Connect with Us

All posts tagged "endri prifti"

Showbizz 13:11 - 15 Mars, 2020

Vëllezërit Endri dhe Stefi Prifti kthehen nga Amerika dhe vetizolohen: “Do kalojë për të gjithë shqiptarët dhe globin”

Dy vëllezërit e suksesshëm korçarë, Endri dhe Stefi Prifti janë rikthyer nga Amerika dhe janë vetizoluar në shtëpinë e tyre pranë familjes teksa Coronavirus është përhapur...

Showbizz 15:01 - 28 Janar, 2020

“Janë një gënjeshtër e madhe”/ Endri Prifti “thumbon” reperët shqiptarë: Janë më të famshëm se Eminem

Endri Prifti është një këngëtarët që gjithnjë flet pa dorashka dhe me shyumë sinqeritet e shpreh atë që mendon. Së fundi i ftuar në emisionin Wake...

Showbizz 14:42 - 28 Janar, 2020

“Nxjerrin diskun dhe shalët”/ Endri Prifti e thotë publikisht: 70 përqind e estradës nuk janë këngëtarë

Endri Prifti ka qenë i ftuar në emisionin Wake up ku dhe ka treguar se me cilët këngëtarë nuk do të bashkëpunonte kurrë. Ai shprehet se...

Showbizz 17:21 - 14 Dhjetor, 2019

VIDEO-Aurela Gaçe dhe vëllezërit Prifti ngrenë në peshë “zemrat” e publikut/ Performojnë për herë të parë himnin e dytë të shqiptarëve

Aurela Gaçe dhe vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti kanë risjellë në skenë një nga këngët më patriotike “Për ty atdhe”. Kjo këngë është quajtur si...

Showbizz 12:35 - 3 Dhjetor, 2019

Endri dhe Stefi Prifti reflektim pas tragjedisë që shkaktoi tërmeti: “Në këtë botë të gjithë jemi kalimtarë”

Dy vëllezërit korçarë Endri dhe Srefi Prifti kanë treguar dhimbjen e tyre si dhe kanë dhënë një mesazh shumë domethënës të gjithë shqiptarëve. Nga ajo çka...

Showbizz 21:27 - 27 Nentor, 2019

“Fatkeqësitë natyrore kurrë mos i rënçin asnjë kombi”/ Endri Prifti jep mesazhin sensibilizues

Këngëtari i njohur, Endri Prifti është një nga artistët që i është bashkuar dhimbjes së familjeve të prekura nga tërmeti. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Endri...

Showbizz 11:32 - 31 Tetor, 2019

FOTO-“Dikur imitova Endrin”/ Aurela Gaçe surprizon këngëtarin korçar

Këngëtarja Aurela Gaçe njihet për karakterin e saj shumë origjinal si në skenë ashtu dhe në jetën e përditshme. Këngëtarja ka vendosur të surprizojë këngëtarin e...

Showbizz 20:28 - 24 Tetor, 2019

Nuk ndalen vëllezërit korçarë/ Publikojnë bashkëpunimin e ri dhe është një super këngë

Endri dhe Stefi Prifti kanë përgatitur surprizën e radhës për fansat e tyre. Këtë herë vëllezërit korcarë kanë vendosur të vijnë me një bashkëpunim me grupin...

Showbizz 18:23 - 20 Tetor, 2019

“Zemra ime është gjallë”/ Endri dhe Stefi Prifti ndezin skenën e “Këngës Magjike”

Pak ditë më parë vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Prifti lajmëruan fansat se do të ishin pjesë e “Kënga Magjike” këtë edicion. Sot ata kanë prezantuar...

Showbizz 17:51 - 18 Tetor, 2019

Vëllezërit korçarë surprizojnë fansat/ Endri dhe Stefi pjesë e Këngës Magjike

Dy vëllezëri korçarë Endri dhe Stefi Prifti kanë surprizuar të gjithë fansat e tyre.  Dyshja kanë bërë të ditur se do të jenë pjesë e spektaklit...

Showbizz 21:41 - 16 Tetor, 2019

Endri Prifti uron Aurela Gaçen për ditëlindje/ Publikon pamjet nga festa e këngëtares

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen. Këngëtarja ka mbledhur në një darkë shumë intime miqtë dhe familjarët e saj më të...

Showbizz 23:02 - 12 Tetor, 2019

Endri Prifti zbulon detajin që nuk e kishim ditur/ Tregon çmendurinë më të madhe që ka bërë për dashurinë

Këngëtari shumë i dashur për publikun Endri Prifti ka treguar një nga detajet e jetës së tij që ne nuk e dinim më parë. Gjatë një...

Showbizz 15:33 - 11 Tetor, 2019

“Hajdut, qen dhe të korruptuar”/ Endri Prifti bën deklaratën e fortë

Këngëtari i njohur Endri Prifti njihet për karakterin e tij të drejtëpërdrejtë. I zemëruar me drejtësinë në Shqipëri, Endri ka ndarë me ndjekësit një status ku...

Kryesore Show Biz 17:51 - 22 Shtator, 2019

Endri dhe Stefi Prifti nxjerrin “sekretet” / Ja çfarë i bezdis më shumë vëllezërit

Endri dhe Stefi Prifti janë dy kantautorët më të dashur për publikun. Me këngët e tyre, dy vëllezërit korçarë kanë fituar zemrat e shumë fansave. Së...

Kryesore Show Biz 19:30 - 29 Qershor, 2019

“Zoti është kthyer kundra kësaj toke”/ Endri Prifti i dëshpëruar për situatën në Korçë

Dy ditët e fundit tërmete të njëpasnjëshme kanë goditur Korçën. Për shkak të kësaj situate, këngëtari korçar Endri Prifti, ka treguar dhimbjen që po përjeton për...