Connect with Us

All posts tagged "elita"

Showbizz 16:46 - 5 Dhjetor, 2019

“Çdo cep i zemrës time është plot me dashuri”/ Në shtëpinë e Elitës dhe Gjikos kanë trokitur festat

Në shtëpinë e Gjikos dhe Elita Rudit festat kanë mbërritur. Së bashku me djalin e tyre Zërin, ata kanë realizuar një video me rastin e festave...

Showbizz 12:49 - 6 Tetor, 2019

FOTO-Më e mirë e ëma se e bija/ Shikoni sa elegante është nëna e Elita Rudit

Moderatorja Elita Rudi, njihet si një ndër femrat më seksi në showbizzin shqiptar. Tepër aktive në llogarinë e saj të Instagramit, Elita poston shpesh foto dhe...

Kryesore Show Biz 13:40 - 7 Shtator, 2019

Pak muaj pasi është bërë mama/ Moderatorja shqiptare rikthehet me format seksi dhe i habit të gjithë

Në muajin shkurt të këtij viti, moderatorja shqiptare Elita Rudi u bë nënë për herë të parë por së fundmi ajo i ka habitur të gjithë...

Kryesore Show Biz 15:10 - 29 Maj, 2019

“Është e drejta e fëmijës tim për t’u ushqyer”/Elita Rudi i jep gji në publik djalit të saj

Ushqimi me gji në publik shpesh konsiderohet si diçka e shëmtuar nga disa njerëz. Por të famshmet shqiptare nuk kanë ngurruar ta shfaqin pa asnjë problem...

Kryesore Show Biz 12:17 - 7 Prill, 2019

“O Zëri lëshoja zërin televizorit”/E gjykojnë për emrin që i vuri djalit, reagon Elita Rudi

Moderatorja shqiptare Elita Rudi së fundmi i është dedikuar plotësisht djalit të saj Zërit pasi pak javë më parë ajo dhe Gjiko u bënë prindër për...

Kryesore Show Biz 11:10 - 25 Mars, 2019

“Nipi i parë i shtëpisë!”/Elita dhe Gjiko organizojnë një super festë për vogëlushin

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko më 20 shkurt të këtij viti u bënë prindër për herë të parë të një vogëlushi të bukur që vendosën...

Kryesore Show Biz 11:40 - 23 Shkurt, 2019

Ka vetëm 2 ditë që ka lindur, djali i Gjikos dhe Elitës bëhet bebushi më i famshëm i Instagramit

Ka vetëm dy ditë që ka lindur dhe vogëlushi i Elitës dhe Gjikos është bërë bebushi më i famshëm i momentit në Instagram. Kjo ka ndodhur...

Kryesore Show Biz 11:40 - 22 Shkurt, 2019

“Elita të mbajti 9 muaj!” Pas lindjes së djalit, Gjiko na emocionoi të gjithëve me këto fjalë

Ditën e djeshme reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi u bënë prindër për herë të parë. Bukuroshja postoi në llogarinë e saj në Instagram 3 foto...

Kryesore Show Biz 13:10 - 20 Shkurt, 2019

Zbuloi pa dashje gjininë e foshnjës? Elita Rudi fshin videon për shkak të detajit që publikoi

Pavarësisht se është në fund të pritjes së ëmbël, Elita Rudi e ka mbajtur të fshehtë gjininë e bebit. Ndërsa pak kohë më parë ndjekësit hodhën...

Kryesore Show Biz 11:53 - 11 Shkurt, 2019

Pak kohë para lindjes, Elita Rudi zbulon detaje të reja dhe vë një bast

Elita Rudi është pro lindjes natyrale. Moderatorja, e cila është në javët e fundit të shtatzënisë, ka treguar disa detaje të reja në lidhje me ardhjen...

Kryesore Show Biz 12:10 - 2 Shkurt, 2019

Zhvishet Elita Rudi në shtatzëni dhe duket sikur ka dalë nga përralla!

Elita Rudi është në pritje të ëmbël dhe gjithnjë e më shumë po kujdeset që ta ruajë në kujtesë këtë moemt të veçantë. Pasi përdori argjilën...

Kryesore Show Biz 12:25 - 27 Janar, 2019

Si lindi dashuria nga një intervistë: Historia e këngëtarit shqiptar si ajo e Gjikos me Elitën

Historia e dashurisë mes këngëtarit Skerdi Ago dhe gazetares Vesa Rama, i ngjason asaj të Gjikos dhe Elita Rudit. Nuk e dimë nëse kjo ka lidhje...

Kryesore Show Biz 20:45 - 28 Dhjetor, 2018

Nepsi i fundit që ka Elita Rudi në të ngrënë i bëri lëmsh fansat: E ke djalë apo vajzë?

Nepsi i fundit që ka pasur Elita Rudi gjatë javëve të fundit të shtatzënisë i ka bërë tepër konfuzë fansat e saj. Moderatorja e njohur ka...

Kryesore Show Biz 11:53 - 25 Dhjetor, 2018

Më në fund! Mësohet gjinia e bebit të Elita Rudit dhe reperit Gjiko

Elita Rudi është në pritje të ëmbël. Moderatorja na tregoi për nepsin që kishte, vështirësitë e pritjes së ëmbël apo edhe emocionet e para për bebin,...

Kryesore Show Biz 11:53 - 18 Dhjetor, 2018

Nuk e ftuan as në dasmë! Gjiko dhe Elita qenkan zënë keq me këtë personazh të njohur

Elita Rudi dhe Gjiko i kanë dhënë fund miqësisë me stilistin e njohur Mr. Rex. Deri pak kohë më parë, moderatorja i besonte veshjet atij dhe...