Connect with Us

All posts tagged "Eni Koci"

Showbizz 18:48 - 8 Shkurt, 2020

Eni Koçi hap zemrën/ I shpreh dashurinë e madhe Genc Prelvukajt

Këngëtarja e njohur shqiptare Eni Koçi dhe këngëtari Genc Prelvukaj prej vitesh janë në një lidhje dashurie që thuhet se shumë shpejt do ta kurorëzohet në...

Showbizz 12:22 - 4 Shkurt, 2020

Këngëtarja më seksi shqiptare/ Eni Koçi në 30 foto me bikini

Këngëtarja Eni Koçi është një nga vajzat më të bukura dhe seksi të estradës. Bukuroshja shpesh herë publikon foto provokative, të cilat pëlqehen dhe marrin qindra...

Showbizz 14:47 - 27 Janar, 2020

FOTOT-Sot është një nga vajzat më seksi/ Eni Koçi zbulon fotot nga fëmijëria

Këngëtarja shumë e dashur shqiptare Eni Koçi është një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar. Eni është shumë aktive ku ndan me ndjekësit momente të...

Showbizz 16:28 - 30 Dhjetor, 2019

Së shpejti do të martohen/ Zbulohen detajet rreth dasmës së Eni Koçit dhe Genc Prelvukaj

Këngëtarja Eni Koçi dhe reperi Genc Prelvukaj prej vitesh janë në një lidhje dashurie. Genci e propozoi Enin në një darkë shumë romantike me qirinj dhe...

Showbizz 11:12 - 3 Dhjetor, 2019

“Falë teje unë jam e realizuar dhe e bekuar”/ Greta dhe Eni Koçi urojnë për ditëlindjen njeriun më të shtrenjtë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Greta dhe Eni Koçi festojnë ditëlindjen e mamasë së tyre. Këngëtarja Greta Koçi ka publikuar një foto ku shfaqet me duart...

Showbizz 12:50 - 17 Tetor, 2019

Sulmohet kënga e re e Eni Koçit/ Këngëtarja bën njoftimin e papritur

Këngëtarja e njohur Eni Koçi mbrëmjen e kaluar publikoi projektin e saj më të ri “Sekreti”, një produksion nga Genc Prelvukaj. Mirëpo duket se video e...

Showbizz 18:42 - 16 Tetor, 2019

Më seksi se kurrë/ Eni Koçi publikon klipin e saj më të ri “Sekreti”

Eni Koçi është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe të dashura nga publiku. Eni sapo ka publikuar klipin e saj më të ri të titulluar...

Showbizz 13:49 - 9 Tetor, 2019

Eni Koçi prezanton mamanë e saj/ Publikon fotot “për inat” të Gretës

Këngëtarja Eni Koçi së bashku me të fejuarin e saj Genc Prelvukaj kanë vizituar një nga vendet më të bukura, Gucinë. Dyshja ka ndarë me ndjekësit...

Showbizz 18:43 - 8 Tetor, 2019

“Aty ku është dashuria është jeta”/ Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj më romantikë se kurrë më parë

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe të komentuara në shtypin rozë. Dy këngëtarët nuk ngurrojnë të tregojnë dashurinë e...

Showbizz 12:25 - 26 Shtator, 2019

Greta Koçi feston ditëlindjen/ Surprizohet nga Eni në mesnatë me shampanjë dhe nutella

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Greta Koçi ditën e sotme feston ditëlindjen e saj. Këngëtarja është surprizuar në mesnatë nga motra e saj Eni Koçi,...

Kryesore Show Biz 15:13 - 29 Gusht, 2019

Eni Koçi “çmend” pushuesit/ Publikon foton që do t’iu lërë pa frymë

Eni Koçi është një nga kënëgtaret më seksi të estradës tonë. Këngëtarja ka bërë shumë ndryshime përsa i përket pamjes së jashtme. Para disa ditësh Eni...

Kryesore Show Biz 20:16 - 20 Gusht, 2019

Harrojini modelet ruse e latine/ Eni Koçi e “shkatërron” rrjetin me fotot magjepsëse

Këngëtarja Eni Koçi është një nga vajzat më të bukura dhe seksi të estradës. Bukuroshja shpesh herë publikon foto provokative, të cilat pëlqehen dhe marrin qindra...

Kryesore Show Biz 16:56 - 22 Korrik, 2019

“Nuk humbas kohën time të vyer”/ Eni Koçi lë pa fjalë komentuesen

Këngëtarja Eni Koçi është cilësuar shpesh si një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Ditën e djeshme, Eni ka publikuar foto nga dasma e...

Kryesore Show Biz 19:52 - 21 Korrik, 2019

“Nuk mbaj mend asgjë”/ Genc Prelvukaj e “djeg” në dasmën e të vëllait

Dita e djeshme ka qenë shumë e veçantë për reperin Genc Prelvukaj, pasi vëllai i tij Orges u martua me partneren e tij. Reperi ka publikuar...

Kryesore Show Biz 10:25 - 18 Korrik, 2019

Eni Koçi marton kunatën/ Dalin pamjet nga festa e “çmendur” e beqarisë

Këngëtarja Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj tashmë janë një nga çiftet më të dashura të ekranit. Së fundi, vëllai i reperit Orges Prelvukaj do të martohet...