Connect with Us

All posts tagged "enca"

Showbizz 13:44 - 15 Mars, 2020

“Me zemër të thyer”/ Enca thumbon Noizyn publikisht: I mungoj

Në muajin shkurt të vitit 2017, Noizy  përzuri Encën nga grupi “OTR”, pasi këngëtarja nuk e falenderoi në një prej intervistave të saj. “Por të gjithë...

Showbizz 13:56 - 9 Shkurt, 2020

FOTOT- Enca bën ndryshimin drastik/ Ja si duket ajo me pamjen e re

Këngëtarja Enca Haxhia ka njoftuar të gjithë ndjekësit e saj ditën e djeshme se do të bënte një ndryshim në pamje. Ajo u ka thënë mirupafshim...

Showbizz 14:53 - 26 Janar, 2020

“Për atë punë e morëm”/ Ermal Mamaqi tregon si stafi shpërqëndrohej nga dekolteja e Encës

Këngëtarja Enca Haxhia ka shfaqur së fundi aftësitë e saj në aktrim. Ermal Mamaqi e zgjodhi të luante rolin kryesor në filmin e tij “I love...

Showbizz 13:05 - 25 Nentor, 2019

FOTO-Enca ngel “mbrapa”/ Ja kush është këngëtarja shqiptare më e ndjekur në Instagram

Pak muaj më parë, Enca ishte e vetmja vajzë e showbizzit shqiptar që arriti 2 milionë ndjekës në Instagram dhe ajo e festoi këtë me shumë...

Showbizz 18:26 - 12 Nentor, 2019

FOTO-“Ju bombardoj…”/ Enca i vë flakën Instagramit, paralajmëron klipin e ri

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është një nga personazhet më të komentuara të showbizit shqiptar. Ajo njihet si një njeri pa komplekse edhe pse shumë herë...

Showbizz 11:48 - 28 Tetor, 2019

FOTO-Enca nuk di të ndalet/ Me bikini kuq e zi, këngëtarja nuk i lë vend imagjinatës

Këngëtarja shqiptare Enca është tepër aktive në rrjetet sociale dhe nuk nguron të ekspozojë format e saj bombastike duke i lënë pak vend imagjinatës. Së fundmi,...

Showbizz 10:22 - 19 Tetor, 2019

FOTO-Enca feston ditëlindjen/ Këngëtarja tregon “pengun” më të madh

Këngëtarja më e ndjekur në Shqipëri e cila arrin rreth 2 milionë ndjekës në Instagram, Enca Haxhia feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 24 vjeç dhe këtë...

Showbizz 15:28 - 15 Tetor, 2019

FOTO-Motra e Encës nuk përmbahet më/ Tërbon fansat me pozat provokuese

Prej disa kohësh tashmë, Enca nuk është e vetmja e famshme në familjen Haxhia. Motra e saj, Uindi Haxhia, është bërë tepër e ndjekur për shkak...

Showbizz 11:46 - 4 Tetor, 2019

Skandale dhe mashtrime/ Pas Encës, Loredana “përfiton” dhe bëhet këngëtarja më e ndjekur në Instagram

Prej disa vitesh, këngëtarja shqiptare Enca Haxhia është “mbretëresha” e Instagramit , duke u bërë e para artiste shqiptare e cila arriti të mbledhë plot 2...

Kryesore Show Biz 12:53 - 20 Shtator, 2019

Enca “tërbon” rrjetin/ E “mbuluar” vetëm me një arush, poston fotot nudo ?

Këngëtarja shqiptare Enca, njihet si një ndër më të komentuara të showbizit shqiptar me fotot e saj provokuese. Së fundmi, ajo ka publikuar dy foto ku...

Kryesore Show Biz 12:40 - 20 Gusht, 2019

“Ai nuk ekziston”/ Enca i habit të gjithë, tregon kriteret e mashkullit ideal

Hitet e saj këtë verë po bëjnë namin. Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia, ndan vazhdimisht me fansat momente jo vetëm nga puna, por edhe nga jeta e...

Kryesore Show Biz 14:10 - 18 Gusht, 2019

“Jam 100% bishë”/ Enca shfaqet vetëm me një këmishë dhe bën deklaratën “bombë”

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia njihet për pozat e saj seksi dhe joshëse në llogarinë e saj të Instagramit. Së fundmi ajo shfaqet vetëm me një këmishë...

Kryesore Show Biz 21:10 - 15 Gusht, 2019

“Ka qenë ëndrra ime në sirtar”/ Enca flet për talentin e saj si aktore

Prej ditësh po flitet se Enca Haxhia do të jetë pjesë e filmit më të ri të Ermal Mamaqit. Ishte vetë moderator Ermal Mamaqi i cili...

Kryesore Show Biz 12:40 - 17 Korrik, 2019

“Mos i thoni njeriu”/ Vajza seksi dhe alkool, këngëtarja shqiptare bën “namin” me këngën e re

Pas një bashkëpunimi të suksesshëm me Muharrem Ahmetin, Enca lajmëron fansat se shumë shpejt do të publikojë këngën e saj më të re. Nëpërmjet postimeve në...

Kryesore Show Biz 09:10 - 30 Qershor, 2019

“Jeta është e bukur”/ Enca i ” çmend” të gjithë me format seksi buzë pishinës

Pas suksesit të këngës “Hajde” në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin, i cili ka arritur rreth 9 milionë shikime ne Youtube, Enca ka nisur pushimet për t’u...