Connect with Us

All posts tagged "ermal"

Showbizz 11:20 - 25 Nentor, 2019

“Mbas 60 vitesh u rikthye në vendin ku u rrit”/ Ermal Mamaqi i bën mamasë dhuratën më të veçantë për ditëlindje

Prej disa ditësh, moderatori dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi me bashkëshorten e tij Amarda Toska, kanë publikuar foto nga udhëtimi i tyre në Pragë. Por...

Showbizz 12:05 - 4 Nentor, 2019

FOTO-“Lum Ermali për ty”/ Ami e “fiksuar” pas recetave të Arbana Osmanit, ja çfarë ndodh në shtëpinë e saj

Prej disa javësh, moderatorja shqiptare Arbana Osmani është shumë aktive me postimet e saj në Instagram dhe i mëson ndjekësve nga një recetë të re në...

Showbizz 15:10 - 7 Tetor, 2019

“Klanifornia apo Portokalli”/ Pas largimit nga TV Klan, Ermal Mamaqi bën “zgjedhjen” e tij

Pas largimit të tij nga Tv Klan dhe nga programi “Xing me Ermalin”, Ermal Mamaqi i ka bërë të gjithë kuriozë se ku do ta shohim...

Kryesore Show Biz 10:40 - 20 Shtator, 2019

“Parandaloni krimin në familje duke…”/ Ermal Mamaqi jep këshillën e “vyer” për një martesë të lumtur

Moderatori shqiptar dhe aktori Ermal Mamaqi me bashkëshorten e tij Amarda Toska, së fundmi po relaksohen në Capri të Italisë, nga ku kanë ndarë me ndjekësit...

Kryesore Show Biz 13:40 - 16 Shtator, 2019

“Mirë që kishim gratë afër”/ Ermal Mamaqi tregon “anën e errët” të dasmës së Jonida Vokshit

Mbrëmjen e djeshme, dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit u komentua gjatë nga mediat rozë ku morën pjesë shumë të famshëm shqiptarë. Por së fundmi,...

Kryesore Show Biz 14:25 - 8 Shtator, 2019

“Babi jot e ka parë në ëndërr, para se ti të lindje”/ Djali i Dr.Florit feston ditëlindjen, Ermal Mamaqi prek me urimin

Ditën e sotme, Danieli djali i këngëtarit të ndjerë Dr.Flori, mbush 5 vjeç. Blerina, bashkëshortja e këngëtarit ka postuar në Instagram disa foto ku vogëlushi shfaqet...

Kryesore Show Biz 12:41 - 7 Shtator, 2019

“Po thurim plane kundër Marinës”/ Pas fotos së Ermalit dhe Luanës, reagon Getoari

Mbrëmjen e djeshme, pak minuta pasi moderatori i “Xing me Ermalin”, Ermal Mamaqi njoftoi se ka menduar të bëjë një shkëputje nga televizioni. Përmes një statusi...

Kryesore Show Biz 11:40 - 20 Gusht, 2019

Çfarë po ndodh? Ermal Mamaqi largohet nga “Tv Klan”

Merkato e televizioneve në sezonin e ri që nis këtë shtator, do të sjellë ndryshime të mëdha në ekran. Moderatorët e emisioneve kanë ndërruar “shtëpi”, duke...

Kryesore Show Biz 11:10 - 22 Korrik, 2019

“A thu do kishe shku me e pa në kinema”/ Ermal Mamaqi paralajmëron rikthimin e “The SHBLSH”?

Grupi i njohur “The SHBLSH” mesa duket do të rikthehet sërish. Ata u bënë të njohur në “Portokalli” dhe në ato kohë Ermal Mamaqi, Gentian Zenelaj...

Kryesore Show Biz 11:25 - 20 Korrik, 2019

“Më ka thënë shifrën…”/ Ermal Mamaqi zbulon rrogën e Ardit Gjebreas?

Moderatori i njohur shqiptar Ermal Mamaqi, ishte i ftuari special së fundmi në emisionin “Treshat”, ku u bë pjesë e rubrikës ‘Makina e së vërtetës’. Gjatë...

Kryesore Show Biz 10:40 - 20 Korrik, 2019

Kejvina apo Belinda? / Ermal Mamaqi zgjedh të preferuarën e tij

I ftuari special në episodin e dytë të emisionit “3shat” ka qënë moderatori Ermal Mamaqi i cili ka folur për një nga figurat më të bujshme të...

Kryesore Show Biz 14:10 - 5 Qershor, 2019

“Unë prapë të dua, edhe pse…”/ Ermal Mamaqi i bën dedikimin e veçantë Amit

Pas suksesit të filmit “2 gisht mjaltë” në bashkëpunim me Elvana Gjatën, moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi i cili është shumë aktiv në rrjetet sociale ka...

Kryesore Show Biz 14:29 - 28 Maj, 2019

Ermal Mamaqi, shqiptarët ty të dhanë famë e lekë/Po ti çfarë u dhe atyre?

Nga Fjorda Llukmani Para pak ditësh në Vjenë një miku im shqiptar më fton në premierën e filmit ‘Dy gisht mjaltë’. E kisha parë në internet...

Kryesore Show Biz 10:10 - 24 Maj, 2019

“Pse e le Ermalin?”/ Komentuesit “çmendin” Kejvina Kthellën me pyetjet, ja çfarë thotë ajo

Kejvina Kthella, e njohur si ish-velina e emisionit “Xing me Ermalin” pak kohë më parë u largua nga ky emision duke thënë se Kejvina Kthella  një...

Kryesore Show Biz 11:25 - 16 Prill, 2019

“U shitën 10 mijë bileta që ditën e parë”/Ermal Mamaqi tregon suksesin e filmit ‘2 gisht mjaltë’

Suksesi i komedisë “2 gisht mjaltë”, me protagonistë Ermal Mamaqin dhe këngëtaren Elvana Gjata, pushtoi jo vetëm kinematë e vendit, por shkoi përtej kufijve. Plot 10...