Connect with Us

All posts tagged "elton john"

Showbizz 18:25 - 17 Shkurt, 2020

“Kam humbur tërësisht zërin tim”/ Elton John ndërpret performancën për shkak të sëmundjes

Elton John ka ndërprerë në mes koncertin e tij për shkak të një problem shëndetësor. Gjatë koncertit në Zelandën e Re u detyrua ta linte performancën...

Kryesore Show Biz 12:16 - 25 Shkurt, 2019

Pas “The Oscars”, Bleona Qereti shkëlqen në festën e Elton John

Mbrëmja e kaluar duket se ka qenë një natë e gjatë për këngëtaren shqiptare Bleona Qereti. Pasi mori pjesë në “The Oscars”, bukuroshja ka qenë e...

Kryesore Show Biz 22:50 - 11 Shkurt, 2018

‘Ai as nuk kërkoi falje’ / Qeni i Elton John sulmon vajzën 5 vjeçare

Një mama e nxehur ka treguar dje se si qeni i Sir Elton John sulmoi vajzën e saj pesëvjeçare, duke lënë gërvishtje të thella në fytyrën...

Kryesore Show Biz 18:00 - 25 Janar, 2018

Ikona e muzikës do të ndalojë së bëri koncerte !

Ikona e muzikës pop Elton John do të ndalojë së bëri koncerte. Pas 50 vitesh karriere të suksesshme, britaniku ka vendosur që pas një turi botëror...

Kryesore Show Biz 00:30 - 4 Dhjetor, 2017

Eminem i dhuron unaza me diamantë për organin gjenital Elton John dhe partnerit të tij

Gjatë një interviste në shfaqjen Graham Norton, Sir Elton John zbuloi se Eminem i kishte bërë një dhuratë e cila mohon akuzat se rreperi është homofob....

Showbizz 14:40 - 26 Tetor, 2015

Kjo është shtëpia e mrekullueshme e Elton John

Elton John ka blerë një rezidencë 22 milionë paund në Los Angeles, për të jetuar bashkë me bashkëshortin David Furnish Shtëpia është e rregulluar me shumë...

Showbizz 20:10 - 14 Tetor, 2015

Elton John e merr seriozisht tenisin

Tashmë nuk është sekret dashuria e tij për këtë lojë. Dhe Sër Elton John e ka marr shumë seriozisht tenisin gjatë performancës së tij në kompeticionin...

Showbizz 13:00 - 27 Mars, 2015

68 vjeçari më i ri në qytet.. Elton John

Elton John ka festuar mbrëmë ditëlindjen e tij të 68-të. Sir Elton Johan e ka festuar sëbashku me bashkëshortin e tij, David Furnish. Cifti e ka...