Connect with Us

All posts tagged "eduart grishaj"

Showbizz 10:46 - 9 Tetor, 2019

Dy dashuri në një foto/ Arbana Osmani zbulon dy personat e saj të preferuar

Dashuria mes tyre tashmë nuk është sekret. Lidhja mes Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt po shkon për mrekulli dhe këtë e vërtetojnë deklaratat e dashurisë që...

Showbizz 19:54 - 8 Tetor, 2019

“Kritikuesja ime më e madhe”/ Eduart Grishaj flet për marrëdhënien me Arbana Osmanin

Pasditen e sotme regjisori Eduart Grishaj ka qenë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ku ka treguar detajet për filmin e tij të ri si...

Kryesore Show Biz 10:45 - 11 Shtator, 2019

Eduart Grishaj nuk përmbahet më/ “Kokë e këmbë” i dashuruar me Arbana Osmanin

Regjisori Eduart Grishaj dhe moderatorja Arbana Osmani janë më të dashuruar se kurrë me njëri-tjetrin. Në çdo moment nuk i kursejnë deklaratat e dashurisë. Së fundi...

Kryesore Show Biz 12:25 - 12 Gusht, 2019

Nuk ndalet së shprehuri dashurinë/ Regjisori mbush me komplimente “zanën e tij”

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj nuk fshihen më. Tashmë të dy i shprehin hapur ndjenjat për njëri-tjetrin. Pothuajse të gjithë verën e kaluan bashkë...

Life Style 18:55 - 15 Korrik, 2019

Pas pushimeve në Barcelonë/ Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj publikojnë foto nga darka romantike

Çifti më i ri i showbizit Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj duket se po kalojnë pushimet e kësaj vere në shoqërinë e njëri-tjetrit. Pas fotove...

Kryesore Show Biz 12:02 - 4 Korrik, 2019

Nuk ndalen më!/ Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj publikojnë foton e parë si çift

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj nuk e fshehin më lidhjen me njëri-tjetrin. Dyshja po kalojnë pushimet bashkë në Barcelonë ku nuk kanë munguar fotot...

Kryesore Show Biz 21:39 - 2 Korrik, 2019

Arbana Osmani në pushime me regjisorin/ Dalin pamjet

Prej kohësh është përfolur se moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori i “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishaj janë në një marrëdhënie dashurie. Mirëpo asnjëri...

Kryesore Show Biz 18:26 - 18 Qershor, 2019

“Kapet mat”/ Arbana Osmani në pushime me regjisorin e njohur

Prej kohësh po përflitet se moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori i “Dua të të bëj të lumtur” Eduart Grishaj janë në një lidhje dashurie. Së fundi...