Connect with Us

All posts tagged "Eliona Pitarka"

Showbizz 15:58 - 13 Dhjetor, 2019

FOTO-Pa asnjë pikë grimi/ Eliona Pitarka befason me pamjen e saj

Aktorja shumë e dashur e humorit, Eliona Pitarka është një nga personazhet që është komnetuar shumë në mediat rozë për pamjen e saj. Ajo është cilësuar...

Showbizz 12:00 - 5 Dhjetor, 2019

“Më kupton në ajër, ndjen çdo shqetësim e gëzim timin”/ Moderatori bën urimin special në ditëlindjen e Eliona Pitarkës

Ditën e sotme aktorja Eliona Pitarjka feston ditëlindjen. Aktorja e humorit gjatë pjesëmarrjes së saj në Dance ëith me ka njohur miq të rinj dhe moderatori...

Showbizz 18:50 - 3 Dhjetor, 2019

Nga planet për fëmijë tek mashkulli ideal/ Eliona Pitarka zbulon detaje nga jeta e saj private

Aktorja shumë e dashur e humorit eliona Pitarka ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës së saj private. Gjatë një interviste me ndjekësit në Instagram në...

Showbizz 15:13 - 20 Nentor, 2019

Është ndarë nga i dashuri?/ Eliona Pitarka i tregon të gjitha me këtë foto

Aktorja e humorit, Eliona Pitarka pak ditë më parë bëri publike lidhjen e saj, por mbajti të fshehtë identitetin e tij. Kohët e fundit nisi të...

Showbizz 18:44 - 5 Nentor, 2019

“Miq që kuptohen pa folur”/ Ermal Peçi gjen një mike të re, ja për kë bëhet fjalë

Moderatori Ermal Peçi dhe aktorja e humorit Eliona Pitarka janë pjesë e shoët Dance With Me. Duket se dyshja kanë krijuar një miqësi shumë të mirë...

Showbizz 15:14 - 22 Tetor, 2019

“Ne mund të bëjmë gjithçka”/ Eliona Pitarka jep mesazhin e fortë për femrat

Aktorja e humorit Eliona Pitarka është një nga personazhet më  të komentuara të shoëbizit. Ajo është përfolur shpesh herë për format e saj në shtypin rozë....

Kryesore Show Biz 16:53 - 22 Shtator, 2019

“U veshën më në fund”/ Fotot më të fundit të vajzave më të bukura të showbizit

Vera mbaroi por jo fotot e bukurosheve të ekranit. Gjatë gjithë këtij sezoni vajzat më të bukura të ekraneve shqiptare kanë ndarë foto e video nga...

Kryesore Show Biz 21:14 - 22 Korrik, 2019

Dikur prezantonte lajmet me gjoks jashtë/ Aktorja “çmend” meshkujt me fotot provokuese

Aktorja e “Duplex” Eliona Pitarka u bë e njohur fillimisht në “Zjarr TV”, ku prezantonte lajmet me dekoltenë komplet të hapur. Më pas ajo nisi karrierën...

Kryesore Show Biz 13:49 - 11 Korrik, 2019

“Si dreqin…”/ Eliona e Duplex ndan “shqetësimin” me fansat

Aktorja e Duplex, Eliona Pitarka është një nga personazhet që përflitet shumë për format e saj të trupit. Eliona është shumë aktive në rrjetet sociale ku...