Connect with Us

All posts tagged "emina"

Kryesore Show Biz 13:40 - 31 Gusht, 2019

“Pse nuk ndejte në vendin tënd?”/ Emina Cunmulaj i jep përgjigjen epike komentueses

Shpesh herë modelja shqiptare Emina Cunmulaj nuk e harron vendlindjen e saj edhe pse prej kohësh jeton në Amerikë me bashkëshortin Sam Nazarian dhe dy vajzat...

Kryesore Show Biz 11:40 - 6 Korrik, 2019

“Po un jam ajo mama”/ Emina Cunmulaj tregon si i thyen rregullat për fëmijët e saj

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj për momentin ndodhet në Turqi ku shpesh herë ndan momente nga pushimet e saj me familjen.Së fundmi ajo ka treguar se i...

Kryesore Show Biz 11:10 - 2 Korrik, 2019

Nga Monte Carlo në Saint Tropez/ Emina Cunmulaj ia bën zili të gjithëve, relaksohet në pushimet luksoze

Të nisura që në muajin qershor, modelja shqiptare Emina Cunmulaj duket se nuk do të ndalojë duke bërë pushime luksoze me bashkëshortin e saj. Në fillim...

Kryesore Show Biz 15:10 - 20 Qershor, 2019

“Të urrej, mos mu afro”/ Emina Cunmulaj “kërcënon” këngëtaren shqiptare

Edhe pse nuk është shumë aktive në skenën shqiptare ,Anxhelina Hadërgjonaj është një prej vajzave më seksi të showbizz-it shqiptar. Ajo shpesh ngacmon dhe provokon me...

Kryesore Show Biz 11:10 - 31 Maj, 2019

“Mos i trego babit”/ Emina Cunmulaj i “mëson” vajzës 3 vjeçare t’i japë makinës

Nëse ka shumë gjëra që në Amerikë nuk lejohen, në Ballkan mund të bësh çdo “gjë”. Kjo i ka ndodhur modeles shqiptare Emina Cunmulaj, e cila...

Kryesore Show Biz 12:40 - 12 Prill, 2019

“Je dërrasë”/Emina Cunmulaj nxehet me komentuesin dhe nuk ja lë “mangët”

Emina Cunmulaj njihet për thjeshtësinë e saj në foto dhe video ku në shumë raste del e palyer ose jo shumë e ekzagjeruar në veshje. Por...

Kryesore Show Biz 12:10 - 27 Mars, 2019

“Më vjen keq për jetën tënde patetike”/Emina Cunmulaj nxehet keq në Instagram

Emina Cunmulaj mund të mbyllë profilin e saj në Instagram dhe arsyeja e këtij vendimi ka lidhje me komentet që modelja merr për fëmijët e saj...

Kryesore Show Biz 10:53 - 8 Mars, 2019

“Nuk je shqiptare,shkon me arab!”/ Emina Cunmulaj i mbyll gojën “personit enigmatik”

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj është e martuar me miliarderin iranian Sam Nazarian me të cilin ka dy vajza.   Lidhur me martesën e saj me Nazarian, një...

Kryesore Show Biz 16:10 - 5 Mars, 2019

Emina Cunmulaj kujton fillesat: Më quani të çmendur, por ja arrita!

Modelja me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj është shprehur gjithnjë me krenari për të kaluarën e saj si dhe hapave që ka bërë në karrierë. Këtë herë...

Kryesore Show Biz 11:40 - 4 Mars, 2019

Nuk e lejuan të votojë në zgjedhjet e Tuzit! Reagon Emina Cunmulaj

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj ka deklaruar publikisht se e ka pasur të pamundur të votojë në zgjedhjet që u mbajten në Tuz, Mal të...

Kryesore Show Biz 12:10 - 20 Shkurt, 2019

“Faleminderit që nuk më trajtove si një varëse rrobash ecëse!” Modelja shqiptare bën dedikimin e ndjerë për Karl Lagerfeld

Legjenda e botës së modës, Karl Lagerfeld, u nda nga jeta sot në moshën 85-vjeçare, duke lënë pas trende dhe shprehje të paharrueshme. Modelja e njohur...

Kryesore Show Biz 13:53 - 11 Shkurt, 2019

Sot një nga modelet më të kërkuara, por ja si dukej Emina para se të bëhej e famshme

Emina Cunmulaj është një nga modelet e njohura shqiptare e cila siç dihet prej vitesh ka ndjekur karrierën e saj në Amerikë. Emina është e martuar...

Kryesore Show Biz 12:25 - 25 Dhjetor, 2018

Nuk duroi dot më! Emina Cunmulaj tregon të vërtetën e hidhur të bashkëshortit miliarder

E keni vërë re në ekranet shqiptare?! Të gjithë i urojnë vetes, ose një mikeshe të marrë një burrë si ai i Emina Cunmulajt. Pra  që...

Kryesore Show Biz 10:40 - 15 Dhjetor, 2018

“Më dhemb zemra”, Emina rikthehet në Tiranë për familjet në nevojë

Emina Cunmulaj është rikthyer në Shqipëri, për të vijuar misionin e bamirësisë, duke i ardhur në ndihmë të gjithë personave në nevojë. Supermodelja shoqërohet vetëm nga...

Kryesore Show Biz 12:25 - 21 Nentor, 2018

Emina e thotë publikisht, bashkëshorti e çmend fare, por i falet sepse…

Emina Cunmulaj nuk ngurron t’ia shprehë në publik ankesat bashkëshortit të saj përmes Instagramit. Ajo ka publikuar një foto me partnerin, ku shfaqet tejet e lumtur...