Connect with Us

All posts tagged "eranda"

Kryesore Show Biz 15:40 - 4 Qershor, 2019

“Ka disa dhimbje që nuk kalojnë kurrë”/ Eranda Libohova prek me dedikimin për mamanë e ndjerë

Pak muaj më parë këngëtaret shqiptare Eranda dhe Irma Libohova humbën njeriun e tyre më të shtrenjtë, nënën. Ndërsa sot në një ditë të shenjtë për...

Kryesore Show Biz 10:53 - 26 Shkurt, 2019

Ky ambient do u vjedhë zemrën! Hyni brenda shtëpisë së Eranda Libohovës

Këngëtarja e mirënjohur Eranda Libohova ka zbuluar për emisionin “Living” disa ambiente nga shtëpia e saj e ngrohtë. Ndër të tjera, Eranda rrëfeu se është frymëzuar...

Kryesore Show Biz 14:53 - 13 Shkurt, 2019

‘Me nënën nuk ngopesh kurrë’, Eranda bën rrëfimin prekës për të ëmën

Eranda Libohova  ka qenë e ftuar tek Rudina,  e cila ka treguar diçka më shumë për këngën e saj më të re të titulluar ‘14’ dhe...

Kryesore Show Biz 13:10 - 13 Shkurt, 2019

“Vesha 7 palë geta në festival!” Eranda Libohova rrëfen historinë qesharake të viteve më parë

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja e njohur Eranda Libohova ishte e ftuar tek “Rudina”, në “Tv Klan” prej ku rrëfeu një histori mjaft interesante nga Festivali i...

Kryesore Show Biz 12:58 - 17 Mars, 2017

FOTOT/ Sëmundja e rëndë i merr jetën bashkëshortit të këngëtares së njohur

Pas një sëmundje të rëndë, është ndarë nga jeta bashkëshorti i këngëtares Irma Libohova. Aktori i njohur i estradës, Besnik Kaso, është ndarë sot nga jeta,...

Kryesore Show Biz 11:01 - 13 Mars, 2017

VIDEO/ Eranda Libohova nuk ndalet me performancat live

Eranda Libohova vijon të jetë në super formë. Këngëtarja super elegante nuk ndalet me performancat e saj live, e kjo shfaqet modestisht edhe nga video-ja që...