Connect with Us

All posts tagged "Ermal mamaqi"

Showbizz 11:51 - 20 Prill, 2020

“Mjafton vetëm një orë”/ Ermal Mamaqi jep mesazhin motivues

Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi ka shfrytëzuar ëtë periudhë izolimi për të dhënë mesazhe shumë motivuese për të gjithë ndjekësit e tij. Teksa të gjithë kohën...

Showbizz 11:09 - 4 Prill, 2020

VIDEO-Çmenduria e Ermal Mamaqit në karantinë/ Aktori i habiti të gjithë me veprimin e tij

Pas kaq shumë javësh në vetë-izolim nuk kanë munguar dhe videot argëtuese nga aktorët e humorit. Së fundmi Ermal Mamaqi ka publikuar një video ku shfaqet...

Showbizz 15:58 - 18 Mars, 2020

Në një foto me Ermal Mamaqin dhe Julian Dedën/ Gentian Zenelaj kujton kohët e vjetra

Përhapja e Coronavirusit ka bërë që personazhe të shumtë të showbzit të rikthehen pas në kohë duke hapur albumet e vjetra të fotografive. Së fundi Gentian...

Showbizz 16:29 - 17 Mars, 2020

“Mos më gjykoni”/ Ermal Mamaqi e sheh ndryshe këtë vetë-izolim: Është sinjal nga planeti

Ndryshe nga shumë artistë dhe personazhe të tjera të showbizit Ermal Mamaqi e ka parë në një këndvështrim tjetër këtë periudhë vetëizolimi. Në postimin e tij,...

Showbizz 13:17 - 12 Shkurt, 2020

“Një film për tu zgërdhirë”/ Alfred Trebicka sulmon ashpër Ermal Mamaqin

Aktori dhe regjisori Alfred Trebicka është njëri prej artistëve që nuk i mbështet aspak filmat e rinj që kanë dalë së fundi në kinematë shqiptare. Ai...

Showbizz 12:55 - 2 Shkurt, 2020

“Po të ishte dy gisht burrë”/ Kompizotori i nxjerr dufin Ermal Mamaqit

Tashmë Ermal Mamaqi është kthyer në qendrën e vëmendjes të të gjitha mediave rozë me dy filmat e tij, “Dy gisht mjaltë” dhe “I love Trorpoja”....

Showbizz 15:59 - 1 Shkurt, 2020

“Bën shaka seksiste”/ Blogeri i rikthehet sherrit me Ermal Mamaqin

Blogeri arabo-izraelit Nas Daily-n dhe e dashura e tij Aline patën një sherr virtual me moderatorin Ermal Mamaqi në kohën kur moderonte “Xing me Ermalin”. Duket...

Showbizz 17:51 - 31 Janar, 2020

“E ktheu komedinë në horror”/ Rudina Magjistari kritikon rolin e Ramës në filmin e Ermalit

Pasditen e sotme në emisionin e saj Rudina Magjistari ka ftuar kastin e aktorëve të filmit “I love Tropoja” të cilët kanë rrëfyer për prapaskenat e...

Showbizz 16:44 - 31 Janar, 2020

Rudina dhe Ermali bëjnë paqe/ Lënë pas sherrin e bujshëm

Para disa kohësh mes moderatores Rudina Magjistari dhe Ermal Mamaqi pati një sherr i cili fillimisht nisi në falë një rubrike në emisionin e mëparshëm të...

Showbizz 17:39 - 29 Janar, 2020

Pas Amit dhe mikesha e tij e ngushtë ka dy fjalë për t’i thënë / Elvana Gjata uron Ermalin në mënyrën më të veçantë

Pas suksesit që pati me filmin e parë “Dy gisht mjaltë” Ermal Mamaqi do të publikojë premierën e parë të filmit më të ri “I love...

Showbizz 13:06 - 29 Janar, 2020

Premiera e parë e filmit “I love Tropoja”/ Amarda Toska i bën dedikimin e veçantë Ermal Mamaqit

Ditën e sotme Ermal Mamaqi do të shfaqë premierën e parë të filmit “I love Tropoja” në Pallatin e Kongreseve. Të shumta kanë qenë kolegë e...

Showbizz 18:00 - 28 Janar, 2020

Alfred Trebicka me tone të ashpra për Ermal Mamaqin dhe Bes Kallakun: Sharlatanë të kinemasë

Aktori dhe regjizori Alfred Trebicka ka bërë  një deklaratë mjaft të fortë ndaj filmave të rinj që kanë dalë në treg. Në një kohë ku po...

Showbizz 13:37 - 27 Janar, 2020

Ermal Mamaqi e ftoi në premierën e filmit/ Ja çfarë vendimi mori Bes Kallaku

Para pak ditësh gjatë një interviste, Ermal Mamaqi zbuloi se e kishte ftuar aktorin Bes Kallaku në premierën e filmit “I love Tropoja” që pritet të...

Showbizz 14:53 - 26 Janar, 2020

“Për atë punë e morëm”/ Ermal Mamaqi tregon si stafi shpërqëndrohej nga dekolteja e Encës

Këngëtarja Enca Haxhia ka shfaqur së fundi aftësitë e saj në aktrim. Ermal Mamaqi e zgjodhi të luante rolin kryesor në filmin e tij “I love...

Showbizz 14:23 - 21 Janar, 2020

Sherri mes aktorëve/ Ermal Mamaqi bën lëvizjen para premierës së filmit

Aktori i humorit Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku patën një debat virtual i cili bëri bujë të madhe në mediat rozë. Një deklaratë e Bes Kallakut...