Connect with Us

All posts tagged "dritan shakohoxha"

Showbizz 16:45 - 6 Tetor, 2019

Dritan Shakohoxha nuk i “reziston” dot Luana Vjollcës/ Ka vetëm dy fjalë për moderatoren seksi

Komentatori i njohur Dritan Shakohoxha ka qenë mbrëmjen e kaluar i ftuar në emisionin e Luana Vjollcës, “Shiko kush Luan.” Nëpërmjet një fotoje të postuar në...

Kryesore Show Biz 21:32 - 11 Gusht, 2019

Moderatorja e njohur zë vendin e Ilda Bejlerit?/ Zbulohet arsyeja e sherrit me Shakohoxhën

Sherri me Dritan Shakohoxhën dhe largimi i saj nga DigitAlb bëri bujë të madhe në mediat online. Ilda Bejleri bëri të ditur se ishte larguar nga...