Connect with Us

All posts tagged "emer"

Showbizz 11:14 - 17 Prill, 2020

Aktorja e famshme e serialit “La Casa De Papel” e fiksuar me Tiranën/ “Do doja të quhesha kështu”

La Casa De Papel është një serialet më të ndjekur në të gjithë botën. Teksa ka hyrë në sezonin e katërt, seriali transmetohet në Netflix dhe...

Showbizz 12:11 - 15 Prill, 2020

Aktorja bën gafën e madhe/ I vendos djalit emrin “Gjenital”

Aktorja e famshme Amy Schumer pa kuptuar ka bërë gabimin e madh në lidhje me emrin e djalit të saj. Amy Schumer ka zbuluar se ajo...

Showbizz 16:56 - 28 Janar, 2020

Fatma dhe Alfio bëhen prindër për herë të parë/ Shefi i kuzhinës zbulon emrin e vogëlushit

Moderatorja Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë bërë prindër për herë të parë. Fatma ka sjellë në jetë djalin të cilin kanë vendosur ta quajnë Noah....

Showbizz 12:50 - 16 Dhjetor, 2019

Nga emri i fëmijës tek planet për të ardhmen/ Miriam Cani tregon emocionet për shtatzëninë e saj të dytë

Miriam Cani është një nga kënëgtaret më të dashura për publikun shqiptar. Këngëtarja është në pritje të ëmbël për herë të dytë dhe ka treguar më...

Showbizz 11:40 - 11 Dhjetor, 2019

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë/ Zbulon emrin e fëmijës

Këngëtarja Dafina Duti tregoi për here të parë se ishte në pritje të ëmbël. Këngëtarja u shpreh e emocionuar se nga martesa e saj e dytë...

Showbizz 18:08 - 19 Tetor, 2019

Një emër tradicional dhe jo për një vajzë të bukur/ Modelja zbulon emrin që kishin menduar prindërit për të

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të ekranit. Bukuroshja bjonde ka qenë e ftuar në emisionin e Rudinës ku ka treguar më shumë detaje...

Showbizz 20:36 - 8 Tetor, 2019

Granit Xhaka bëhet baba për herë të parë/ Ky është emri i veçantë që ka zgjedhur për vogëlushen

Futbollisti Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë bërë prindër për herë të parë të një vajze të cilën e kanë quajtur Ayana. Por a...

Kryesore Show Biz 16:00 - 31 Maj, 2019

Do të bëhen prindër për herë të dytë/ Zbuloni se si do të quhet fëmija i Sarës dhe Ledionit

Ditën e djeshme Sara Hoxha dhe lajmin e bukur se së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë. Ajo e bëri të ditur lajmin...

Kryesore Show Biz 10:40 - 31 Maj, 2019

“E gjithë bota do e njohë emrin tim”/ Këngëtarja shqiptare bën deklaratën e papritur

Morena Taraku e cila e ka “braktisur” Shqipërinë është zhvendosur në Turqi ku po zhvillon edhe karrierën e saj si këngëtare,ka bërë një deklaratë shumë të...

Kryesore Show Biz 11:40 - 18 Maj, 2019

E papritur/Kim Kardashian zbulon emrin e djalit të porsalindur dhe i habiti të gjithë

Disa ditë më parë Kim Kardashian dhe Kanye West pritën fëmijën e tyre të katërt pasi gruaja mbartëse lindi të premten e kaluar djalin e tyre....

Kryesore Show Biz 10:10 - 9 Maj, 2019

Emri i veçantë i fëmijës mbretëror/Cila është historia dhe sekreti i tij?

Dukesha e Sussex Meghan Markle lindi më 6 maj fëmijën e saj mbretëror . Por e gjithë bota ishte kurioze se si do të ishte emri...

Kryesore Show Biz 12:43 - 5 Maj, 2019

Nga emri tek pesha e bebes/Almeda Abazi bëhet nënë për herë të parë

Pas 3 viteve lidhje,Tolga dhe Almeda u martuan në shkurt të 2017-ës. Pak ditë më parë, Almeda postoi një foto në Instagram ku tregonte se në...

Kryesore Show Biz 12:40 - 21 Prill, 2019

“Shpifje,po njollosin emrin tim”/Plas sherri mes këngëtareve shqiptare?

Motrat Mustafa kanë akuzuar këngëtaren Shyhrete Behluli se ka huazuar idenë e një kënge që i dedikohej nënës. Shyhrete Behluli ka folur  për herë të parë...

Kryesore Show Biz 12:17 - 7 Prill, 2019

“O Zëri lëshoja zërin televizorit”/E gjykojnë për emrin që i vuri djalit, reagon Elita Rudi

Moderatorja shqiptare Elita Rudi së fundmi i është dedikuar plotësisht djalit të saj Zërit pasi pak javë më parë ajo dhe Gjiko u bënë prindër për...

Kuriozitete 12:53 - 22 Mars, 2019

Çfarë kuptimi ka emri i çdo shteti? Kjo hartë i tregon të gjitha

Çfarë do të thotë në të vërtetë emri i një shteti?  Kjo hartë i ka të gjitha përgjigjet. Tregon shpjegimin historik të emrit të çdo vendi,...