Connect with Us

All posts tagged "era istrefi"

Showbizz 11:42 - 28 Mars, 2020

Në probleme të ndërlikuara ligjore/ Pas publikimit të këngës me artistët ndërkombëtarë, Era Istrefi habit me fjalët

Këngëtarja shqiptare e njohur tashmë edhe ndërkombëtarisht, Era Istrefi, sapo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor me dy artistët ndërkombëtarë Arash e Ilkay...

Showbizz 13:17 - 24 Mars, 2020

Era Istrefi surprizon fansat/ Zbulon bashkëpunimin me këngëtarët e famshëm ndërkombëtarë

Këngëtarja me famë ndërkombëtare Era Istrefi ka vendosur të rikthehet fuqishëm në tregun muzikor pas një pause shumë të gjatë. Ajo ka vendosur të vijë për...

Showbizz 12:45 - 3 Mars, 2020

VIDEO-Pasi e bënë të “vdekur”/ Era Istrefi rishfaqet në rrjetet sociale

Pak ditë më parë, fansat e Era Istrefit komentuan pafund në llogarinë e saj RIP, pasi këngëtarja nuk ishte aktive prej muajsh. Disa prej tyre u...

Showbizz 18:27 - 1 Mars, 2020

Rrjeti bën të “vdekur” Era Istrefin/ Pas zhurmës së madhe të fansave, reagon Nora

Prej kohësh këngëtarja shqiptare e njohur dhe ndërkombëtarisht Era Istrefi nuk është aktive në rrjetet sociale. Kjo ka mërzitur jashtëzakonisht shumë fansat dhe ndjekësit e saj...

Showbizz 16:38 - 9 Dhjetor, 2019

Era Istrefi jep lajmin e mirë: “Të ardhurat nga koncerti do të shkojnë për të prekurit nga tërmeti”

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi është një nga artistet që arriti të prekë famën ndërkombëtare me këngën e saj “Bon bon”. Edhe pse ajo është shumë e...

Showbizz 10:47 - 3 Tetor, 2019

Nuk e keni idenë se çfarë ju pret/ Era Istrefi dhe i dashuri i saj paralajmërojnë fansat

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi prej kohësh është në një lidhje dashurie me këngëtarin britanik Julian Perreta. Të dy së bashku kaluan pushimet e verës dhe tashmë...

Kryesore Show Biz 15:34 - 4 Korrik, 2019

“S’do të ndodhë asnjëherë”/ Robert Berisha tregon arsyen pse nuk do të bashkëpunojë me Erën

Duke qenë se është kunati i këngëtares së famshme ndërkombatrisht Era Istrefi, lind natyrshëm pyetja: A do të bëjë një bashkëpunim me të? Për këtë këngëtari...

Kryesore Show Biz 16:29 - 23 Qershor, 2019

“Nuk do ta harxhoj kohën time me ty”/ Era Istrefi “çmend” këngëtarin britanik

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi po pozicionohet shumë mirë në tregun muzikor ndërkombëtar. Pas “Bon bon” të gjitha këngët e saj numërojnë me miliona klikime në kanalin...

Kryesore Show Biz 16:16 - 21 Qershor, 2019

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Era dhe Noizy së shpejti me një super hit

Ndërkohë që Era po shijon suksesin e projektit të saj më të fundit me Nora Istrefin, duket që po përgatitet të sjellë një tjetër bashkëpunim i...

Kryesore Show Biz 19:54 - 6 Qershor, 2019

Para 15 vitesh u nda nga jeta/ Era Istrefi kujton babain e ndjerë

Dita e sotme është shumë e trishtë për dy këngëtaret Nora dhe Era Istrefi. Si sot 15 vite më parë babai i tyre është larguar nga...

Kryesore Show Biz 11:40 - 12 Shkurt, 2019

“Do të divorcohem për ty!” Dj-i me famë botërore i shpreh ndjenjat Era Istrefit

Historia e ngacmimeve mes Era Istrefit dhe Dj-it me famë botërore Diplo, ka kohë që ka nisur, por gjërat me sa duket janë bërë më serioze...

Showbizz 11:55 - 10 Janar, 2019

I lë pa fjalë të gjithë, Era Istrefi bën ndryshimin që askush se priste (Foto)

Ylli shqiptar me një famë ndërkombëtare Era Istrefi i ka lënë të gjithë pa fjalë. Era ndryshon ngjyrën e flokëve, nga të zeza, këngëtarja e hitit...

Kryesore Show Biz 11:33 - 5 Janar, 2019

Era Istrefi konfirmon duetin e shumëpritur! Do të këndojë shqip me…

Era Istrefi ka konfirmuar duetin e shumëpritur nga fansat e saj! Këngëtarja publikoi një sërë projektesh muzikore vitin e kaluar, ndërsa po punon për një bashkëpunim...

Kryesore Show Biz 23:37 - 24 Dhjetor, 2018

Era Istrefi bën ndryshim drastik në pamje dhe duket WOW!

Era Istrefi nuk di të ndalet! Këngëtarja shqiptare ka qënë e ftuar mbrëmjen e së shtunës në Belgjikë, për të performuar në një nga koncertet e...

Kryesore Show Biz 11:25 - 30 Nentor, 2018

“Largohu nga vendi ynë, budallaçkë!” Era Istrefi reagon ndaj komenteve ofenduese të grekëve mbi foton me shqiponjë

Shqipëria festoi më 28 nëntor Ditën e Pavarësisë dhe të shumtë kanë qënë  të famshmit shqiptarë që kanë uruar atdheun për festën kombëtare. Edhe këngëtarja  tashmë...