Connect with Us

All posts tagged "e dashura"

Showbizz 12:12 - 26 Dhjetor, 2019

“Sherri zgjat 2-3 ditë”/ Olsi Bylyku tregon për fillimet e marrëdhënies së tij me të dashurën

Olsi Bylyku është një prej aktorëve të humorit më të dashur për publikun. Ai është shumë i komentuar përsa i përket jetës private dhe karrierës së...

Showbizz 15:07 - 9 Dhjetor, 2019

Babai i Bella Hadid ndahet nga e dashura 32 vite më e vogël/ Zbulohet arsyeja

Babai i modeleve të njohura Hadid, Mohamed Hadid i ka dhënë fund lidhjes së tij me partneren 32 vite më të vogël. 71 vjeçari dhe Shiva...

Kryesore Show Biz 23:10 - 5 Prill, 2018

Njihuni me të dashurën super seksi të Malumas!

Ai është një nga këngëtarët më të pëlqyer në të gjithë botën. Maluma është kthyer tashmë në idhullin e shumë femrave jo vetëm për këngët e...

Kryesore Show Biz 23:00 - 21 Mars, 2018

Foto/ Justin Bieber shfaqet me një bionde në krah

Pa kaluar dy javë që nga ndarja e tyre, e cila u komentua shumë nga media rozë, dhe Justin Bieber shfaqet sërish me një bionde në...

Kryesore Show Biz 22:30 - 20 Shkurt, 2018

Foto/ Stresi ‘arratiset’ me të fejuarën

Reperi i njohur Stresi dhe e dashura e tij Kejsi ditën e djeshme kanë shkëmbyer me njëri- tjetrin unazat e fejesës. Në publikimet e tyre dukej...

Kryesore Show Biz 01:20 - 13 Shkurt, 2018

Diva e karnavaleve në Rio/ E dashura e Neymar lë gojëhapur njerëzit

Neymar dhe Bruna Marquezine janë në një lidhje të gjatë së bashku edhe pse pas transferimit të yllit brazilian te PSG pati një krisje në marrëdhënien...

Kryesore Show Biz 01:00 - 12 Shkurt, 2018

Foto/ Cozman në krahët e të dashurës së re

Reperi Cozman është emër shumë i pëlqyer për publikun. Ai është shumë aktiv si me mbrëmje muzikore ashtu edhe me projekte të reja. Në rrjete sociale, së...

Kryesore Show Biz 00:15 - 12 Shkurt, 2018

E dashura e Stresit feston ditëlindjen/ Reperi bën një urim special

Prej disa muajsh tashmë, Stresi na ka treguar se zemra e tij “i përket” Keisit, vajzës nga Tirana që studion në Kanada. Ata e kanë mbajtur...

Kryesore Show Biz 23:00 - 7 Tetor, 2017

Justin Bieber dhe e dashura e re/ Ka shije ky djalë

Justin Bieber, këngëtari 20 vjeçar i cili kaloi Shën Valentinin si një djalë beqar, tashmë duket se ka ndërruar status. Raportohet se Bieber po del me...

Kryesore Show Biz 23:45 - 5 Korrik, 2017

Shthurje në plazh/Çifti më i dashuruar se kurrë

  Ai u fut në skenë që në momentin qëu lidh me motrën e Kim Kardashian, Khloe në vitin 2014. Dhe tashmë rreperi i njohur  French...

Kryesore Show Biz 22:35 - 4 Korrik, 2017

Foto-Noizy tregon për herë të parë konfliktin me babain e të dashurës/Atij s’i pëlqej sepse…

Reperi I njohur shqiptar Noizy pavarësisht sukseseve të tij, parave të shumta apo lidhjeve me vajza, nuk ka treguar kurrë për një vajzë konkrete në jetën...

Life Style 17:14 - 21 Maj, 2017

Djalit i bien të fikët në tualet, por do shokoheni me çfarë bëri e dashura (Video)

Një djalë u mundua te organizonte një lojë me të dashurën, që ta trembte atë dhe të shihte reagimin e saj. Por gjithçka i shkoi keq...

Kryesore Show Biz 18:30 - 11 Maj, 2017

Nudo në plazh dhe për më tepër….katërshe

Sortisti Johnny Manziel është frymëzuar pak si tepër gjatë pushimeve të shthurura  me të dashurën në një plazh nudistësh në Meksikë. Çifti nuk ka qenë vetëm,...

Kryesore Show Biz 00:15 - 10 Maj, 2017

Foto nga pushimet e nxehta të Christiano Ronaldos/Momente intime me të  dashurën

Christiano Ronaldo dhe e dashura e tij modele Georgina Rodriguez, kanë  kaluar disa ditë  relaksuese dhe të  shthurura gjatë  pushimeve në  Spanjë . Çifti është  fotografuar...

Life Style 22:50 - 5 Maj, 2017

Rrëfim/”Ja si ma ngriti e dashura gjatë festës kur….”

E dashura ime është një nga vajzat më seksi që kam njohur më parë. është shumë tërheqëse, ka një trup perfekt dhe kujdeset që gjithmonë të...