Connect with Us

All posts tagged "drastik"

Kuriozitete 18:05 - 29 Nentor, 2019

WOW- Ndryshimi drastik ndër vite i 13 vendeve më të bukura në botë

Popullsia urbane e botës sonë është rritur me shpejtësi nga 746 milion në vitin 1950 në 3.9 miliardë në 2014. Kjo tingëllon jashtëzakonisht e shpejtë! Por...

Showbizz 15:05 - 3 Nentor, 2019

Bëri për vete publikun me rolin e saj/ Ja ndryshimi drastik i aktores turke Songul Oden

Pak vite më parë, aktorja turke Songul Oden bëri “namin” me rolin e saj si Jasemin, në serialin “Shtëpiake të dëshpëruara”. Ky serial u transmetua në...

Kuriozitete 13:40 - 6 Shtator, 2019

Nuk “përmbahet më”/ Pas ndryshimit drastik, Big Mama i habit të gjithë me format seksi me bikini

Prej disa vitesh këngëtarja shqiptare Big Mama i ka munguar skenës shqiptare me muzikën e saj, por në Instagram ajo është tepër aktive ku ka treguar...

Kryesore Show Biz 10:40 - 13 Maj, 2019

Foto/Këngëtarja shqiptare bën përsëri ndryshimin drastik në pamjen e saj

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri njihet për eksperimentet e saj në look por këtë herë duket si një kukull Barbie. Ajo shfaqet me flokët rozë në disa...

Life Style 14:25 - 10 Dhjetor, 2018

WhatsApp ndryshon në mënyrë drastike chat-in dhe askush nuk e ka vënë re

Mijëra përdorues të WhatsApp janë befasuar nga ardhja e përditësimit të fundit të aplikacionit të mesazheve që ka sjellë një ndryshim të rrënjësishëm dhe shumë pak...

Showbizz 19:29 - 21 Shtator, 2018

Çfarë ndodhi?/ Elita dhe Gjiko marrin vendimin drastik

Nga dasma e moderatores Elita Rudi dhe dhe këngëtarit Gjiko na ndajnë vetëm pak orë, por çifti ka marrë një vendim drastik. Mësohet se çifti i...

Showbizz 18:00 - 20 Prill, 2015

Ndryshimi drastik i Matthew Lewis

Me kalimin e viteve ai ka njohur një ndryshim drastik dhe rrënjësor të formave të tij trupore. Dikur një djalosh i urtë i filmit Harry Poter...