Connect with Us

All posts tagged "Emily Ratajkowski"

Showbizz 11:41 - 24 Prill, 2020

FOTOT-Me foto nga shtrati, modelja i tejkalon kufijtë e imagjinatës: “Tani jam e dehur”

Modelja e njohur Emily Ratajkowski nuk di të ndalet më pozat e nxehta. Këtë herë ka tejkaluar cdo kufi imagjinate teksa publikon foton nga shtrati. Si...

Fashion 11:32 - 22 Prill, 2020

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar...

Showbizz 11:09 - 11 Prill, 2020

FOTOT WOW- Modelja nuk di të ndalet/ Ndez imagjinatën e ndjekësve me poza super “hot”

Modelja e famshme Emily Ratajkowski nuk ka ndalur së provokuari rrjetin me fotot e fundit. Pasi publikoi imazhin teksa shfaqej nudo në krahët e bashkëshortit të...

Showbizz 13:26 - 4 Prill, 2020

FOTO- Komplet e zhveshur/ Modelja publikon foton teksa burri i mbulon pjesët intime

Modelja e njohur Emily Ratajkowski është një nga influencueset  më të mëdha të rrjeteve sociale. Ajo ka më shumë se 25 milionë ndjekës në rrjetet sociale....

Showbizz 12:10 - 29 Mars, 2020

FOTOT- Brenda karantinës seksi të Emily Ratajkowski/ Modelja pozon vetëm me të brendshme

Modelja e famshme Emily Ratajkowski tregon linjat perfekte të trupit teksa ndodhet në izolim. 28 vjeçarja pozoi me të brendshme nga koleksioni i saj  i fundit...

Showbizz 11:39 - 9 Mars, 2020

Modelja seksi nuk ka limite/ Emily Ratajkowski nuk i lë vend imagjinatës

Modelja amerikane Emily Ratajkoëski njihet si një ndër modelet më të ndjekura dhe më të famshme në të gjithë botën. 28-vjeçarja me origjinë nga Londra, është...

Fashion 13:48 - 13 Shkurt, 2020

Modelja më “hot” e momentit/ Emily Ratajkowski prezanton linjën e re të rrobave të banjos

Modelja Emily Ratajkowski sapo ka hapur linjën e saj të rrobave të banjos dhe nuk nguron së reklamuari ato. 28 vjeçarja së fundi ka publikuar disa...

Showbizz 11:25 - 9 Shkurt, 2020

Njihuni me modelen më “hot” të rrjetit/ Fotot e saj ngacmojnë imagjinatën e meshkujve

Modelja e famshme e rrjeteve sociale Emily Ratajkowski nuk ndalet kurrë së provokuari ndjekësit. Emily ndez gjithnjë imagjinatën e tyre me fotot topless apo krejtësisht e...

Trendi Sot 11:08 - 24 Janar, 2020

Ndez Instagramin me pozat e nxehta/ 50 fotot e modeles që çmend me linjat e saj

Emily Ratajkowski është bërë e njohur falë formave të saj perfekte dhe fotove shumë të nxehta në rrjetet sociale. Emily numëron mbi 25 milionë ndjekës në...

Showbizz 11:49 - 11 Janar, 2020

Emily Ratajkowski shfrenon imagjinatën/ Fotot më të zjarrta të modeles së famshme të Instagramit

Modelja e famshme e rrjeteve sociale Emily Ratajkowski nuk ndalet kurrë së provokuari ndjekësit. Emily ndez gjithnjë imagjinatën e tyre me fotot topless apo krejtësisht e...

Showbizz 13:07 - 14 Dhjetor, 2019

FOTO-Emily Ratajkowski i vë “flakën” Instagramit/ Pozon me të brendshme seksi

Emily Ratajkowski nuk ndalet me pozat e saj tejet seksi dhe provokuese. Së bashku me një modele tjetër Emily ka prezantuar linjën më të re të...

Showbizz 17:48 - 3 Dhjetor, 2019

Modelja e famshme nuk i lë vend imagjinatës/ Fotot e saj të fundit ndezin rrjetin

Modelja e famshme Emily Ratajkowski është një nga vajzat më të përfolura të showbizit. Gjithashtu ajo është një influencese e rrjeteve sociale dhe numëron mbi 24...

Showbizz 19:53 - 13 Nentor, 2019

FOTO-Modelet më të zjarrta të Instagramit/ Cilat janë vajzat që tërbojnë meshkujt me fotot e tyre?

Të shumta janë personazhet e njohura që e kanë arritur suksesin e tyre jo vetëm falë karrierës së tyre si modele por edhe falë rrjeteve sociale....

Showbizz 16:16 - 8 Nentor, 2019

Foto-“Bisha ruse” nuk përmbahet/ I “vë flakën” rrjetit duke pozuar topless

Ajo është një nga modelet më të famshme dhe të komentuar në rrjetet sociale. Bëhet fjalë modelen e njohur Emily Ratajkowski. Emily ka provokuar ndjekësit duke...

Kryesore Show Biz 16:03 - 10 Qershor, 2019

Modelja e njohur “tërbon” rrjetin/ Shfaqet bombastike në fustanin që i tregon të gjitha

Modelja e njohur Emily Ratajkowski është një ndër vajzat me provokative të botës së modelingut. Ajo nuk humbet asnjë rast për të treguar linjat e saj...