Connect with Us

All posts tagged "don phenom"

Showbizz 19:17 - 29 Shtator, 2019

E injoroi publikisht/ Tayna “thumbon” Don Phenom: “Nuk ma ndjen”

Përflitet se reperja Tayna dhe reperi Don Phenom nuk flasin më njëri-tjetrin por asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar publikisht. Gjatë një interviste për Tema...

Showbizz 21:28 - 28 Shtator, 2019

Sollën hitin “Kolumbiana”/ Don Phenom ironizon Taynën

Don Phenom dhe Tayna sollën bashkëpunimin e tyre “Kolumbiana”, i cili rezultoi shumë i suksesshëm dhe u pëlqye masivisht nga publiku shqiptar. Por pas kaq shumë...

Kryesore Show Biz 11:51 - 15 Shtator, 2019

“Është amanet nga prindërit”/ Reperi shqiptar tregon planet për martesë

Prej kohësh reperi i njohur shqiptar Don Phenom është në një lidhje me një vajzë që nuk i përket botës së showbizit. Ditën e djeshme ,...

Kryesore Show Biz 15:43 - 14 Maj, 2019

“Armiq të betuar”/ Reperi habit me deklaratën ndaj Noizyt

Prej kohësh raporti midis Noizyt dhe Don Phenom nuk ka qenë aspak i mirë. Shumë herë ata kanë hedhur thumba ndaj njëri-tjetrit. Pak muaj më parë...

Kryesore Show Biz 10:48 - 8 Maj, 2019

“A ke shkuar me Encën?”/ Reperi habit me përgjigjen

Këngëtarja Enca Haxhia dhe reperi Don Phenom u përfolën gjatë në media pas klipit të tyre më të fundit “Kujt po i  han”. U fol se...

Kryesore Show Biz 22:45 - 25 Nentor, 2018

“Columbiana”, Kush bëri të famshem kë? Don Phenom ka diçka për të thënë në lidhje me Taynën

Bashkëpunimi i Don Phenom me reperen Tayna me këngën “Columbiana”  ishte pas asnjë dyshim hiti i verës që lam pas. Kënga  në you tube arrin të...

Kryesore Show Biz 12:25 - 25 Nentor, 2018

Don Phenom qenka nipi i deputetit të njohur shqiptar dhe askush nuk e dinte

Që pas këngëve “Twerkirate” dhe “Columbiana” Don Phenom është kthyer në një nga emrat më të përfolur të repit në Shqipëri. Veçse një reper i suksesshëm...

Kryesore Show Biz 11:25 - 16 Tetor, 2018

Diss-it të Encës për Noizy-n i bashkohet dhe Stresi: Ja ç’bën reperi në Instagram

Pas publikimit të këngës së re me Don Phenom, Enca dhe Noizy kanë pasur një histori të ngjeshur diss-esh dhe përplasjesh në distancë, ku nuk mungoi...