Connect with Us

All posts tagged "Emina Cunmulaj"

Showbizz 13:44 - 27 Mars, 2020

15 mijë punëtorë në të gjithë botën/Emina Çunmulaj tregon gjestin human të bashkëshortit të saj

Mbrëmjen e kaluar në emisionin e Blendi Fevziut në një lidhje direkte ishte modelja e njohur shqiptare që jeton prej vitesh me familjen e saj në...

Showbizz 11:38 - 3 Dhjetor, 2019

Nuk mban dot lotët/ Emina Çunmulaj zbulon shumën që ka dhuruar për të prekurit nga tërmeti

Personazhe të shumtë të njohur kanë dhënë kontriubutin e tyre për të ndihmuar familjet që mbetën të prekura nga tërmeti. Një prej prejt tyre ishte dhe...

Showbizz 17:52 - 20 Nentor, 2019

Emina Çunmulaj tregon me krenari: “Jam e dobët, por kam celulit”

Emina Çunmulaj është një modelet shqiptare më të njohura në botë. Për shumë kohë ajo ka sfiluar për shtëpitë më të mëdha të botës. Linjat e...

Showbizz 11:00 - 24 Tetor, 2019

“Nuk e di si u mësova pa ty”/ Emina Çunmulaj prek me dedikimin për nënën e saj të ndjerë

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Prej vitesh ajo jeton në SHBA ku ka ndërtuar jetën e saj profesionale...

Kryesore Show Biz 18:42 - 17 Shtator, 2019

Pas festës luksoze për 35 vjetorin e lindjes/ Emina Çunmulaj falënderon bashkëshortin me fjalë të ëmbla

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj para pak ditësh, festoi 35 vjetorin e saj. Gjithçjka ishte perfekte pasi festa ishte e organizuar nga bashkëshorti i saj, i cili...

Kryesore Show Biz 15:06 - 5 Shtator, 2019

Tipike shqiptare/ Me çifteli në mes të New York-ut, Albëria dhe Emina ia marrin këngës

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj dhe modelja Emina Çunmulaj kanë dhënë spektakël në SHBA. Emina dhe Albëria kanë qëndruar në një kafe shqiptare në mes të...

Kryesore Show Biz 14:11 - 15 Gusht, 2019

“Po të ishe aq shqiptare nuk do të martoheshe me një të huaj miliarder”/ Emina Çunmulaj ironizon ndjekësen

Emina Çunmulaj është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Çdo ditë ajo poston foto të ndryshme nga jeta e përditshme. Së fundi ajo...

Kryesore Show Biz 17:17 - 22 Korrik, 2019

Emina Çunmulaj bën dedikimin e veçantë/ Uron bashkëshortin me fjalë zemre

Për modelen e famshme shqiptare, Emina Çunmulaj, sot është një ditë shumë e veçantë dhe e gëzuar, pasi bashkëshorti i saj ka ditëlindjen. Emina ka vendosur...

Kryesore Show Biz 21:54 - 27 Maj, 2019

“Duke pastruar qepët e njoma”/ Emina Çunmulaj kthehet në kohën e vjetër

Ish-modelja e famshme shqiptare Emina Çunmulaj ka vendosur të kalojë disa ditë në vendlindjen e saj në Mal të Zi, ku po kalon kohën pranë familjarëve....

Kryesore Show Biz 13:02 - 23 Maj, 2019

Emina Çunmulaj uron në mënyrë të veçantë të bijën/ Publikon fotot që s’i kemi parë asnjëherë

Emina Çunmulaj ka vendosur që për këtë ditëlindje të parë, ta urojë vajzën e saj në një mënyrë shumë të veçantë. Emina ka organizuar një festë...

Kryesore Show Biz 16:39 - 17 Maj, 2019

“Po gjoksin ku e le”/ Ironia “therëse” e Emina Çunmulajt lë pa fjalë fansen

Emina Çunmulaj është një nga personazhet më të ndjekura dhe të komentuara në rrjetet sociale. Ndryshimi i saj në look u kometua pafund pasi krahas tij...

Kryesore Show Biz 19:34 - 13 Maj, 2019

“Të kesh gjithçka nuk të përmbush”/ Emina Çunmulaj tregon arsyen e trishtë për ndryshimin e pamjes

Emina Çunmulaj është një nga personazhet më të njohura të showbizit shqiptar. Së fundmi Emina i befasoi të gjithë me ndryshimin e saj në pamje. Të...

Kryesore Show Biz 12:15 - 4 Tetor, 2018

Kejvinës i del fati në Amerikë/ Ja kush është modelja e njohur që po e ndihmon

E ftuar këtë të shtunë në “Xing me Ermalin” do jetë modelja Emina Cunmulaj. Emina jeton në Amerikë, bashkë me bashkëshortin dhe dy vajzat. Në një...

Kryesore Show Biz 14:35 - 28 Qershor, 2018

E quajti k*rvë/ Emina Çunmulaj i bën gjëmën serbit

Modelja Emina Çunmulaj është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku ka mbledhur një numër të madh fansash me të cilët ndan momente të...

Kryesore Show Biz 11:10 - 21 Qershor, 2018

Sa romantike!/ Emina Çunmulaj i thotë të shoqit fjalët që çdo burrë do të donte ti dëgjonte

Emina Çunmulaj njihet për karakterin e saj karizmatik dhe gazmor. Ajo ndan gjithmonë me ndjekësit momente nga jeta e saj, video te vajzës bukuroshe Ella Faria apo...