Connect with Us

All posts tagged "Emision"

Kryesore Show Biz 11:40 - 20 Shtator, 2019

Dy moderatorët “braktisin” emisionin? Zbulohet çfarë ndodhi sot në “Wake Up”

Moderatorët më të pëlqyer shqiptarë , Ori Nebiaj dhe Isli Islami, na zgjojnë çdo mëngjes dhe na shoqërojnë me emisionin e tyre “Wake Up”, ku  janë...

Kryesore Show Biz 15:54 - 19 Shtator, 2019

Luana Vjollca së shpejti me “Shiko kush luan”/ Zbulohet aktori i ri që do të jetë pjesë e emisionit

Moderatorja Luana Vjollca së shpejti do të vijë në ekran me sezonin e ri të emisionit “Shiko kush luan”. Nëpërmjet një spoti në Instagram, Luana ka...

Kryesore Show Biz 14:53 - 19 Shtator, 2019

“I nxorra të gjitha”/ Rezarta Shkurta “tërbon rrjetin”, tregon linjat në fustanin e bardhë

Këngëtarja Rezarta Shkurta po korr shumë sukses me kompaninë e saj “Hera”. Shkurta gjithashtu ka zbuluar se së shpejti një nga ëndrrat e saj më të...

Kryesore Show Biz 11:06 - 15 Shtator, 2019

Pas sherrit virtual/ Olti Curri flet për herë të parë për raportin me Noizyn

Blogeri i njohur Olti Curri ka folur për herë të parë pas sherrit virtual që pati me reperin Noizy. Blogeri ka treguar në emisionin Treshat se...

Kryesore Show Biz 12:14 - 14 Shtator, 2019

Gruaja 62 vjeçare e fiksuar pas Alban Skënderajt/ Këngëtari i bën surprizën e papritur në mes të emisionit

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj është një prej personazheve më të dashura për publikun. Këngët e tij frymëzojnë dhe motivojnë njerëz të grupmoshave të ndryshme. Ditën...

Kryesore Show Biz 14:43 - 12 Shtator, 2019

“A ke përdorur ndonjëherë drogë?”/ Olti Curri e thotë troç

Blogeri Olti Curri njihet për komentet e tij të drejtpërdrejta në lidhje me tema të ndryshme. Ai gjithashtu është një nga blogerët që thumbon dhe ironizon...

Kryesore Show Biz 14:27 - 11 Shtator, 2019

“Popullit shqiptar nuk i interesojnë pushimet e Blendi Fevziut”/ Rudina Magjistari i hakërrehet komentueses

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të ndjekura me emisionin e saj të pasdites, ku fton personazhe të ndryshëm. Vetëm dy ditë më parë në...

Kryesore Show Biz 14:25 - 6 Shtator, 2019

“Karriera ime do të zhvendoset në…”/ Ermal Mamaqi “braktis” TV Klan, ja çfarë do të ndodhë me emisionin e tij

Prej disa ditësh, në mediat rozë është folur për largimin e Ermal Mamaqit nga TV Klan, ku ka prezantuar emisionin e tij “Xing me Ermalin” për...

Kryesore Show Biz 15:17 - 4 Shtator, 2019

Bes Kallaku flet për pjesëmarrjen në “Kalifornia Show”/ Tregon vendimin e tij

Sezoni i ri televiziv ka pësuar ndryshime të shumta, ku do të shohim emisione të reja me personazhe të njohur. Prej kohësh është përfolur në media...

Kryesore Show Biz 22:08 - 3 Shtator, 2019

Vijojnë “thumbimet” me njëra-tjetrën/ Bieta Sulo i përgjigjet Rudina Magjistarit

Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo janë dy nga moderatoret më të ndjekura të pasdites me emisionet e tyre. Ditën e djeshme Rudina Magjistari iu përgjigj Bieta...

Kryesore Show Biz 18:41 - 3 Shtator, 2019

“Bomba e ditës së fundit të merkatos”/ Pas Ilda Bejlerit, Edi Manushi prezanton bukuroshen tjetër të emisionit

Moderatorja seksi e sportit, Ilda Bejleri, do të jetë krah Edi Manushit këtë sezon televiziv për të prezantuar në emisionin “Proçesi Sportiv.” Por duket se Ilda...

Kryesore Show Biz 21:14 - 2 Shtator, 2019

“Emisioni im u kopjua”/ Rudina Magjistari “thumbon” keqazi Bieta Sulon

Disa ditë më parë moderatorja e “Ftesë në 5” Bieta Sulo, gjatë një intervsite për revistën Class u shpreh se emisioni i saj ishte më i...

Kryesore Show Biz 11:10 - 28 Gusht, 2019

Çfarë do ndodhë? “Big Brother Albania”, Arbana Osmani ngre dyshimet , ja përgjigja e saj

Ditën e djeshme u përfol se në ekran do të rikthehet emisioni që ka bërë namin, “Big Brother Albania”. Deri më tani nuk është konfirmuar asgjë,...

Kryesore Show Biz 21:51 - 27 Gusht, 2019

Turjan Hysko paralajmëron emisionin “bombë”/ Zbulon aktorët e rinj të “Duplex”

Prej javësh po flitet për ndryshimet e reja që do të bëhen në emisionin e humorit që pritet të fillojë së shpejti në TV Klan, ku...

Kryesore Show Biz 22:00 - 26 Gusht, 2019

Bora Zemani braktis “Treshat”/ Zbuloni emisionin më të ri që do të drejtojë bukuroshja e ekranit

Bora Zemani është një nga moderatoret më të përfolura të ekranit shqiptar. Pas shumë lajmeve se është në një lidhje me aktorin e humorit Donald Veshaj,...