Connect with Us

All posts tagged "elvana gjata"

Showbizz 16:10 - 23 Shkurt, 2020

VIDEO- Incidenti në koncertin e Elvana Gjatës/ Fansi i zjarrtë i këngëtares e tërheq drej turmës

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe të dashura për publikun shqiptar. Performancat e saj nëpër koncerte mbledhin fansat e muzikës së saj...

Showbizz 13:03 - 19 Shkurt, 2020

Mbrojti Elvana Gjatën në Festivalin e Këngës/ Alketa Vejsiu pendohet: Nuk duhet të reagoja ashtu

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu  ka prekur sërish temën e festivalit të këngës. Pas shpalljes së Arilenës fituese, Alketa tregoi qëndrimin e saj në lidhje me...

Showbizz 14:55 - 14 Shkurt, 2020

Fotot e nxehta të Elvana Gjatës nga Islanda/ Këngëtarja i “vë flakën” Instagramit

Këngëtarja Elvana Gjata duket se po i  shijon në maksimum pushimet e saj në Islandë. Elvana nuk po ndalet së publikuar foto shumë të nxehta në...

Showbizz 16:13 - 11 Shkurt, 2020

FOTOT-Eksperienca më e “çmendur”/ Elvana Gjata tregon pakëz nga pushimet e saj dimërore

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Elvana Gjata duket se po i  shijon shumë pushimet e saj dimërore. Së fundmi Elvana ka ndarë me të...

Showbizz 17:39 - 29 Janar, 2020

Pas Amit dhe mikesha e tij e ngushtë ka dy fjalë për t’i thënë / Elvana Gjata uron Ermalin në mënyrën më të veçantë

Pas suksesit që pati me filmin e parë “Dy gisht mjaltë” Ermal Mamaqi do të publikojë premierën e parë të filmit më të ri “I love...

Showbizz 12:34 - 22 Janar, 2020

Lajmi që po bën xhiron e rrjetit/ Elvana Gjata do të përfaqësojë një tjetër shtet në Eurovizion?

Këngëtarja Elvana Gjata ishte e preferuara e shqiptarëve të cilët pritën me shumë entuziasëm pjesëmarrjen e saj në Festivalin e Këngës, por falë votimit të jurisë...

Showbizz 12:38 - 12 Janar, 2020

Elvana Gjata apo Enca Haxhia/ Ermal Mamaqi tregon se kush u pagua më shumë nga filmat

Ermal Mamaqi ka bashkëpunuar me dy nga këngëtaret më të komentuara të momentit, Elvana Gjatën dhe Enca Haxhian. “Dy gisht mjaltë” pati një sukses të madh...

Showbizz 11:55 - 3 Janar, 2020

“Mu kthyen edhe mua kundër”/ Jonida Maliqi tregon si e sulmuan fansat e Elvana Gjatës pasi i dorëzoi kupën Arilenës

Fitorja e Arilena Arës në Festivalin e Këngës ka shkaktuar shumë reagime në media. Këngëtarja Jonida Maliqi ishte ajo që i dorëzoi kupën e fitores Arilena...

Showbizz 17:11 - 26 Dhjetor, 2019

A do të rishikohet votimi për vendin e parë të Festivalit?/ Drejtori i përgjithshëm tregon vendimin përfundimtar

Festivali 58 i Këngës ka patur shumë reagime dhe polemika përsa i përket çmimit të parë që u fitua nga Arilena Ara. Pritshmëritë që këtë festival...

Showbizz 14:05 - 24 Dhjetor, 2019

“Skandal, do të ishte një turp i madh”/ Arjan Çani zbulon kush ia “rrëmbeu” fitoren Elvana Gjatës

Festivali i 58 i këngës në RTSH ka sjellë mjaft debate, reagime dhe përplasje. Ndërsa në rrjetet sociale ishte përfolur se fituese e këtij festivali do...

Showbizz 11:21 - 24 Dhjetor, 2019

“Arilena nuk është faji yt”/ Elvana Gjata reagon për herë të parë pas Festivalit

Pas gjithë polemikave dhe zhurmës që krijoi ky edicion i Festivalit të Këngës, Elvana Gjata ka vendosur të reagojë. Këngëtarja është nisur ditën e djeshme për...

Showbizz 18:16 - 23 Dhjetor, 2019

Elvana Gjata lë Shqipërinë/ Pas përfundimit të festivalit, niset për Amerikë

Pas përfundimit të Festivalit, Elvana Gjata nuk bëri asnjë reagim lidhur me fitoren e Arilenës apo pjesëmarrjes në Festival. Këngëtarja mesa duket ka vendosur të mos...

Showbizz 15:10 - 23 Dhjetor, 2019

Mështetësit e Elvanës të zhgënjyer nga Festivali/ Alketa Vejsiu bën deklaratën e papritur: Turp për jurinë shqiptare…!

Fitorja e Arilena Arës në Festivalin e Këngës ka hapur shumë debate që prej mbrëmjes së djeshme. Të shumta kanë qenë reagimet nga mbështetësit e Elvana...

Showbizz 14:43 - 23 Dhjetor, 2019

Elvana e zhgënjyer!/ Mbyllet në dhomë dhe bojkoton post festivalin

Mbrëmjen e kaluar u mbajt nata finale e Festivalit të 58 të Këngës ku 12 artistë performuan para publikut. Dy konkurrentet kryesore dhe prentendente për çmimin...

Showbizz 13:38 - 23 Dhjetor, 2019

Alketa Vejsiu reagon pas Festivalit / Një fjali për fitoren e Arilenës dhe një “roman” për Elvana Gjatën

Pas fitores së Arilenës Arës, ka patur shumë reagime në media dhe rrjetet sociale, pasi ka patur një konkurrencë shumë të fortë mes saj dhe këngëtares...