Connect with Us

All posts tagged "ekran"

Teknologji 14:57 - 2 Mars, 2020

iPhone 12 ‘do të funksionojë në shi dhe në dush’/ Apple shpik ekranin e ri që i reziston ujit

Apple ka projektuar një ekran iPhone që funksionon nën ujë. Firma në Kaliforni paraqiti planet për teknologjinë, e cila mund të lejojë përdoruesit të lëvizin aplikacionet...

Showbizz 11:11 - 28 Shkurt, 2020

Gruaja e Arjan Çanit për herë të parë në ekran/ Flet për bashkëshortin dhe vajzën

Enida Petro, dentiste dhe pediatre, është gruaja e gazetarit dhe moderatorit Arjan Çanit. Ditën e djeshme ajo ka qenë e ftuar në emisionin e pasdites, Rudina,...

Showbizz 16:30 - 11 Shkurt, 2020

Nënë për herë të dytë/ Floriana Garo zbulon se kur do të rikthehet në ekran

Moderatorja shumë e njohur shqiptare Floriana Garo në fund të vitit 2019 u bë nënë për herë të dytë e një djali të cilin e pagëzoi...

Showbizz 11:53 - 1 Nentor, 2019

“Dyshja më jetëgjatë në ekran”/ Aulona tregon miqësinë e ngushtë mes tyre, Fatma e zhgënjen me këtë koment

Ato njihen si dyshja e moderatoreve më të pandashme dhe mikeshat më të mira në showbizzin shqiptar. Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta janë teje të përfolura...

Kryesore Show Biz 14:33 - 19 Shtator, 2019

“Nuk dua të jem skllav i famës dhe parave”/ Albano Bogdo rikthehet sërish në skenë

Të gjithë e mbajmë mend deklaratën e papritur të aktorit Albano Bogda i cili një muaj më parë tha se do të linte punën si aktor...

Kryesore Show Biz 11:53 - 25 Gusht, 2019

Do të shkëputet nga ekrani? Zbulohen detajet, ja çfarë do të ndodhë me Marina Vjollcën

Prej disa javësh po përflitet se moderatorja seksi e ekranit, Marina Vjollca nuk do të rikthehej më në televizion për shkak të martesës së saj me...

Kryesore Show Biz 12:55 - 18 Gusht, 2019

“Ëmbëlsia e saj pushton ekranin”/ Zbuloni 30 fotot më të komentuara të Nevina Shtyllës

E njohur si vajza më e ëmbël e ekranit, moderatorja Nevina Shtylla , i është futur në zemër çdo shqiptari përmes suksesit të saj dhe shkathtësisë...

Kryesore Show Biz 22:24 - 8 Korrik, 2019

Pas pushimeve të nxehta gati për punë/ Marina Vjollca rikthehet në ekran?

Mungesa e saj e gjatë në ekranin e televizionit ngjalli lloj- soj aludimesh. Një që mund të kishte vendosur të tërhiqej, një që s’e linte Getoari....

Kryesore Show Biz 15:40 - 2 Prill, 2019

Për të gjithë nostalgjikët/Rikthehet në ekran “Tom&Jerry”

Krijuesit dhe producentët e Tomit dhe Jerryt, kanë një lajm të mirë. Ata kanë njoftuar se do të nisin xhirimet e serive të reja të filmit...

Kryesore Show Biz 13:25 - 27 Shkurt, 2019

“Fitova 100 milionë dhe isha e mërzitur”- fituesja e Big Brother rrëfen për herë të parë për traumën pas programit

Ermela Mezuraj, fituesja e “Big Brother 4”, pas daljes nga ky reality show u shkëput për një kohë të gjatë nga jeta publike duke i lënë...

Kryesore Show Biz 11:10 - 5 Janar, 2019

Prezantuesit i morëm vesh, por kur do ta shohim në ekran “E diell”?

Prej dy ditësh në ekranin e “Top Channel” është shfaqur promo e emisionit të njohur të së dielës “ E diell”. Nga videoja e publikuar u...

Kryesore Show Biz 12:53 - 14 Dhjetor, 2018

Marina më në fund na tha se kur do kthehet në ekran, por Luana nuk ia përton

Pas përfundimit të spektaklit “C’est la Vie”, moderatorja Marina Vjollca nuk u shfaq më në ekranin e televizionit “Klan”, çka ngriti dyshimet se ajo kishte mbetur...

Kuriozitete 14:52 - 8 Gusht, 2017

5 aktorë që janë shfaqur në ekran edhe pas vdekjes së tyre

Shumë aktorë janë idealizuar dhe adhuruar gjatë gjithë jetës së tyre, ndërsa disa qëndrojnë në memorjen e fansave të tyre përgjithmonë. Vetëm të zgjedhurit mund të...

Teknologji 21:15 - 31 Dhjetor, 2016

Samsungu me ekran të ri të lakuar për adhuruesit e video-lojërave

Samsungu pritet që së shpejti të sjellë ekranin e ri të lakuar, CH711. Ekrani i ri do të vijë në dy versione madhësish, 27 dhe 31.5-inç....

Showbizz 10:23 - 11 Nentor, 2015

Depp: E urrej të shoh veten time në ekran

Ylli hollivudian Johnny Depp ka treguar se ai urren të shoh veten e tij në ekran. 52-vjeçari është një nga yjet më të preferuar në Hollywood,...