Connect with Us

All posts tagged "dorina mema"

Showbizz 11:22 - 27 Prill, 2020

“Kejvina më huton klientët”/ Instruktorja e thotë hapur pse nuk e pranon modelen: Nuk e marr se e duan

Instruktorja Dorina Mema ka folur për vajzat e famshme të ekranit që ka stërvitur dhe është vënë përballë zgjedhjes me Kejvinës dhe Lei Krajës. Ajo është...

Showbizz 11:30 - 26 Prill, 2020

“Nuk dua asnjë mashkull kur jam me të”/ Instruktorja e fitnesit tregon arsyen pse nuk është martuar

Dorina Mema është një nga instruktoret më të njohura të fitnessit në Shqipëri. Shpesh herë është komentuar për jetën luksoze dhe jetën e saj private. Gjatë...

Showbizz 19:44 - 5 Nentor, 2019

Pas deklaratës së bujshme rreth seksit/ Dorina Mema tregon për jetën luksoze në Dubai

Instruktorja seksi e paletsrës Dorina Mema disa ditë më parë gjatë një emisioni është shprehur se seksi është më i shpifuri, ndërsa gjëja më e rëndësishme...

Showbizz 21:18 - 24 Tetor, 2019

VIDEO-Aksesori më i shtrenjtë me vlerën e një shtëpie/ Dorina Mema zbulon dhuratën luksoze

Instruktorja e fitnessit Dorina Mema është një nga femrat më seksi të showbizit. Ajo njihet për format bombastike dhe stilin e jetesës. E ftuar së fundi...

Showbizz 14:54 - 24 Tetor, 2019

VIDEO- “Seksi është më i shpifuri”/ Dorina Mema shokon me deklaratën e fundit

Instruktorja e famshme e fitnessit Dorina Mema ka rrëfyer më shumë detaje rreth jetës private. E ftuar në emisionin “Glamour Zone” të moderatores Ester Bylyku, Dorina...

Kryesore Show Biz 16:30 - 12 Gusht, 2019

E gjitha me muskuj/ Fotot më tunduese të modeles së fitness-it

Dorina Mema është një nga modelet më seksi të fitnessit. Ajo është shumë e komentuar në media për format e saj perfekte dhe është instruktorja e...

Kryesore Show Biz 12:44 - 18 Korrik, 2019

“Unë paskam fjetur me mbretin”/ Instruktorja e njohur tregon pozat më të nxehta të saj

Instruktorja e vip-ave më të famshëm shqiptarë, Dorina Mema është një nga personat aktivë në rrjetet sociale. Së fundi Mema ka publikuar në llogarinë e saj...

Kryesore Show Biz 15:25 - 13 Dhjetor, 2017

Video/Bodybuilder-ja shqiptare nënë e një vajze 16 vjeçare,por fiziku i saj do j’u lërë pa mend

Bodybilderja shqiptare Dorina Mema, nënë e një vajze 16-vjeçare nuk ka të ndalur. Fiziku i saj është mahnitës. Kjo kuptohet fare lehtë edhe nga këto video...

Kryesore Show Biz 16:15 - 21 Nentor, 2017

Dorina Mema sfidon të ftohtin, shfaqet me bikini mbi një varkë

Modelja e fitness-it dhe fituesja e “Dancing With The Stars” Dorina Mema, si një femër seksi dhe gjithmonë në formë. Profesioni i saj si instruktore e...