Connect with Us

All posts tagged "ergi dini"

Showbizz 12:10 - 25 Shkurt, 2020

“Kam nevojë t’i them më fal”/ Babai i Ergi Dinit përlotet në emision: “Është një ferr i vërtetë”

Babai i këngëtarit të njohur Ergi Dini, i ka prekur të gjithë me fjalët e tij për të birin e ndjerë. Tashëm u bënë 4 vite...

Showbizz 21:20 - 21 Nentor, 2019

“3 vite pa ty o gjysma e shpirtit”/ Barbana Dini prek me fjalët për Ergin: “Çdo ditë gënjej veten”

Tre vite më parë këngëtari Ergi Dini humbi jetën në një aksident me motor. Largimi i tij la një dhimbje të madhe tek familjarët e tij....

Showbizz 10:54 - 21 Nentor, 2019

“Ka tre vjet që ditët e mia janë nxi nga malli”/ Babai i Ergi Dinit rrëqeth me dedikimin për të birin e ndjerë

Sot u bënë tre vjet që Ergi Dini humbi jetën në një aksident me motor. Për familjarët e tij kjo dhimbje është ende e freksët dhe...

Kryesore Show Biz 23:25 - 15 Tetor, 2017

Barbana përkujton Ergin/ Vëlla,fjalë që nuk do ta them kurrë

Nëpërmjet një postimi në rrjetin e saj social këngëtarja e estradës shqiptare, Barbana Dini përkujton vëllain e saj të ndjerë, Ergi Dini, i cili humbi jetën...

Kryesore Show Biz 09:39 - 14 Shtator, 2017

Publikohet video-ja e Ergi Dinit përpara aksidentit që i mori jetën

Fituesi i “Xfactor” dhe këngëtari i njohur Ergi Dini humbi jetën tragjikisht në një aksident me motorr sëbashku me shokun e tij. Ergi u nda nga...

Kryesore Show Biz 12:17 - 8 Mars, 2017

Babai i Ergi Dinit thur vargje për bashkëshorten

Me rastin e 8 marsit, babai i këngëtarit të ndjerë Ergi Dini, i cili humbi jetën në një aksident, ka publikuar një poezi për bashkëshorten e tij. Kjo...