Connect with Us

All posts tagged "enderr"

Showbizz 21:40 - 18 Nentor, 2019

Ëndërr e bërë realitet/Nuk flet dhe nuk dëgjon, Miss-i shqiptar me aftësi të veçanta jep mesazhin domethënës

Ajo u bë e njohur pak ditë më parë, në kompeticionin “Miss and Mister Deaf 2019” në Itali ku u rendit në vendin e 5-të. Maria...

Kuriozitete 14:40 - 2 Nentor, 2019

“Nuk mund të gërhisni dhe ëndërroni në të njëjtën kohë”/Zbuloni 10 faktet që duken të rreme, por janë 100% të vërteta

Së fundmi përdoruesit e faqes online “Reddit” filluan një trend në të cilën njerëzit ndanin fakte që duken të rreme, por janë të vërteta – si...

Showbizz 10:00 - 25 Tetor, 2019

FOTO-“Jetës nuk i dihet kurrë”/ Ndarja e bujshme me Stresin, Keisi rrëfen ëndrrat e saj për familje të madhe

Prej disa muajsh, ndarja e reperit shqiptar Stresi dhe ish bashkëshortes së tij Keisi, ka bërë bujë në mediat rozë. Por së fundmi Keisi ka ndarë...

Showbizz 10:20 - 18 Tetor, 2019

VIDEO- Kylie Jenner bëhet këngëtare dhe realizon ëndrrën e fansave/ Miliarderja regjistron këngën e parë

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner mesa duket nuk do të qëndrojë vetëm në botën e make-up. Edhe pse ka pak muaj që ajo...

Kryesore Show Biz 14:25 - 8 Shtator, 2019

“Babi jot e ka parë në ëndërr, para se ti të lindje”/ Djali i Dr.Florit feston ditëlindjen, Ermal Mamaqi prek me urimin

Ditën e sotme, Danieli djali i këngëtarit të ndjerë Dr.Flori, mbush 5 vjeç. Blerina, bashkëshortja e këngëtarit ka postuar në Instagram disa foto ku vogëlushi shfaqet...

Kryesore Show Biz 12:25 - 21 Korrik, 2019

“Të pashë në ëndërr dhe…”/ Eni Çobani i prek të gjithë me dedikimin për babain e ndjerë

Juristja e njohur e “Shihemi në gjyq”, Eni Çobani, humbi babain e saj 4 vite më parë dhe së fundmi i ka treguar fansave se e merr...

Kryesore Show Biz 18:22 - 16 Korrik, 2019

“Mësova të dua dhe të marr frymë e lirë”/ Albana Osmani tregon ëndrrën e saj më të madhe

Albana Osmani është një nga moderatoret më të dashura dhe më të komentuara të ekranit. Bukuroshja ka bërë një intervistë me ndjekësit e saj në Instastory...

Kryesore Show Biz 18:33 - 2 Korrik, 2019

“Tani mund të vdes”/ Kejvina Kthella bën realitet “ëndrrën e saj në sirtar”

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella, është një nga vajzat më të komentuara në rrjetet sociale. Si të gjithë njerëzit e tjerë që kanë idhujt e...

Kryesore Show Biz 18:50 - 5 Maj, 2019

“A do të doje të merrje pjesë në Eurovizion”/ Ronela Hajati zbulon ëndrrën në sirtar

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ajo është vlerësuar gjithmonë për performancat e saj në skenë dhe këngët e saj janë nga...

Kryesore Show Biz 13:53 - 4 Maj, 2019

“Pashë një ëndërr, por ti nuk ishe”/Oriola Marashi nuk ndalet me pozat provokuese, tregon format seksi

Modelja shqiptare, Oriola Marashi së fundmi ka postuar disa foto ku shihet duke tymosur një cigare, dhe tregon format bombastike e veshur me një fustan të...

Kuriozitete 14:25 - 4 Prill, 2019

Ëndrra bëhet realitet/Ky qytet hap shatërvane të mbushur me…birrë

Shatërvanet ofrojnë 8 lloje të ndryshme të birrës dhe pije-dashësit duhet të paguajnë rreth 6 euro për një gotë (100ml) birrë por ata do të marrin...

Grate kane nevoje per me shume gjume se burra
Life Style 16:10 - 25 Mars, 2019

Plotësohet “ëndrra” për gjumashët/Flini sa më shumë që të digjni kalori

A keni djegur ndonjë kalori derisa jeni duke fjetur? Ndërkohë që mbyllni sytë natën, trupi juaj është ende shumë aktiv, edhe nëse nuk jeni në dijeni...

endrrat me ishin
Kuriozitete 23:00 - 12 Mars, 2019

Ëndrrat me ish-in/ Ja çfarë kuptimi kanë

Nëse ke parë  ëndërr sikur ke rënë në dashuri për herë të parë Nuk ka rëndësi se sa kohë ka kaluar që nga momenti kur jeni...

Kuriozitete 11:32 - 10 Mars, 2019

Keni parë merimangë në ëndërr? Ja kuptimi i saj

Çdo të thotë të shohësh në ëndërr merimanga? Deri më tani i kemi dhënë kuptime nga më të ndryshmet. Dikush na ka shpjeguar me pak fjalë...

Kuriozitete 23:40 - 8 Mars, 2019

Keni parë flokë në ëndërr? Zbuloni kuptimin e saj

Të ëndërrosh se po humb flokët është një shenjë shumë e zakonshme e pasigurive, sëmundjeve dhe fatkeqësive, kjo nga këndvështrimi tradicional. Sa i takon këndvështrimit psikologjik...