Connect with Us

All posts tagged "Enca Haxhia"

Showbizz 18:22 - 18 Shkurt, 2020

“Mbretëresha e Insatgramit që e ndjekin 12 vjeçarët”/ Roza Lati tregon për sherrin e bujshëm me Encën

Sherri bujshëm virtual mes këngëtares Enca Haxhia dhe moderatores Roza Lati është komentuar shumë në mediat rozë. Përplasja e tyre virtuale nisi që pas deklaratës së...

Showbizz 14:00 - 2 Shkurt, 2020

Enca hap zemrën/ Zbulon kur dhe kujt ia ka dhuruar puthjen e parë

Këngëtarja e famshme Enca Haxhia ka qenë mbrëmjen e kaluar e ftuar në emisionin Klanifornia me Marina Vjollcën. Këngëtarja ka rrëfyer disa detaje nga jeta e...

Showbizz 12:38 - 12 Janar, 2020

Elvana Gjata apo Enca Haxhia/ Ermal Mamaqi tregon se kush u pagua më shumë nga filmat

Ermal Mamaqi ka bashkëpunuar me dy nga këngëtaret më të komentuara të momentit, Elvana Gjatën dhe Enca Haxhian. “Dy gisht mjaltë” pati një sukses të madh...

Showbizz 17:35 - 28 Dhjetor, 2019

“I përmendi ballkonin”/ Enca i nxjerr “sekretet” Bes Kallakut

Një deklaratë e aktorit të humorit Bes Kallaku në emisionin e Luana Vjollcës ka bërë që këngëtarja Enca Haxhia të reagojë në rrjetet sociale. Aktori Bes...

Showbizz 11:53 - 11 Dhjetor, 2019

FOTO-E preferuara e mamit/ Enca tregon format në fustanin e ngushtë

Këngëtarja Enca Haxhia është një nga personazhet më të komentuara të showbizit. Enca është përfolur shpesh herë për format e saj ku dhe merr kritika nga...

Showbizz 13:34 - 5 Dhjetor, 2019

“Nuk jam nga ata që shfrytëzoj situata të tilla për vëmendje”/ Enca i përgjigjet atyre që e akuzuan se nuk ndihmoi pas tërmetit

Enca Haxhia ka qenë një nga personazhet e njohur që ka ndihmuar familjet e prekura nga tërmeti. Por ndryshe nga personazhet e tjerë ajo kishte vendosur...

Showbizz 15:51 - 7 Nentor, 2019

Enca zbulon projektin e radhës/ Ja si do të duket në klip

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka bërë të ditur se shumë shpejt do të sjellë projektin më të ri muzikor të quajtur Mëah. Ajo ka zbuluar...

Showbizz 11:09 - 31 Tetor, 2019

VIDEO-Ermal Mamaqi “tallet keq” me Encën dhe Olti Currin/ Ja si i ka “maskuar” për Halloween

Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi njihet për karakterin e tij humoristik. Mëngjesin e sotëm Ermali ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet Enca Haxhia dhe...

Showbizz 16:42 - 25 Tetor, 2019

Enca nuk ”heq dorë” nga hashashi/ Zbulon dhuratat e ditëlindjes

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është një nga personazhet më të komentuara të showbizit si për jetën private ashtu edhe profesionale. Para disa ditësh këngëtarja festoi...

Showbizz 21:54 - 23 Tetor, 2019

Ermal Mamaqi publikon foton me kanabis/ Enca i habit të gjithë me komentin

Ermal Mamaqi njihet për postimet e tij humoristike, ndaj edhe sot nuk ka munguar një i tillë në Instagramin e tij. Aktori ka publikuar një foto...

Showbizz 19:23 - 6 Tetor, 2019

Harrojeni Tiranën/ Ja në cilin vend dëshiron Enca të bëhet nuse

Këngëtarja Enca Haxhia ka qenë e ftuar mbrëmjen e kaluar në dasmën e vëllait të reperit Gjiko. Ajo ka ndarë me ndjekësit momente të bukura nga...

Showbizz 16:18 - 5 Tetor, 2019

“Jam legjendë”/ Enca thyen rekordin që asnjë artist nuk mundi

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është një nga vajzat më të komentuara në shtypin rozë përsa i përket formave të trupit por edhe paraqitjes provokuese në...

Showbizz 19:36 - 28 Shtator, 2019

Enca Haxhia provokon ndjekësit/ Shfaqet “shpërthyese” në fotot e fundit

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia është një nga vajzat më të përfolura të showbizit shqiptar për shkak të formave të saj dhe ekstarvagancës. Shpesh herë këngëtarja është...

Kryesore Show Biz 10:52 - 9 Shtator, 2019

“Paratë nuk e blejnë lumturinë”/ Çfarë i ka ndodhur Encës?

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia i ka befasuar të gjithë me një status në Instagramin e saj. Mesa duket diçka e rëndësishme ka ndodhur në jetën...

Kryesore Show Biz 19:23 - 1 Shtator, 2019

Enca “tërbon” fansat/ E mbuluar vetëm me shkumë, publikon foton që “ndezi” rrjetin

Këngëtarja shumë e komentuar Enca Haxhia i ka befasuar të gjithë fansat e saj ditën e sotme. Enca ka publikuar një foto ku shfaqet duke bërë...