Connect with Us

All posts tagged "einxhel"

Showbizz 11:40 - 10 Nentor, 2019

“Po tallin t**** me ty”/ Zbulohen mesazhet e Einxhel Shkirës për Noizyn, reagon moderatorja

Pak kohë më parë, në mediat rozë, u shtuan zërat se moderatorja shqiptare Einxhel Shkira simpatizon reperin e njohur, madje dhe i vete atij nga pas....

Showbizz 13:02 - 8 Nentor, 2019

“Boll përmendët emrin tim, do bëj lajme për mamatë tuaja”/U tha se thumboi Kejvinën, Einxhel Shkira shpërthen ndaj mediave

Postimi në Instagram, i moderatores Einxhel Shkira bëri bujë në media dhe u interpretua si një mesazh i saj ndaj Kejvina Kthellës e cila mbrëmjen e...

Showbizz 22:15 - 7 Tetor, 2019

“Nuk po e gjeja veten, humba natyralitetin”/ Einxhel Shkira braktis “E diell”, zbulohet arsyeja

Në këtë sezon të ri të emisionit “E diell” i cili transmetohet çdo të dielë në Top Channel, moderatorja Einxhel Shkira iu bashkua emisionit  në një...

Kryesore Show Biz 11:25 - 30 Mars, 2019

“Maksimumi i argëtimit tim tani është divani”/Moderatorja shqiptare rrëfen sakrificat që ka bërë për punën

“Maksimumi i argëtimit tim tani është divani, televizori ndezur, 1 milion ushqime tek tavolina ngjitur me divanin”, tregon moderatorja. E ftuar në emisionin “Tag”, Shkira foli...

Kryesore Show Biz 13:10 - 24 Shkurt, 2019

Punojnë bashkë, por pse Einxhel nuk shoqërohet me Nevinën dhe Fjoralbën?

Moderatorja seksi Einxhel Shkira ka folur për raportin e saj me kolegët e emisionit “E Diell” më Top Channel. E ftuar në emisionin “Thumb” ajo iu...

Kryesore Show Biz 11:25 - 24 Shkurt, 2019

Einxhel Shkira: “Djemtë e showbizit shqiptar janë më pjeshka seç duhet ”

Moderatorja Einxhel Shkira është një personazh pa komplekse dhe mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo ishte e ftuar këtë javë në barin e emisionit “THUMB” të...