Connect with Us

All posts tagged "erjona sulejmani"

Showbizz 17:50 - 4 Shkurt, 2020

Nuk ishte i mirë në shtrat/ Erjona Sulejmani godet sërish: Ka shumë futbollistë gay

Modelja e njohur, Erjona Sulejmani ka tërhequr vëmendjen shumë herë me deklaratat e saj të forta. Që pas ndarjes nga futbollisti shqiptar Blerim Xhemaili, ku u...

Showbizz 13:23 - 22 Janar, 2020

Përvëluese dhe provokuese/ Fotot e ish bashkëshortes së futbollistit shqiptar që ndezën rrjetin

Ish bashkëshortja e mesfushorit Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani nuk nguron të “ndezë” rrjetet sociale, me fotot e saj në “Instagram” vetëm me të brendshme. Fotot dhe...

Kryesore Show Biz 17:45 - 10 Shtator, 2019

Flirt me futbollistin e famshëm portugez/ Modelja shqiptare në një lidhje të re?

Ish gruaja e futbollistit shqiptar, Erjona Sulejmani është komentuar shumë në media për shkak të dekratave të saj. Bukuroshja shqiptare është kthyer sërish në qendër të...

Kryesore Show Biz 16:12 - 3 Shtator, 2019

Pozon topless/ Ish gruan e futbollistit shqiptar e krahasojnë me pornostare

Modelja seksi Erjona Sulejmani i ka habitur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka publikuar një foto ku shfaqet topless. Ish bashkëshortja e futbollistit shqiptar tregon...

Kryesore Show Biz 11:25 - 9 Gusht, 2019

Ish gruaja e futbollistit shqiptar një “bishë” e vërtetë/ 20 fotot e Erjona Sulejmanit që do t’iu lënë pa frymë

Erjona Sulejmani prej vitesh jeton dhe vepron në Itali. Modelja u përfol shumë në media për ndarjen nga futbollisti shqiptar Blerim Xhemaili. Ajo u shpreh se...

Kryesore Show Biz 15:20 - 14 Korrik, 2019

Deklaroi se nuk e kënaqte në shtrat/ Erjona Sulejmani publikon foton me futbollistin e njohur

Modelja dhe moderatorja Erjona Sulejmani është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Ndarja e saj me futbollistin shqiptar Blerim Xhemaili bëri shumë bujë...

Kryesore Show Biz 19:18 - 28 Nentor, 2017

Shqiptarja nxjerr sekretet përvëluese të futbollistëve, nga dhomat e Seria A

“Së shpejti do të dalë në treg libri im dhe do të jetë përvëlues. Do të tregoj të gjithë sekretet dhe ato që ndodhin në dhomat...