Connect with Us

All posts tagged "dukeshe"

Showbizz 12:20 - 11 Nentor, 2019

FOTO-Çfarë po ndodh me Meghan Markle?/ Veprimet e “dyshimta” të dukeshës po i habisin të gjithë

Në mediat e huaja rozë, prej disa ditësh ka qarkulluar një lajm ku thuhet se Meghan Markle është në pritje të fëmijës së dytë. Kjo nisi...

Showbizz 16:36 - 18 Tetor, 2019

Presioni i të qenit nënë/ Sulmet mediatike, Meghan Markle flet për herë të parë

Dukesha e Sussex, Meghan Markle edhe pse ka qënë një aktore, jo gjithmonë di t’i përballojë sulmet mediatike. Për herë të parë, Meghan do të flasë...

Kryesore Show Biz 11:40 - 18 Shtator, 2019

Shtatzënë për herë të katërt?/ Dukesha i habit të gjithë, ja çfarë thotë ekspertja mbretërore

Ajo është tashmë nënë e tre fëmijëve Louis, Charlotte dhe George por mesa duket dukesha Kate Middleton nuk dëshiron të “ndalet”. Sipas ekspertëve nuk është aspak...

Kuriozitete 11:40 - 1 Shtator, 2019

“Nuk duhet të tërheqin vëmendje”/ Zbulohen rregullat e rrepta që duhet të zbatojnë dukeshat

Dukeshat e “Sussex” duket se kanë shumë rregulla të ashpra për të zbatuar dhe një prej tyre e ka zbuluar së fundmi ekspertja e rregullave të...

Kuriozitete 13:10 - 24 Gusht, 2019

Përse Dukesha ka të njëjtin qëndrim në çdo dalje publike? Ja çfarë thonë ekspertët

A e dinit pse Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka një mënyrë të njëjtë qëndrimi kur del në publik apo edhe kur takon njerëz të rëndësishëm?...

Fashion 19:34 - 21 Gusht, 2019

Foto/ 18 herët kur Dukesha e Cambridge është veshur si princeshat e Disneyt

Që prej kohës që është martuar me Princ William në vitin 2011, Kate Middleton ka veshur fustane të cilat e kanë bërë të duket atë si...

Kryesore Show Biz 10:43 - 17 Gusht, 2019

Meghan Markle del përsëri kundër të gjithëve/ Dukesha i ndalon këtë traditë familjes mbretërore

Meghan Markle, e njohur tashmë si dukesha e Sussex, nuk është hera e parë që del kundër rregullave të pallatit mbretëror dhe do që t’i dalë...

Kryesore Show Biz 11:10 - 8 Korrik, 2019

“Unë e kam bërë atë dukeshën që është sot”/ Meghan Markle nuk e fton babain në pagëzimin e djalit, ja çfarë thotë ai

Mbrëmjen e djeshme në pallatin mbretëror u organizua eventi më i rëndësishëm për fëmijët e familjes mbretërore, ku Meghan dhe Harry pagëzuan djalin e tyre Archie...

Kryesore Show Biz 11:10 - 21 Maj, 2019

Dukesha i jep “leksion” të gjithëve/Shfaqet tepër e thjeshtë në eventin publik

Në përurimin e kopshtit të saj “Chelsea Garden Show” dukesha Kate Middleton u shfaq shumë e thjeshtë e veshur vetëm me një palë pantallona të gjera,...

Kryesore Show Biz 22:14 - 17 Maj, 2019

Kate Middleton ka frikë nga Meghan? Zbulohen detaje të rëndësishme në certifikatën e fëmijës mbretëror

Publikimi i certifikatës së lindjes të fëmijës së parë të Meghan Markle-it dhe princit Harry ka zbuluar një detaj shumë të rëndësishëm për pozicionin e Markle...

Kryesore Show Biz 12:25 - 11 Dhjetor, 2018

Shpirti rebel i Meghan Markle! Dukesha e Sussex theu rregullat e protokollit me vetëdije të plotë

Mbretëresha Elizabeth i ka tërhequr disa herë veshin Meghan Markle, në lidhje me veshjet! Debatet nisën që në muajin maj për dasmën mbretërore, ku Meghan hapi...

Kryesore Show Biz 21:45 - 16 Nentor, 2018

Aspak femërore për një Dukeshë! Zakonet e këqija të Meghan Markle janë njësoj si edhe tonat

Ndoshta nuk e dini, por Meghan Markle nuk ishte vetëm një aktore shumë e talentuar por në të njëjtën kohë, edhe një blogere shumë e zonja,...

Kryesore Show Biz 23:50 - 20 Tetor, 2018

Përpara se të bëhej Dukeshë, Meghan ishte një nga ne: Vetëm 14 vjeç, nisi punën e parë tejet të pazakontë!

Përpara se të ishte Dukesha e Sussex ose ylli i serialit “Suits”, Meghan Markle ishte një nga ne. Teksa po fliste me një grup studentesh në...

Femra 09:16 - 20 Shkurt, 2015

Edhe Dukeshat mund të jenë modele

Sarah Ferguson, Dukesha e York ka provuar një herë në jetë të bëj modelen. Në eventin e organizuar nga Naomi Campbell, 55 vjeccarja ka vendosur të...