 12:53 - 16 Mars, 2019

“Këtë herë më sugjeroi të…”/Dojna tregon çfarë i tha Ledioni pasi i ‘zuri’ vendin në The Voice

Ky sezon i “The Voice kids” erdhi me ndryshime pasi në vend të Ledion Liços programin e drejton moderatorja e njohur Dojna Mema e cila është...

Kryesore Show Biz 11:40 - 5 Mars, 2019

Jo më e vetme! Ja kush do prezantojë bashkë me Dojna Memën “The Voice Kids”

Pasi Ledion Liço u largua nga “The Voice”, edicioni i tretë i formatit të fëmijëve këtë vit erdhi me ndryshime. Teksa prezantimi iu besua Dojna Memës,...

Kryesore Show Biz 12:10 - 12 Shkurt, 2019

Me një foto pranë Ledionit, Dojna tregon momentin e sikletshëm: “Nuk ndjeja mushkërinë e majtë!”

Kur je moderatore dhe drejton një emision live, problemet dhe incidentet të shoqërojnë gjithnjë. Nga eksperienca e saj, moderatorja Dojna Mema  ka treguar një rast që...

Kryesore Show Biz 11:25 - 3 Shkurt, 2019

Këngëtari shqiptar i propozon live Dojna Memës: “Do martohemi bashkë?”

I ftuar në emisionin “Pop Culture” në “Top Channel” këngëtari Trim Jetullahu foli për karrierën e tij dhe për suksesin e këngëve që ka publikuar. Ndër...

dojna the voice
Kryesore Show Biz 12:53 - 18 Janar, 2019

Surprizat nuk kanë të mbaruar tek “The Voice Kids”/Krahas Dojnës do të jetë edhe një prezantuese tjetër

Sot do të rinisë edicioni i tretë i “The Voice Kids”, me audicionet e fshehura. Edhe këtë vit pjesë e jurisë do të jenë Miriam Cani,...

Kryesore Show Biz 12:10 - 7 Dhjetor, 2018

Në prag të “The Voice Kids”, Dojna Mema zbulon kritikën e së ëmës për mënyrën sesi ajo prezanton

Dojna Mema ka një arsye më shumë për ta pritur me padurim “The Voice Kids”, pasi këtë herë nuk do të fshihet në prapaskenë, por do...

Kryesore Show Biz 09:46 - 24 Nentor, 2018

As Dojna as Luana s’do ta prezantojnë Big Brother VIP! “Top Channel” merr vendimin drastik

Ndërkohë që në media po diskutohet një emër i mundshëm për prezantimin e “Big Brother Vip”, një lajm i keq është mësuar së fundi për këtë...

Kryesore Show Biz 13:53 - 21 Nentor, 2018

Moderatori shqiptar me poza seksi, Dojna Mema s’përmbahet: Nuk e përballoj dot

Moderatori i njohur dhe shumë i dashur nga publiku, Isli Islami ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve me fotot e fundit të postuara në Instagram....

Kryesore Show Biz 10:25 - 16 Nentor, 2018

“The Voice Kids” vjen me surpriza! Ledioni heq dorë nga prezantimi, ia kalon stafetën moderatores

“The Voice Kids” nuk do të prezantohet këtë sezon  nga moderatori Ledjon Liço! Në një intervistë për “Top Channel”, Liço zbuloi se ia ka kaluar stafetën...