Connect with Us

All posts tagged "elegante"

Fashion 15:53 - 17 Nentor, 2019

Si të dukeni sa më elegante në stinën e dimrit/ Ja disa ide për kombinimin e këpucëve

Është paksa e vështirë të gjejmë këpucët e duhura për stinën e dimrit, duke qenë se përveçse të bukura dhe trendy, duhet të na mbajnë edhe...

Fashion 15:40 - 16 Nentor, 2019

Si të dukeni elegante dhe me stil në të njëjtën kohë/ Ja 5 ide për të transformuar totalisht look-un tuaj

Nëse doni që veshja juaj të duket sa më “IN” atëherë mos hezitoni t’I shotni garderobës suaj aksesorët e mëposhtëm, të cilat janë përdorur dukshëm nga...

Fashion 16:40 - 10 Nentor, 2019

Të thjeshta dhe elegante/ Zbuloni 3 kombinimet më të bukura të pulovrës në vjeshtë

Pas verës me larmi tendencash, të gjitha vajzat e modës kanë filluar të prezantojnë veshjet e tyre të reja dhe, në këtë mënyrë, edhe tendencat e...

Showbizz 13:53 - 6 Tetor, 2019

FOTOT- Elegante dhe seksi/ Olta Gixhari tregon “talentin” e saj me fustanin e shkurtër

Ajo njihet për ekspresivitetin e saj dhe natyrën ekstravagante. Aktorja shqiptare Olta Gixhari,  është gjithnjë shumë aktive në rrjetet sociale nga ku nuk nguron të na...

Showbizz 12:49 - 6 Tetor, 2019

FOTO-Më e mirë e ëma se e bija/ Shikoni sa elegante është nëna e Elita Rudit

Moderatorja Elita Rudi, njihet si një ndër femrat më seksi në showbizzin shqiptar. Tepër aktive në llogarinë e saj të Instagramit, Elita poston shpesh foto dhe...

Kryesore Show Biz 11:40 - 6 Gusht, 2019

Elegante dhe sensuale/ Ledina Çelo “surprizon” fansat, ekspozon trupin me bikini

Prej disa kohësh, këngëtarja shqiptare Ledina Çelo është shkëputur nga muzika dhe skena për t’iu përkushtuar familjes dhe biznesit të bashkëshortit të Gjermani, por duket se...

Fashion 23:50 - 1 Prill, 2019

Veshjet më elegante të pranverës dhe verës së 2019-ës që duhet t’i kemi në gardërobë

Po të flasim për ngjyrat mund të themi dy fjalë: “Janë fantastike!” Përmendim këtu ngjyrën blu të hapur, ngjyrat e tokës, ngjyrën e bardhë që gjithnjë...

gra elegante zodiak
Kuriozitete 23:00 - 24 Mars, 2019

Vajzat e këtyre shenjave i  bëjnë djemtë të “thyejnë qafën”/ Këto janë vajzat më elegante  të zodiakut

Akrepi Ato janë të freskëta dhe të sigurta. U pëlqejnë shumë veshjet dhe dukja femërore e përshtatshme për çdo event. Kjo pasi duan të duken gjithnjë...

Kryesore Show Biz 13:25 - 6 Mars, 2019

Shtatzëna më elegante që na kanë zënë sytë! Meghan Markle shkëlqen në festën mbretërore

Meghan Markle dhe Kate Middleton janë parë bashkë për herë të parë që pas festës së Krishtlindjeve. Dy dukeshat ishin në Buckingham Palace për të festuar...

Fashion 00:05 - 22 Tetor, 2018

4 trendet e getave që do të na bëjnë të dukemi më elegante dhe më të gjata

Ka dy lloj femrash: ato që jetojnë për sezonin e getave dhe ato që guxojnë duke nxjerrë këmbët pavarësisht se temperaturat janë të ulëta. Nëse jeni...

Fashion 23:22 - 20 Tetor, 2018

Për këmbë seksi dhe elegante, ja hilja gjeniale që përdorin këngëtaret e famshme

Kushedi sa herë e kemi pyetur veten se si ja bëjnë vajzat e famshme që kanë trup perfekt, këmbë të bukura dhe kofshë pa celulit… Nuk...

Kuriozitete 21:10 - 17 Shtator, 2017

Jeni mësuar me modele super të holla?/ Nuk keni parë akoma këto të fundit

Java e modës është një nga disa herë të vitit kur projektuesit e të gjitha stileve vijnë së bashku për të nxjerrë në dritë krijimet e...

Showbizz 18:00 - 19 Mars, 2017

Beyonce vjen elegante në Los Angeles

Beyonce ka shkrepur një foto shumë të këndshme veshur e gjtiha me një pallto bezhë e një fustan të tillë. Bukuroshja ka treguar kështu veshjen e...

Showbizz 10:00 - 7 Mars, 2017

Watson në premierën e filmit/ Elegante me të zeza

Emma Watson ka treguar linjat e saj trupore shumë elegante veshur me një kostum të zi bust që nxirte në pah gjoksin e saj. Aktorja e...

Fashion 19:30 - 27 Janar, 2017

Elegante me pardesy

Një garderobë e re është mënyra më e mirë për të filluar një sezon të ri. Nëse kjo që sapo thamë mund t’ju tingëllojë një ndryshim...